LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe SZS

Dodał: may

Data dodania: 2018-10-05

28 września na terenach Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkolnego Związku Sportowego (SZS).

 

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

28.09.2018 Hrubieszów

 

IGRZYSKA DZIECI

 

Dziewczęta: sztafeta 6x600m

SP 3 Hrubieszów                   -15:58,03

SP Horodło                            -16:18,68

SP 2 Hrubieszów                   -16:38,33

PSP Mircze                            -16:46,23

SP 1 Hrubieszów                   -17,26,36

 

Składy:

SP 3 Hrubieszów: Felikasiak Aleksandra, Gałkowska Klaudia,Grądzka Dominika, Siejko Anna,Oczyńska Emilia, Skwarek Milena, Kolenda Martyna- opiekun: Dominik Stajszczyk

SP Horodło: Jańczuk Justyna, Kaczyńska Laura, Paćkowska Nikola, Sławińska Nikola, Szpyrka Julia, Wojciechowska Julia, Wróbel Amelia, opiekun: Mirosław Kamień

SP 2 Hrubieszów: Brudnowska Amelia, Kowalczyk Wiktoria, Nowak Oliwia, Pazyna Oliwia, Puchalska Róża, Świgost Emilia, Warecka Natalia, opiekun: Marzanna Bielecka

PSP Mircze: Bończyk Emilia, Dyl Martyna, Flaga Nikola, Głuch Kamila, Osińska Aleksandra Pokrywka Katarzyna, Siewierska Milena, Smileń Oliwia, Strupieniuk Wiktoria, Bednarczuk Aleksandra, opiekun: Urszula Przytuła

SP 1 Hrubieszów: Litwińczuk Kamila,Raczyńska Aleksandra, Pieczkowska Oliwia,Skubisz Natalia,Sułkowska Julia, Wilkos Martyna, opiekun: Tomasz Magdziak

 

Chłopcy: sztafeta 6x800m

SP 1 Hrubieszów                   -18:12,81

SP Horodło                            -18:24,63

PSP Mircze                            -18:36,54

SP 2 Hrubieszów                   -18:39,71       

SP 3 Hrubieszów                   -18:42,54

 

Składy:

SP 1 Hrubieszów: Koszałka Jakub,Serba Dawid,Stadnicki Erwin,Stadnicki Oliwier,Świstowski Szymon, Wąsak Maksymilian, opiekun: Tomasz Magdziak

SP Horodło: Bednarczuk Michał, Czerwiński Adrian, Kozar Bartosz, Lickindorf Jan, Paćkowski Marcel, Pańko Kacper, Pochylczuk Tomasz, Wężyk Michał, Wojciechowski Patryk, opiekun: Mirosław Kamień

PSP Mircze:Gnap Karol,Jakubczyk Tymoteusz,Kluczek Maciej,Nieckarz Bartłomiej,Siennicki Michał, Szkatułba Krzysztof, Michniewicz Krystian,Wolak Patryk, opiekun: Józef Czerniak

SP 2 Hrubieszów:CZepiel Antoni, Hukowski Maciej, Jóźwiak Maciej,Kasprzak Oliwier, Kościowski Krystian, Laskowski Kacper, Winiarski Krzysztof, opiekun: Robert Jóźwiak

SP 3 Hrubieszów: Brzózka Bartosz, Czerwiński Bartosz, Gajewski Mateusz, Juszczak Piotr, Kiryczuk Szymon, Padkowski Filip, Pawelec Bartosz, Stefaniak Jakub, opiekun: Tomasz Szlonzak

 

***

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 

Dziewczęta: sztafeta 8x800m

1. SP 3 Hrubieszów               -26:14,21

2. ZS 2 Hrubieszów               -26:41,17

3. SP 1 Hrubieszów               -27:11,04

4. SP Horodło                        -28:07,77

 

Składy:

SP 3 Hrubieszów: Bęsiuk Sandra, Czupryńska Dominika, Kowalczuk Klaudia, Kryszczuk Malwina, Marciniak Gabriela,Mońka Wiktoria, Ogłaza Nina, Roman Oliwia, Stadnik Weronika, Studzińska Klaudia, opiekun: Joanna Różańska

ZS 2 Hrubieszów: Kania Martyna, Mielniczuk Maria, Naja Julia, Sowa Kornelia Stepaniuk Magdalena, Szatan Julia, Wojtaszko Julia, Kaczor Sylwia, opiekun: Dominika Serafin

