REKLAMA

C3 Carmax 1

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Powiatowe Igrzyska dzieci SZS w czwórboju lekkoatletycznym - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2018-05-11

9 maja na stadionie HOSiR odbyły się powiatowe Igrzyska dzieci Szkolnego Związku Sportowego w czwórboju lekkoatletycznym.

Reklama

 

W zawodach uczestniczyły 4 szkoły. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 2, a wśród chłopców Szkoła Podstawowa nr 1. Indywidualnie najlepsze wyniki uzyskali Dominika Grądzka z SP3 - 242 punkty oraz Artem Guberuk z SP1 - 185 punktów.

 

***

 

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

HRUBIESZÓW 9.05.2018R.

 

Klasyfikacja drużynowa:

 

Dziewczęta:

1. SP 2 Hrubieszów- 1046 pkt   opiekun: Marzanna Bielecka

2. SP 3 Hrubieszów- 959 pkt     opiekun: Joanna Różańska

3. SP 1 Hrubieszów-574 pkt      opiekun: Tomasz Magdziak

4. PSP Mircze- 102 pkt              opiekun: Waldemar Klajda

 

Chłopcy:

1. SP 1 Hrubieszów- 767 pkt     opiekun: Tomasz Magdziak

2. SP 3 Hrubieszów- 747 pkt     opiekun: Tomasz Lenard

3. SP 2 Hrubieszów- 721 pkt     opiekun: Elwira Pawłowska

4. PSP Mircze- 709 pkt              opiekun: Waldemar Klajda

 

 

Do zawodów rejonowych, które odbędą się 16 maja w Zamościu, awansowały dwie najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt oraz chłopców. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy dziękuje sędziom opiekunom oraz  obsłudze HOSiR za pomoc przy organizacji zawodów. Dziękuje również dzieciom i nauczycielom za sportową rywalizację, a zwycięzcom życzymy sukcesów na "rejonie"

 

 

Szkoła: Szkoła: SP 2 Hrubieszów                                                        Opiekun: Marzanna Bielecka

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

600/1000

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Brudnowska Amelia

2006

9.80

54

2,21,36

35

3,41

34

26,50

37

160

2.

Kowalczyk Oliwia

2005

9.56

60

2,09,90

56

3,88

50

32,50

53

219

3.

Kowalczyk Wiktoria

2006

9.24

70

2,11,02

54

3,78

47

34,0

57

228

4.

Kucy Patrycja

2006

9.85

53

2,33,27

16

3,50

37

18,0

20

126

5.

Nowak Oliwia

2006

9.97

50

2,20,13

38

3,65

42

25,0

34

164

6.

Stecko Oliwia

2005

8.90

83

2,45,73

0

4,11

60

29,0

44

187

7.

Szala Laura

2005

9.48

62

2,21,60

35

3,87

50

36,50

63

210

8.

Świgost Emilia

2006

9.48

62

2,14,08

49

3,55

39

32,0

52

202

Punkty razem : 1046 pkt

 

 

Szkoła: SP 3 Hrubieszów                                                                           Opiekun: Joanna Różańska

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

600/1000

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Grądzka Dominika

2006

8.75

88

2,08,28

59

4,33

71

20,0

24

242

2.

Darmochwał Patrycja

2005

10.18

44

3,07,19

0

3,70

44

18,0

20

108

3.

Kryszczuk Malwina

2005

10.69

31

2,27,05

25

3,38

33

16.50

17

106

4.

Mońka Wiktoria

2005

9.01

78

2,17,64

42

3,72

45

17.0

18

183

5.

Ogłaza Nina

2005

9.67

57

2,33,24

16

2,69

11

17.0

18

102

6.

Roman Oliwia

2005

9.20

71

2,15,36

46

3,67

43

39.0

70

230

7.

Studzińska Klaudia

2005

10.16

45

2,18,03

41

3,62

42

20.0

24

152

8.

Uszko Marlena

2006

10.28

43

2,36,75

11

3,27

30

23.0

30

114

9.

Wiśniewska Oliwia

2006

10.10

46

3,05,47

0

3,48

37

23.0

30

113

10.

Wójtowicz Aldona

2006

9.47

62

2,30,83

19

3,81

48

19.50

23

152

11.

Felisiak Aleksandra

2206

10.90

26

2,27,27

25

3,11

24

21.0

27

PK 102

Punkty razem : 959 pkt

 

Szkoła: SP 1 Hrubieszów: Tomasz Magdziak

  

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

600/1000

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Czajkowska Agata

2006

10,30

41

2,44,81

2

3,18

27

18,0

20

90

2.

Litwińczuk Kamila

2006

10,08

47

2,46,77

0

3,00

21

20,0

24

92

3.

Marmucka Zuzanna

2006

10,15

45

2,35,24

13

3,25

29

24,0

32

119

4.

Radomińska Karolina

2006

10,15

45

2,34,60

14

3,23

28

26,0

36

123

5.

