Powiatowe Igrzyska w drużynowym tenisie stołowym

11 stycznia w Halli Sportowej im. Bronisława Malinowskiego w Werbkowicach odbył się powiatowy etap Igrzysk w drużynowym tenisie stołowym.

Reklamy

b>KOMUNIKAT
POWIATOWE IGRZYSKA W TENISIE STOŁOWYM – drużynowe
WERBKOWICE

DZIEWCZĘTA rocznik 1997 i młodsze

1. SP Wiszniów opiekun: Nowosad Czesława
w składzie: Badyła Dominika, Roman Aleksandra
2. SP Gozdów opiekun: Obszyński Marek
w składzie: Kropop Diana , Kaczoruk Kinga
3. SP Kryłów opiekun: Chodźko Zofia
w składzie: Dąbrowska Patrycja, Szamotuła Sylwia

***

DZIEWCZĘTA rocznik 1995/96

1. SP Teratyn opiekun: Strycharczuk Izabela
w składzie: Mazur Natalia, Ciężka Justyna
2. SP nr 1 Hrubieszów opiekun: Giergiel Jacek
w składzie: Wójcicka Dorota, Wójcicka Marta
3. SP Terebiń opiekun: Polikowska Barbara
w składzie: Dziuba Paulina, Koryszko Klaudia
4. SP Kryłów opiekun: Chodźko Zofia
w składzie: Stankiewicz Weronika, Baryła Dorota, Krupa Żaneta
5-6. SP Wiszniów opiekun: Nowosad Czesława
w składzie: Paczkowska Patrycja, Nawój Katarzyna
5-6. SP Mircze opiekun: Klajda Waldemar
w składzie: Karwacka Ewelina, Mielniczuk Jagoda

***

CHŁOPCY rocznik 1997 i młodsi

1. SP Gozdów opiekun: Obszyński Marek
w składzie: Esing Ernest, Wawer Dariusz
2. SP Teratyn opiekun: Strycharczuk Izabel
w składzie: Podgórski Jarosław,Sikora Michał
3. SP Mircze opiekun: Klajda Waldemar
w składzie: Guzina Michał, Nieczyporowski Adrian
4. SP Kryłów opiekun: Chodźko Zofia
w składzie: Sędłak Marcin, Wandiuk Mateusz, Wilczewski Arkadiusz
5. SP Wiszniów opiekun: Nowosad Czesława
w składzie: Banachiewicz Paweł, Milewicz Piotr

***

CHŁOPCY rocznik 1995/96

1. SP Gozdów opiekun: Obszyński Marek
w składzie: Łuszczak Patryk, Gierszon Kamil
2. SP Teratyn opiekun: Strycharczuk Izabela
w składzie: Nowicki Krzysztof, Bieniak Damian
3. SP 1 Hrubieszów opiekun: Giergiel Jacek
w składzie: Gębala Krystian, Kucharski Mateusz
4. SP Mircze opiekun: Klajda Waldemar
w skladzie: Małyszem Szymon, Umer Przemysław
5-6. SP Kryłów opiekun: Chodźko Zofia
w składzie: Bajak Maciej, Markowiec Dawid, Kowalczuk Kamil
5-6. SP 3 Hrubieszów opiekun: Szlonzak Tomasz
w składzie: Krygiel Patryk ,Malowany Krystian, Gorajek Michał
7-8. SP Wiszniów opiekun:Nowosad Czesława
w składzie: Laskowski Adrian, Lizak Bartłomiej
7-8. SP Nieledew opiekun: Szkalej Dariusz
w składzie Nieradko Patryk, Filipczuk Filip

***

Rozegrano 37 meczów drużynowych (87gier indywidualnych, 37 deblowych).

Do rozgrywek rejonowych awansowały po dwa pierwsze zespoły w każdej kategorii.

Zawody odbędą się w Szczebrzeszynie w dniu 20.02.2008 r. godz.10.00.

Organizator
Krawczuk Zbigniew

KOMUNIKAT – plik do pobrania >>

zobacz zdjęcia >>