SP 1 Hrubieszów: Adamczuk Sara, Chorzępa Diana, Jankowska Natalia, Kosel Malwina, Panasiewicz Martyna, Radelczuk Oliwia, Salamon Sandra, Stasiak Milena,Swica Martyna, Tarnowska Karolina, opiekun: Tomasz Magdziak

 

Chłopcy: sztafeta 8x1000m

1. SP 3 Hrubieszów               -26:53,06

2. SP 1 Hrubieszów               -28:52,11

3. PSP Mircze                        -29:41,28

4. SP Horodło                        -30,41,28

 

Składy:

SP 3 Hrubieszów: Budzyński Tomasz, Flis Konrad, Kidyba Krzysztof, Kuczewski Wiktor, Kudelski Dawid, Pawlos Krystian, Śmietanka Jan, Tchórzewski Kamil, Watras Mateusz, Wójtowicz Filip, opiekun: Kamil Wojciechowski

SP 1 Hrubieszów: Barszczewski Gabriel, Cierech Filip, Guberuk Artem, Herda Michał, Jankowski Tomasz, Kaczmarek Kacper, Kiełbasa Piotr, Nowosad Igor,Tomasz Zając, opiekun: Tomasz Magdziak

PSP Mircze: Czop Dawid, Czop Łukasz, Esposito Giacomo, Esposito Lodowiko, Górak Kacper, Kulas Krystian, Marciniuk Mateusz, Sobuś Kacper, Ślepko Mateusz, opiekun: Józef Czerniak

SP Horodło: Bielecki Miłosz, Brzezicki Jakub, Chmielewski Kacper, Jarosz Dawid, Jeżyna Michał, Kalinowski Jakub, Magierka Cezary, Mróz Miłosz, Sułkowski Jakub, opiekun: Mirosław Kamień

 

***

 

LICEALIADA

 

Dziewczęta: sztafeta 8x800m

ZS 2 Hrubieszów

ZS 1 Hrubieszów

 

Składy:

ZS 2 Hrubieszów: Gajewska Karolina, Jakowczyk Karolina, Kamień Julia, Kamień Julia, Kamień Wiktoria, Krotkiewicz Karina, Rędzia Anna, Skorupa Łucja, Stasiuk Emma, Szostakiewicz Kamila, Śmietanka Olga, Tarłowska Justyna, Traczuk Agnieszka, opiekun: Dominika Serafin, Barbara Cygan

ZS 1 Hrubieszów: Dylęda Małgorzata, Ipnar Oktawia, Kozdrój Oliwia, Lachowska Magdalena, Oleszczuk Partycja, Różańska Sandra, Staręga Karolina Daciuk Katarzyna, opiekun: Katarzyna Skawińska

 

Chłopcy: sztafeta 8x1000m

ZS 3 Hrubieszów

ZS 2 Hrubieszów

ZS 1 Hrubieszów

 

Składy:

ZS 3 Hrubieszów: Gajewski Bartłomiej, Gałczyński Jakub, Gura Jan, Kidyba Mateusz, Łappo Kamil, Orlon Adrian, Panasiewicz Jakub, Przyczyna Bartłomiej, Rewucha Kamil, Rutkowski Damian, Staszewski Stefan, opiekun: Krzysztof Brudnowski

ZS 2 Hrubieszów: Bajer Patryk, Duda Andrzej, Gadzicki Patryk, Hossin Dominik, Janik Bartłomiej, Kaspruk Kacper, Pal Maciej, Paradowski Michał, Piertusiewicz Filip, opiekun: Andrzej Chwedczuk

ZS 1 Hrubieszów: Daciuk Dominik, Duliban Damian, Galek Damian, Magdziak Paweł, Oleszczuk Mateusz, Palonka Dawid, Sarapkiewicz Kacper, Smal Sebastian, Stepaniuk Jakub, Szlachta Mateusz, Torbicz Damian, Wróbel Kelvin, opiekun: Marek Gnasiuk

 

***

 

Do zawodów rejonowych, które odbędą się 9 października br. w Tomaszowie Lubelskim, awansują po dwie najlepsze drużyny w każdej kategorii.

 

Opracował: Tomasz Magdziak

Podziel się:
« wstecz