Powiatowe Igrzyska Młodzieży SZS w indywidualnym tenisie stołowym

5 listopada w hali sportowej w Werbkowicach odbył się powiatowy turniej Igrzysk Młodzieży Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w indywidualnym tenisie stołowym.

Reklamy

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego

Indywidualny Tenis Stołowy Dziewcząt i Chłopców

Werbkowice 5.11.2019r.

 

W zawodach wystartowały szkoły i ich reprezentanci.

 

W kategorii chłopców:

Szkoła Podstawowa w Werbkowicach, op. Bartłomiej Sadowski

Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie, op. Tomasz Królicki

Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie, op. Adam Siuda

 

W kategorii dziewcząt:

Szkoła Podstawowa w Werbkowicach, op. Jarosław Kaczoruk

Szkoła Podstawowa w Uchaniach, op. Dorota Zduńczuk

Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie, op. Adam Siuda

Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie, op. Tomasz Królicki

 

Chłopcy zagrali systemem „radzieckim” dwa sety do 11 punktów, dziewczęta systemem „każdy z każdym” dwa sety do 11 punktów.

 

Klasyfikacja miejsc w kategorii chłopców:

I miejsce – Filip Szala -SP 1 Hrubieszów (awans do półfinałów wojewódzkich)

II miejsce – Oliwier Stadnicki – SP1 Hrubieszów (awans do półfinałów wojewódzkich)

III miejsce – Tomasz Zając – SP 1 Hrubieszów (awans do półfinałów wojewódzkich)

IV miejsce – Mateusz Magdziak – SP Werbkowice (awans do półfinałów wojewódzkich)

V miejsce – Kacper Sanek (SP Werbkowice)

VI miejsce -Tomasz Flis (SP1 Hrubieszów)

VII miejsce – Jakub Kozłowski (Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie)

VIII miejsce – Mikołaj Nieczyporowski (SP Werbkowice)

IX – X ex aequo Dawid Malinowski (PSP Gozdów), Jakub Piotrowski (SP Werbkowice).

 

Klasyfikacja miejsc w kategorii dziewcząt:

I miejsce – Maja Wilkos (SP 1 Hrubieszów) awans do półfinałów wojewódzkich

II miejsce – Oliwia Pieczkowska (SP 1 Hrubieszów) awans do półfinałów wojewódzkich

III miejsce – Aleksandra Kliszcz (SP Uchanie) awans do półfinałów wojewódzkich

IV miejsce – Julia Długosz (PSP Gozdów) awans do półfinałów wojewódzkich

V miejsce – Wiktoria Swatowska (SP Werbkowice)

VI miejsce – Martyna Drożdżak (SP Werbkowice)

 

PSZS Hrubieszów