REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Powiatowe Igrzyska SZS w mini piłce siatkowej dziewcząt. Dwójka i Trójka grają w następnej rundzie

Dodał: mac

Data dodania: 2013-03-01

28 lutego 2013 w Sali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie odbyły się Powiatowe Igrzyska SZS w mini piłce siatkowej dziewcząt. W kategorii „czwórek” awans do zawodów Rejonowych wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie zaś w kategorii „trójek” Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie.

Reklama

Zawody Rejonowe odbędą się 12.03.2013 w Zamościu.

 

Komunikat z Powiatowych Igrzysk SZS w mini siatkówce dziewcząt.

Hrubieszów, 28.02.2013

 

Wyniki spotkań:

„Trójki”

Drużyny:

  1. SP 2 Hrubieszów
  2. SP Strzyżów
  3. SP 3 Hrubieszów
  4. SP Dolhobyczów

 

SP3 Hrubieszów - SP Dołhobyczów 2:0 (25:14, 25:19)

SP 2 Hrubieszów - SP Strzyżów 2:1 (25:20, 15:25, 15:11)

SP 3 Hrubieszów - SP 2 Hrubieszów 2:0 (25:8, 25:22)

SP Strzyżów – SP Dołhobyczów  1:2  (21:25, 25:19, 16:18)

 

Kolejność końcowa:

I miejsce – SP 3 Hrubieszów

II miejsce – SP 2 Hrubieszów

III miejsce – SP Dołhobyczów

IV miejsce – SP Strzyżów

 

„Czwórki”

 

Drużyny:

  1. SP 2 Hrubieszów
  2. SP Strzyżów
  3. SP Dołhobyczów

 

SP Strzyżów - SP Dołhobyczów 0:2 (9:25, 13:25)

SP Dołhobyczów - SP 2 Hrubieszów 0:2 (17:25, 12:25)

SP 2 Hrubieszów - SP Strzyżów 2:0 (25:14, 25:15)

 

Kolejność końcowa:

I miejsce – SP 2 Hrubieszów

II miejsce – SP Dołhobyczów

III miejsce – SP Strzyżów

 

Składy drużyn:

 

SP 2 Hrubieszów

  1. Bogucka Julia
  2. Gnieciak Agata
  3. Orłowska Dominika
  4. Bielecka Sandra
  5. Rządkowska Wiktoria
  6. Kogut Oliwia
  7. Urban Sara
  8. Karkuszewska Katarzyna
  9. Komendacka Katarzyna
  10. Jeczeń Aleksandra
  11. Madej Angelika
  12. Ciesielczuk Aleksandra
  13. Kudyk Julia
  14. Wójcik Dorota
  15. Ryczko Karolina
  16. Pietraszek Kaja
  17. Sołowiej Karolina
  18. Lipnicka Klaudia
  19. Palonka Sandra

Opiekun: Marzanna Bielecka, Elwira Pawłowska

 

SP Strzyżów

  1. Bożek Ewa
  2. Lachowska Julia
  3. Lawińska Paulina
  4. Młynarczuk Aleksandra
  5. Nieczyporowska Monika
  6. Nowakowska Paulina
  7. Wiącek Julia
  8. Dobosz Magdalena
  9. Iwanicka Kamila
  10. Kuszmiruk Barbara
  11. Prystupa Aleksandra
  12. Szpakowska Barbara
  13. Zgnilec Aleksandra
  14. Kowalczuk Edyta

Opiekun : Paweł Augustynek

 

SP Dołhobyczów

  1. Czapla Julia
  2. Lewicka Edyta
  3. Stadnicka Faustyna
  4. Trochimczuk Aleksandra
  5. Lewicka Katarzyna
  6. Pietrycka Sandra
  7. Olejarz Dominika
  8. Buczek Wiktoria
  9. Kopera Natalia
  10. Jasińska Wiktoria
  11. Łagowska Diana
  12. Ożóg Sylwia
  13. Brud Katarzyna
  14. Piechnik Weronika

Opiekun: Marcin Kulczyński

 

SP 3 Hrubieszów

  1. Szlonzak Justyna
  2. Krotkiewicz Karina
  3. Kędziera Aleksandra
  4. Malon Paulina
  5. Gajewska Karolina
  6. Bitner Patrycja
  7. Wesołek Aleksandra
  8. Chrząstek Magda
  9. Bachusz Marta

Opiekun: Joanna Różańska

 

Zawody sędziowali: Mirosław Dąbrowski i Marcin Stepaniuk, stoliki sędziowskie: Mikołaj Ciesielczuk, Artur Malec, Maciej Powęzka, Szymon Zieliński.

 

 Opracował: Dominik Stajszczyk

 


 

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie za udostępnienie hali i nauczycielom w-f za pomoc w organizacji zawodów.


Na zdjęciu - drużyna dziewcząt hrubieszowskiej Dwójki.

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: