Powiatowe Igrzyska Dzieci SZS w piłce nożnej chłopców

9 października, na Orliku w Werbkowicach odbył się powiatowy turniej Igrzysk Dzieci Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w piłce nożnej chłopców.

Reklamy

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce nożnej chłopców

Orlik Werbkowice 9.10.2019 r.

 

W zawodach wystartowały szkoły:

1. SP Werbkowice – op. Jarosław Kaczoruk

2. SP3 Hrubieszów – op. Tomasz Lenard

3 . SP1 Hrubieszów – op. Tomasz Królicki

4. PSP Mircze – op. Józef Czerniak

5. SP2 Hrubieszów – op. Krzysztof Dąbrowski

6. SP Wiszniów – op. Andrzej Lizun

 

Wyniki spotkań:  czas gry 2x10minut

 

Grupa A

PSP Mircze – SP Wiszniów            (6:0)

SP Wiszniów – SP2 Hrubieszów  (2:4)

PSP Mircze – SP2 Hrubieszów     (5:0)

 

Grupa B

SP1 Hrubieszów – SP Werbkowice   (1:2)

SP Werbkowice – SP3 Hrubieszów   (1:1)

SP1 Hrubieszów – SP3 Hrubieszów(11:3)

 

O III miejsce :

SP2 Hrubieszów – SP1 Hrubieszów  (1:19)

Finał:

SP Werbkowice – PSP Mircze            (1:1)        (dogr. 0:0)   (KARNE 2:4)

 

 

Klasyfikacja miejsc:

I miejsce PSP Mircze – awans na zawody rejonowe SZS

II miejsce SP Werbkowice

IV miejsce SP2 Hrubieszów

V miejsce SP3 Hrubieszów

VI miejsce SP Wiszniów

 

PSP Mircze: Maciej Kluczek, Kacper Kusiak, Tymoteusz Łukaszczyk, Łukasz Nieckarz, Alan Nowosad, Jakub Rataj, Konrad Sienicki, Patryk Sienicki, Mateusz Wróbel, Patryk Zwolak.

SP Werbkowice:  Bartosz Berdzik, Wojciech Góra, Jakub Kaczoruk, Szymon Zdunek, Bartek Jędrzejuk, Oskar Klepczuk, Aleksander Korda, Alan Koszyniuk, Wojtek Żyła, Kuba Sanek, Damian Walat, Karol Litwińczuk.

SP 1 Hrubieszów: Kacper Głowacz, Maciek Janiszek, Paweł Karkuszewski, Jakub Koszałka, Karol Kudelski, Maciej Obszyński, Jacek Panasewicz, Erwin Stadnicki, Maksymilian Wąsak, Maciej Zając.

SP 3 Hrubieszów: Jakub Bogusz, Bartosz Czerwiński Alan Duma, Mateusz Gajewski, Wiktor Gałan, Victor Grzeszczyk, Piotr Kaniewski, Wojciech Mitrus, Christian Pożniak, Roman Kacper.

SP Wiszniów: Patryk Bernaś, Paweł Bernaś, Adrian Bławacki, Arkadiusz Kazimierczuk, Wojciech Lala, Tomasz Lipski, Jakub Mazur, Rafał Mielniczuk, Hubert Ślepko, Patryk Ślepko.

SP2 Hrubieszów: Igor Bartosiewicz, Maciej Borek, Igor Buzian, Kacper Gaweł, Bartłomiej Grela, Mateusz Hawryluk, Karol Obszyński, Mateusz Poniat, Alan Sieńczyk, Kacper Skiba, Bartosz Skrok.

 

Organizator: PSZS Hrubieszów.

Sędziowie: Maciej Wójtowicz, Tomasz Lenard, Bartłomiej Sadowski. Sekretarz zawodów: Filip Iwon