REKLAMA

C3 Carmax 1

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2019-05-08

7 maja na stadionie HOSiR odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkolnego Związku Sportowego (SZS).

Reklama

 

Wczoraj na stadionie HOSiR odbył się czwórbój oraz trójbój szkół podstawowych w ramach powiatowych Igrzysk Dzieci Szkolnego Związku Sportowego (SZS).

Pomimo ciężkich warunków atmosferycznych w zawodach udział wzięły wszystkie szkoły miejskie oraz PSP Mircze.

Dziewczynki i chłopcy z klas 5 i 6 rywalizowali w następujących konkurencjach: 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal o raz biegi na 600 (dz) oraz 1000m (ch). Natomiast młodsi zawodnicy, mieli tylko 3 konkurencje 60m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową.

 

*** 

 

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym

Szkolnego Związku Sportowego

Hrubieszów 6.05.2019 r. 

 

Klasyfikacja drużynowa trójboju:

 

Dziewczęta:

PSP Mircze- 244 pkt              opiekun: Urszula Przytuła

SP 1 Hrubieszów-225 pkt      opiekun: Tomasz Magdziak

SP 2 Hrubieszów- 143 pkt     opiekun: Marzanna Bielecka

 

Chłopcy:

SP 3 Hrubieszów-323  pkt     opiekun: Tomasz Lenard

SP 1 Hrubieszów-215 pkt      opiekun: Tomasz Magdziak

PSP Mircze- 158 pkt              opiekun: Józef Czerniak

 

***

 

Klasyfikacja drużynowa czwórboju:

 

Dziewczęta:

SP 2 Hrubieszów- 826 pkt     opiekun: Marzanna Bielecka

SP 3 Hrubieszów-631  pkt     opiekun: Dominik Stajszczyk

SP 1 Hrubieszów-611 pkt      opiekun: Tomasz Magdziak

PSP Mircze- 466 pkt              opiekun: Urszula Przytuła

 

Chłopcy:

SP 3 Hrubieszów- 876 pkt     opiekun: Tomasz Szlonzak

SP 1 Hrubieszów- 662 pkt     opiekun: Tomasz Magdziak

SP 2 Hrubieszów- 558 pkt     opiekun: Robert Jóźwiak

PSP Mircze- 356 pkt              opiekun: Józef Czerniak

 

Do zawodów rejonowych które odbędą się 16 maja w Zamościu, awansowały dwie najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt oraz chłopców.  Powiatowy Szkolny Związek Sportowy dziękuje sędziom, opiekunom oraz  obsłudze HOSiR za pomoc przy organizacji zawodów.

 

***

 

Czwórbój

 

Dziewczęta 

Szkoła: Szkoła: SP 2 Hrubieszów                                                        Opiekun: Marzanna Bielecka

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

600m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Brudnowska Amelia

2006

8,90

82

2:37;10

11

3,30

30

28

41

164

2.

Kowalczyk Wiktoria

2006

9,18

71

2:24,28

30

3,21

27

37

65

193

3.

Kucy Patrycja

2006

9,73

55

2:42,53

4

3,40

34

17

18

111

4.

Kuśmierczyk Lena

2007

9,45

62

2:41,21

6

3,18

26

24

32

126

5.

Świgost Emilia

2006

9,28

68

2:29,85

21

3,33

31

34

57

177

6.

Nowak Oliwia

2006

9,64

57

2:20,63

37

3,34

32

25,5

35

161

7.

Puchalska Róża

2006

9,88

51

2:18,85

40

2,60

8

24

32

131

8.

Szeląg Anna

2007

10,20

43

3:03,56

0

3,30

30

29

44

117

9.

Wołowiec Alicja

2006

10,03

48

2:52,23

0

3,50

37

17

18

103

10.

Kościowska Katarzyna

2008

10,15

45

3:08,89

0

3,20

27

29,5

45

117

Punkty razem: 826 pkt

 

 

Szkoła: SP 3 Hrubieszów                                                                           Opiekun: Dominik Stajszczyk

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

600/1000

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Feliksiak Aleksandra

2006

9,65

57

2:23,49

32

2,10

1

18,0

20

110

2.

