LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Powiatowe Igrzyska Młodzieży SZS w indywidualnym tenisie stołowym - FOTO

Dodał: mae

Data dodania: 2019-11-09

5 listopada w hali sportowej w Werbkowicach odbył się powiatowy turniej Igrzysk Młodzieży Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w indywidualnym tenisie stołowym.

Reklama

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego

Indywidualny Tenis Stołowy Dziewcząt i Chłopców

Werbkowice 5.11.2019r.

 

W zawodach wystartowały szkoły i ich reprezentanci.

 

W kategorii chłopców:

Szkoła Podstawowa w Werbkowicach, op. Bartłomiej Sadowski

Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie, op. Tomasz Królicki

Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie, op. Adam Siuda

 

W kategorii dziewcząt:

Szkoła Podstawowa w Werbkowicach, op. Jarosław Kaczoruk

Szkoła Podstawowa w Uchaniach, op. Dorota Zduńczuk

Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie, op. Adam Siuda

Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie, op. Tomasz Królicki

 

Chłopcy zagrali systemem „radzieckim” dwa sety do 11 punktów, dziewczęta systemem „każdy z każdym” dwa sety do 11 punktów.

 

Klasyfikacja miejsc w kategorii chłopców:

I miejsce - Filip Szala -SP 1 Hrubieszów (awans do półfinałów wojewódzkich)

II miejsce - Oliwier Stadnicki - SP1 Hrubieszów (awans do półfinałów wojewódzkich)

III miejsce - Tomasz Zając - SP 1 Hrubieszów (awans do półfinałów wojewódzkich)

IV miejsce - Mateusz Magdziak - SP Werbkowice (awans do półfinałów wojewódzkich)

V miejsce - Kacper Sanek (SP Werbkowice)

VI miejsce -Tomasz Flis (SP1 Hrubieszów)

VII miejsce - Jakub Kozłowski (Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie)

VIII miejsce - Mikołaj Nieczyporowski (SP Werbkowice)

IX - X ex aequo Dawid Malinowski (PSP Gozdów), Jakub Piotrowski (SP Werbkowice).

 

Klasyfikacja miejsc w kategorii dziewcząt:

I miejsce - Maja Wilkos (SP 1 Hrubieszów) awans do półfinałów wojewódzkich

II miejsce - Oliwia Pieczkowska (SP 1 Hrubieszów) awans do półfinałów wojewódzkich

III miejsce - Aleksandra Kliszcz (SP Uchanie) awans do półfinałów wojewódzkich

IV miejsce - Julia Długosz (PSP Gozdów) awans do półfinałów wojewódzkich

V miejsce - Wiktoria Swatowska (SP Werbkowice)

VI miejsce - Martyna Drożdżak (SP Werbkowice)

 

PSZS Hrubieszów

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: