Powiatowe sztafety w biegach przełajowych

5 października 2010 r. w Hrubieszowie na obiektach HOSiR-u rozegrane zostały Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe, w kategorii szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. W zawodach udział wzięło 340 zawodników, w tym 160 dziewcząt i 180 chłopców z 18 szkół.

Reklamy

KOMUNIKAT Z POWIATOWYCH SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
05.10.2010 r. HRUBIESZÓW

IGRZYSKA
(miejsce/szkoła/czas/opiekun)

DZIEWCZĘTA
1 miejsce SP WERBKOWICE 34:58,45 op. Anna Dołowy
2 miejsce SP 2 HRUBIESZÓW 35:42,14 op. Marzanna Bielecka, Krzysztof Dąbrowski
3 miejsce SP MIRCZE 36:32,76 op. Zdzisława Stefaniak
4 miejsce SP 3 HRUBIESZÓW 37:13,94 op. Tomasz Szlonzak, Dominik Stajszczyk
5 miejsce SP DOŁHOBYCZÓW 38:17,46 op. Marta Staszczuk
6 miejsce SP 1 HRUBIESZÓW 40:05,66 op. Jacek Giergiel

CHŁOPCY
1 miejsce SP HORODŁO 37:33,32 op. Mirosław Kamień
2 miejsce SP DOŁHOBYCZÓW 37:56,82 op. Mariusz Kulczyński
3 miejsce SP MIRCZE 38:42,37 op. Waldemar Klajda
4 miejsce SP 2 HRUBIESZÓW 39:49,11 op. Marzanna Bielecka, Krzysztof Dąbrowski
5 miejsce SP 1 HRUBIESZÓW 40:12,04 op. Jacek Giergiel
6 miejsce SP 3 HRUBIESZÓW 40:21,06 op. Tomasz Szlonzak, Dominik Stajszczyk
7 miejsce SP WERBKOWICE 44:05,04 op. Henryka Rewucha

GIMNAZJADA
(miejsce/szkoła/czas/opiekun)

DZIEWCZĘTA
1 miejsce G. HORODŁO 32:18,45 op. Aneta Brzyska
2 miejsce G – 1 HRUBIESZÓW 33:02,44 op. Zofia Bodes, I. Tarcz, Andrzej Podlewski
3 miejsce G. MIRCZE 34:45,51 op. Urszula Przytuła
4 miejsce ZS NR 2 GP HRUBIESZÓW 35:43,76 op. B.Cygan, A.Kusiak, A.Chwedczuk, D.Lewandowski
5 miejsce G – 2 HRUBIESZÓW 36:10,22 op. Elwira Pawłowska
6 miejsce G. DOŁHOBYCZÓW 40:24,89 op. Marta Staszczuk

CHŁOPCY
1 miejsce G – 2 HRUBIESZÓW 31:26,67 op. Robert Jóźwiak
2 miejsce G. HORODŁO 31:36,10 op. Mirosław Kamień
3 miejsce G. MIRCZE 31:57,91 op. Roberty Majdanik
4 miejsce G. DOŁHOBYCZÓW 32:17,09 op. Mariusz Kulczyński
5 miejsce G – 3 HRUBIESZÓW 32:37,82 op. Wojciechowski Kamil
6 miejsce ZS NR 2 GP HRUBIESZÓW 34:54,22 op. Andrzej Pochylczuk
7 miejsce G – 1 HRUBIESZÓW 34:57,54 op. Zofia Bodes, I. Tarcz, Andrzej Podlewski

LICEALIADA
(miejsce/szkoła/czas/opiekun)

DZIEWCZĘTA
1 miejsce ZS NR 2 HRUBIESZÓW 31:24,67 op. B.Cygan, A.Kusiak, D.Lewandowski
2 miejsce ZS NR 1 HRUBIESZÓW 32:42,97 op. Katarzyna Skawińska
3 miejsce ZS NR 3 HRUBIESZÓW 33:11,70 op. Jan Paczała, Krzysztof Bródnowski
4 miejsce LO HORODŁO 33:52,95 op. Aneta Brzyska

CHŁOPCY
1 miejsce ZS NR 3 HRUBIESZÓW 41:58,26 op. Jan Paczała, Krzysztof Brudnowski
2 miejsce ZS NR 2 HRUBIESZÓW 43:21,38 op. B.Cygan, A.Kusiak, D.Lewandowski, Z. Krawczuk
3 miejsce LO HORODŁO 43:51,09 op.
4 miejsce ZS NR 1 HRUBIESZÓW 43:52,43 op. Jacek Jaworski

Powyższe zawody zostały zorganizowane przez MKS ”Unia” i HOSiR oraz przeprowadzone na ich obiektach. Szczególne podziękowania dla p. Tomasza Magdziaka za pomoc w ich przeprowadzeniu.

Awans do zawodów rejonowych uzyskały po dwie najlepsze drużyny w każdym biegu. Zawody rejonowe zostaną rozegrane 18.10.2010 r. w Tomaszowie Lubelskim.

Uwaga!
Przypominamy o uiszczeniu opłaty za udział w zawodach sportowych SZS.

Komunikat opracował – Mirosław Kamień (PSZS)