Wilkos Maja

2006

10,15

45

2,28,52

23

3,50

37

29,50

45

150

Punkty razem : 574 pkt

 

Szkoła: PSP MirczeOpiekun: Waldemar Klajda 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

600/1000

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Tomaszewska Oliwia

2005

10,74

30

2,40,14

7

3,25

29

26,0

36

102

Punkty razem: 102 pkt

 

CHŁOPCY 

Szkoła: SP 1 Hrubieszów                                                                                Opiekun: Tomasz Magdziak

 

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

1000m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Głowacz Kacper

2007

9,07

52

6,26,64

0

3,83

35

35,0

35

122

2.

Gontarz Brajan

2006

9,69

34

4,06,11

20

3,67

29

25,0

15

98

3.

Guberuk Artem

2005

8,94

57

4,04,11

23

4,50

58

42,0

49

187

4.

Jankowski Tomasz

2005

9,75

33

3,43,24

41

3,82

35

40,0

45

154

5.

Serba Dawid

2006

9,16

49

4,06,89

20

3,87

37

28,50

22

128

6.

Stadnicki Erwin

2007

9,41

42

4,36,50

2

3,68

29

21,0

7

80

7.

Stadnicki Oliwier

2006

9,15

50

3,50,83

34

3,91

38

36,0

37

159

8.

Świstowski Szymon

2006

8,78

62

4,21,15

11

4,00

41

30,0

25

139

9.

Maksymilian Wąsak

2007

9,85

31

4,00,58

26

3,45

21

34,0

33

111

 Punkty razem : 767 pkt

 

Szkoła: SP 3 Hrubieszów                                                                                       Opiekun: Tomasz Lenard

 

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

1000m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Ciucki Błażej

2005

9,34

41

4,19,63

12

3,68

29

38,0

41

123

2.

Grądzki Damian

2005

9,94

29

5,01,40

0

3,68

29

33,0

31

89

3.

Kiryczuk Szymon

2006

8,83

60

4,35,22

3

4,28

50

40,0

45

158

4.

Kuczewski Wiktor

2005

9,92

30

3,44,92

39

3,77

33

39,0

43

145

5.

Roch Patryk

2005

9,28

45

5,09,53

0

3,37

19

23,0

11

75

6.

Śmietanka Jan

2005

8,77

33

3,50,52

34

3,85

36

36,0

37

140

7.

Tomaszewski Kacper

2005

9,40

42

4,47,63

0

2,93

9

27,0

19

70

8.

Zarek Oktawian

2005

8,80

61

3,57,05

29

4,46

56

35,0

35

181

Punkty razem : 747 pkt

 

Szkoła: SP 2 Hrubieszów                                                                           Opiekun: Elwira Pawłowska

 

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

1000m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Borsuk Maciej

2005

9,00

55

4,06,11

20

4,20

48

31,0

27

150

2.

Bryk Gabriel

2005

9,98

28

4,53,16

0

3,43

21

32,0

29

78

3.

Chomik Kacper

2005

9,13

50

4,15,03

14

3,70

30

36,50

38

132

4.

Czerkawski Mateusz

2005

8,56

69

4,23,62

10

3,76

33

52,50

70

182

5.

Kasprzak Oliwier

2006

9,90

30

4,05,86

20

3,75

33

36,0

37

120

6.

Skrok Igor

2005

9,41

42

5,57,86

0

3,43

21

37,0

39

102

7.

Stelmach Marcel

2005

10,15

25

4,44,60

0

3,50

22

33,50

32

79

8.

Tywoniuk Karol

2005

9,22

47

4,24,98

9

3,73

32

42,0

49

137

9.

Karpiuk Kamil

2005

9,41

42

4,56,90

0

3,45

21

40,0

45

108

Punkty razem : 721 pkt

 

Szkoła: PSP Mircze                                                                                           Opiekun: Waldemar Klajda

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

1000m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Esposito Giacomo

2005

9,54

38

3,41,46

43

3,66

28

23,0

11

120

2.

Gnap Karol

2006

9,33

44

4,06,70

20

3,71

31

35,50

36

131

3.

Kozdrój Kornel

2005

10,20

24

NU

0

3,40

20

42,0

49

93

4.

Łukaszczyk Kacper

2006

9,15

50

3,55,24

30

3,89

37

37,0

39

156

5.

Łysiak Bartłomiej

2006

9,92

30

NU

0

3,58

24

34,0

33

87

6.

Marciniuk Mateusz

2005

8,80

61

3,42,75

41

3,08

12

35,50

36

150

7.

Mrozowski Grzegorz

2005

10,40

20

3,59,18

27

3,27

17

31,0

27

91

8.

Nieckarz Mateusz

2006

10,39

20

NU

0

2,81

8

27,0

19

47

9.

Sienicki Michał

2006

9,42

41

4,06,43

20

3,75

33

46,50

58

152

10.

Szkałuba Krzysztof

2006

9,19

48

6,03,33

0

3,68

29

32,0

29

106

Punkty razem : 709 pkt

 

Zdjęcia >>

 

(źródło: PSZS / TM)

 

Podziel się:
« wstecz