Oczyńska Emilia

2008

9,47

62

2:26,94

25

3,16

26

33,0

54

167

3.

Tor Nicole

2006

10,95

25

2:35,05

13

3,10

24

24,0

32

94

4.

Uszko Marlena

2006

9,64

57

2:32,81

17

3,33

31

31,0

49

154

5.

Wójtowicz Aldona

2006

9,82

43

2:49,44

0

2,70

10

29,5

45

98

6.

Wójtowicz Greta

2006

10,31

41

3:07,50

0

2,65

9

23,0

30

80

7.

Zając Patrycja

2006

9,63

58

3:21,62

0

2,70

10

25,0

34

102

8.

Krasocka Milena

2006

11,00

23

2:53,28

0

2,65

9

23,0

30

62

Punkty razem: 631 pkt

 

Szkoła: SP 1 Hrubieszów                                                                      Opiekun: Tomasz Magdziak

 

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

600/1000

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Czajkowska Agata

2006

10,86

27

2:46,69

0

2,50

6

18,0

20

53

2.

Grona Jagoda

2006

11,68

12

2:43,31

3

2,40

4

23,0

30

49

3.

Litwińczuk Kamila

2006

10,20

43

3:01,80

0

2,20

1

25,5

35

79

4.

Marmucka Zuzanna

2006

9,62

58

2:39,54

8

3,35

32

30,0

47

145

5.

Pieczkowska Oliwia

2006

9,96

49

2:36,57

12

2,98

20

26,0

36

117

6.

Suchecka Antonina

2006

9,48

61

2:40,15

7

3,15

25

20,0

24

117

7.

Sułkowska Julia

2006

9,67

57

2:24,25

30

3,20

27

27,0

39

153

8.

Tysowecka Dominika

2006

10,83

28

3:25,59

0

2,45

5

21,0

26

59

9.

Wilkos Martyna

2006

11,72

12

3:08,39

0

2,33

2

20,0

24

38

10.

Załuska Wiktoria

2007

10,99

24

2:53,87

0

2,58

7

19,0

22

53

11.

Skubisz Natalia

2007

11,03

23

2:47,16

0

2,15

1

17,0

18

42

Punkty razem: 611 pkt

 

Szkoła: PSP Mircze                                                                       Opiekun: Urszula Przytuła

 

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

600/1000

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Bednarczuk Aleksandra

2007

10,31

41

2:38,54

9

2,90

17

16,0

16

83

2.

Flkaga Nikola

2007

10,00

48

2:43,95

3

3,20

27

23,0

30

108

3.

Myszak Martyna

2007

11,76

11

3:26,48

0

2,00

0

13,0

10

21

4.

Skiba Oliwia

2007

11,15

20

3:03,87

0

2,55

7

24,0

32

59

5.

Strupieniuk Wiktoria

2007

9,65

57

2:24,23

30

3,73

45

26,0

36

168

6.

Zielińska Wiktoria

2007

11,15

20

3:10,89

0

2,60

8

18,0

20

48

Punkty razem: 466  pkt

 

***

 

Chłopcy

Szkoła: SP 1 Hrubieszów                                                                                Opiekun: Tomasz Magdziak

 

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

1000m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Dziewulski Bartłomiej

2006

10,13

25

4:26,57

8

3,30

17

33,0

31

81

2.

Gontarz Brajan

2006

9,19

48

3:58,15

28

3,90

37

33,0

31

144

3.

Janiszek Maciek

2007

10,17

24

4:23,74

10

2,95

9

25,0

15

58

4.

Koszałka Jakub

2007

9,34

43

3:44,83

40

3,40

19

35,0

35

137

5.

Serba Dawid

2006

8,44

74

4:00,53

26

3,60

25

36,0

37

162

6.

Stadnicki Erwin

2007

8,90

58

4:04,77

22

3,60

25

29,0

23

128

7.

