LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Powiatowe Igrzyska Młodzieży SZS w siatkówce chłopców

Dodał: may

Data dodania: 2019-02-05

1 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie, odbył się powiatowy turniej Igrzysk Młodzieży Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w siatkówce chłopców.

Reklama

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży w siatkówce chłopców

Hrubieszów 1.02.2019r.


Drużyny

1. SP 3 Hrubieszów

2. SP 1 Hrubieszów

3. PSP Dołhobyczów

4. ZS 2 Hrubieszów

5. SP 2 Hrubieszów

6. SP Werbkowice

 

Wyniki spotkań


Grupa A

1. SP 3 – SP 1                                    2:0      

2. SP 1 – SP Dołhobyczów               0:2

3. SP 3 – SP Dołhobyczów               0:2

 

Grupa B

1. Staszic : SP 2                                 2:0

2. SP 2 – SP Werbkowice                  2:0

3. Staszic : SP Werbkowice               2:0

 

Mecz o III miejsce

SP 2 – SP 3                                        2:0

 

Mecz o I miejsce

Staszic – Dołhobyczów                     2:0

 

 

Kolejność końcowa

1. Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie

2. Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie

3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie

4. Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie

5. Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie

5. Szkoła Podstawowa w Werbkowicach

 

Składy drużyn


SP 3 Hrubieszów

Budzyński Tomasz, Flis Konrad, Gradzki Damian, Gryniewicz Kacper, Jaworski Bartek, Kondrak Miłosz, Kozik Jakub, Krawczyński Igor, Kudelski Dawid, Roch Patryk, Sadlej Julian, Śmietanka Jan, Wac Szymon, Watras Mateusz, Zajac Sebastian


SP 2 Hrubieszów

Czerkawski Mateusz, Dęga Kacper, Futa Szymon, Jóżwiak Michał, Krasucki Kacper, Lachowski Mateusz, Magierka Adrian, Pękowski Piotr, Ślusarczyk Paweł, Zubko Hubert


PSP Dołhobyczów

Buchajczuk Norbert, Łygas Rafał, Markowicz Mateusz, Motyl Kamil, Pedo Dawid, Rozicki Mateusz, Szpakowski Igor, Zanoza Tomasz


ZS 2 Hrubieszów

Belina Dawid, Ejfer Grzegorz, Janicki Michał, Kamniecki Mateusz, Kapusta Piotr, Skiba Łukasz, Skrzypczak Tomasz, Sokołowski Szymon, Urbaniak Kamil, Wilkos Kamil


SP Werbkowice

Bilecki Łukasz, Janicki Mateusz, Knysz Rafał, Korda Radosław, Kozak Dawid, Kozioł Kordian, Łukaszczyk Michał, Żmudzki Dominik


SP 1 Hrubieszów

Dziedzic Przemysław, Dżygało Dawid, Filipczuk Mateusz, Herda Michał, Kaczmarek Kacper, Klimkowski Mateusz, Majerski Mikołaj, Majerski Miłosz, Nowosad Igor, Sagan Patryk, Sztojko Krystian, Zając Mateusz


Sędziowie:  Mirosław Dąbrowski

Organizator: PSZS, Dominik Stajszczyk

 

Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie za udostępnienie obiektu do przeprowadzenia zawodów.

 

(PSZS)

fot. arch. lh

Podziel się:
« wstecz