Wąsak Maksymilian

2007

10,00

28

4:05,10

21

3,15

13

32,0

29

91

Punkty razem: 662  pkt

 

Szkoła: SP 3 Hrubieszów                                                                                       Opiekun: Tomasz Szlonzak

 

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

1000m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Boczkowski Hubert

2006

8,80

61

4:36,20

2

4,00

41

40,0

45

149

2.

Brzózka Bartosz

2006

9,76

32

6:04,58

0

3,80

34

33,0

31

97

3.

Stefaniak Jakub

2006

10,50

18

6:04,53

0

3,00

10

32,0

29

57

4.

Grzeszczuk Karol

2006

9,42

41

4:34,50

3

4,10

44

49,0

63

151

5.

Juszczak Piotr

2006

8,46

73

4:36,57

2

4,45

56

44,0

53

184

6.

Kiryczuk Szymon

2006

7,89

96

4:07,01

19

5,00

74

43,0

51

240

7.

Padkowski Filip

2006

9,85

31

4:42,62

0

3,45

21

44,0

53

105

8.

Pawelec Bartosz

2006

8,80

61

4:39,86

0

4,10

44

41,0

47

152

Punkty razem: 876  pkt

 

Szkoła: SP 2 Hrubieszów                                                                           Opiekun: Jóźwiak Robert

 

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

1000m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Hukowski Maciej

2006

9,38

42

4:09,51

18

3,35

18

26

17

95

2.

Jóżwiak Maciej

2006

9,02

54

4:05,38

21

3,45

21

32

29

125

3.

Kasprzak Oliwier

2006

9,74

33

4:07,15

19

4,00

41

41

47

140

4.

Laskowski Kacper

2006

9,37

42

4:03,78

23

3,60

25

30

25

115

5.

Płaszczewski Adam

2006

12,39

0

-

-

-

-

-

-

0

6.

Winiarski Krzysztof

2006

10,57

16

4:56,66

0

3,35

18

42

49

83

Punkty razem: 558  pkt

 

Szkoła: PSP Mircze                                                                                           Opiekun: Józef Czerniak

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

1000m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Kluczek Maciej

2007

10,15

25

4:38,42

0

3,35

18

27,0

19

62

2.

Kusiak Kacper

2007

9,98

28

5:02,71

0

3,20

14

29,0

23

65

3.

Nieckarz Bartłomiej

2007

10,71

13

4:13,22

16

2,80

7

23,0

11

47

4.

Rataj Jakub

2007

11,38

2

5:12,22

0

2,55

4

24,0

13

19

5.

Sienicki Michał

2006

9,10

51

4:07,36

19

3,80

34

50,0

65

169

6.

Sitarz Marcin

2007

9,28

45

5:34,79

0

3,35

18

26,0

17

80

7.

Wróbel Mateusz

2007

9,04

53

5:04,69

0

3,85

36

34,0

33

122

Punkty razem: 356  pkt

 

***

 

Trójbój

 

Dziewczęta

Szkoła: SP 1 Hrubieszów                                                                      Opiekun: Tomasz Magdziak

 

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Iwon Wiktoria

2008

9,86

52

3,10

24

13,0

10

86

2.

Jasińska Karolina

2008

10,94

25

2,60

8

10,0

4

37

3.

Kisielewicz Oliwia

2009

12,53

2

2,25

2

14,0

12

16

4.

Kućmierz Kaja

2009

12,23

5

2,10

1

10,0

4

9

5.

Litwińczuk Nikola

2008

11,16

20

2,70

11

7,0

0

31

6.

Zając Wiktoria

2009

11,72

12

2,55

7

18,0

20

39

7.

Sztojko Oliwia

2009

10,12

45

1,65

0

17,0

18

63

Punkty razem: 225 pkt

 

Szkoła: SP 2 Hrubieszów                                                                      Opiekun: Marzanna Bielecka

 

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Bas Iga

2009

12,37

4

2,22

1

17,0

18

23

2.

Borsukiewicz Julia

2009

12,86

0

2,60

8

12,0

8

16

3.

Bożek Julia

2010

12,67

1

2,25

2

16,0

16

19

4.

Ciesielczuk Angelika

2008

11,26

18

2,15

1

23,0

30

49

5.

Gołębiowska Marcelina

2010

12,09

7

2,05

0

13,0

10

17

6.

Grabowska Oliwia

2010

12,39

4

1,55

0

8,0

1

5

7.

Hukowska Maja

2009

11,35

17

2,07

0

7,0

0

17

8.

Parol Karolina

2008

13,01

0

2,10

1

14,0

12

13

9.

Świgost Nina

2009

10,34

40

2,25

2

13,0

10

52

Punkty razem: 143  pkt

 

Szkoła: PSP Mircze                                                                     Opiekun: Urszula Przytuła

 

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Głuch Kamila

2008

12,18

6

2,70

10

14,0

12

28

2.

Kozak Kinga

2008

11,40

16

2,50

6

13,0

10

32

3.

Paluch Martyna

2008

10,14

45

2,70

10

15,0

14

69

4.

Siewierska Milena

2008

11,35

17

2,90

17

18,0

20

54

5.

Smoleń Oliwia

2008

10,50

36

2,90

17

26,0

36

89

6.

Szkałuba Wiktoria

2008

12,67

1

1,70

0

12,0

8

9

Punkty razem: 244  pkt

 

***

 

Chłopcy 

Szkoła: SP 1 Hrubieszów                                                                      Opiekun: Tomasz Magdziak

 

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Borzęcki Maciej

2009

10,65

15

3,10

12

23,0

11

38

2.

Kluczyk Jakub

2008

10,09

26

3,30

17

33,0

31

74

3.

Kogut Franciszek

2009

9,37

42

2,65

5

25,0

15

62

4.

Pasieka Bartosz

2008

10,15

25

3,00

10

18,0

1

36

5.

Pawlos Tomasz

2009

11,11

5

2,65

5

18,0

1

11

6.

Prokop Jakub

2009

11,17

4

2,60

5

21,0

7

16

7.

Skoczylas Tomasz

2008

10,36

20

3,20

14

22,0

9

43

8.

Zielant Aleksander

2009

11,62

0

2,60

5

25,0

15

20

Punkty razem: 215 pkt

 

Szkoła: SP 3 Hrubieszów                                                                      Opiekun: Tomasz Lenard

 

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Bogusz Jakub

2008

10,37

20

3,00

10

31

27

57

2.

Chmarzyński Bartosz

2008

10,27

22

2,90

9

20

5

36

3.

Duma Alan

2008

9,18

48

3,65

27

28

21

96

4.

Grzeszczyk Victor

2008

9,62

36

3,35

18

33

31

85

5.

Kosakowski Filip

2008

10,28

22

3,40

19

29

23

64

6.

Pierwoła Mikołaj

2008

11,19

4

3,10

12

18

1

17

7.

Świstowski Maciej

2008

9,63

35

3,50

22

28

21

78

Punkty razem: 323 pkt

 

Szkoła: PSP Mircze                                                                     Opiekun: Józef Czerniak

 

 

Lp

Nazwisko i imię

UR.

60m

W dal

Piłeczka p.

Razem

wynik

pkt

wynik

pkt

wynik

pkt

1.

Łukaszczyk Tymoteusz

2008

10,71

13

2,80

7

25,0

15

35

2.

Nieckarz Łukasz

2008

10,49

18

3,15

13

35,0

35

66

3.

Sienicki Konrad

2008

11,35

2

3,00

10

23,0

11

23

4.

Sienicki Patryk

2008

11,49

1

2,70

6

31,0

27

34

5.

Grzywna Mikołaj

2008

11,53

1

2,85

8

21,0

7

16

Punkty razem: 158 pkt

 

Życzymy powodzenia zawodniczkom i zawodnikom na zawodach rejonowych!

 

(komunikat, fot. HOSiR)

Podziel się:
« wstecz

ZOBACZ TAKŻE:

GALERIA: