REKLAMA

C3 Carmax 1

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Powiatowy drużynowy turniej w tenisie stołowym

Dodał: mac

Data dodania: 2012-12-19

18 grudnia w hali Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbyły się powiatowe drużynowe zawody Igrzysk, Gimnazjady i Licealiady Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w tenisie stołowym.

Reklama

KOMUNIKAT

POWIATOWE IGRZYSKA, GIMNAZJADA, LICEALIADA
W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM
Szkolnego Związku Sportowego
Hrubieszów dnia 18.12.2012r.

 

 

Wzawodach udział wzięły drużyny:


Szkoły Podstawowe - ROCZNIK 2002 i MŁODSI

DZIEWCZĘTA

Zespół Szkół w Werbkowicach
w składzie:
Kot Karolina
Reszczyńska Julia
Sokołowska Maja
opiekun: Henryka Rewucha


CHŁOPCY

Samorządowy Zespół Szkół Mircze
w składzie:
Dziadosz Kamil
Smyk Łukasz
opiekun: Klajda Waldemar

Zespół Szkół Miejskich Nr 3 Hrubieszów
w składzie:
Daciuk Kamil
Fijołek Bartłomiej
opiekunowie:
Tomasz Szlonzak
Joanna Różańska

Zespół Szkół Miejskich Nr 1 Hrubieszów
w składzie:
Marcel Mirosław
Paluch Dawid
Pietrusiewicz Mikołaj
opiekun: Andrzej Pachla

Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie
w składzie:
Smusz Jakub
Belina Dawid
opiekun: Królicki Tomasz

Zespół Szkół w Werbkowicach
w składzie:
Jureczko Piotr
Stachyra Adam
opiekun: Henryka Rewucha


Szkoły Podstawowe - ROCZNIK 2000-2001

DZIEWCZĘTA

Zespół Szkół Miejskich Nr 3 Hrubieszów
w składzie:
Bachusz Aleksandra
Ciesielczuk Oliwia
Szlonzak Justyna
opiekunowie:
Tomasz Szlonzak
Joanna Różańska

Zespół Szkół Miejskich Nr 1 Hrubieszów
w składzie:
Łopocka Kamila
Mirosław Julia
opiekun: Andrzej Pachla

Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie
w składzie:
Kowalczuk Weronika
Gierlasińska Aleksandra
opiekun: Królicki Tomasz

Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach
w składzie:
Gaudnik Karolina
Łukasiuk Agnieszka
opiekun: Aneta Kędzierawska

 

CHŁOPCY

Zespół Szkół Mircze
w składzie:
Matysiak Kacper
Pacaj Kacper
Dziaduszek Damian
opiekun: Klajda Waldemar

Zespół Szkół Miejskich Nr 3 Hrubieszów
w składzie:
Kraszkiewicz Przemek
Capiuk Paweł
Blicharz Michał
opiekunowie:
Tomasz Szlonzak
Joanna Różańska

Zespół Szkół Miejskich Nr 1 Hrubieszów
w składzie:
Tarnowski Mateusz
Pokrywka Maciej
Greszeta Igor
opiekun: Andrzej Pachla

Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie
w składzie:
Wesołowski Maciej
Dec Dawid
opiekun: Królicki Tomasz

Publiczna Szkoła Podstawowa w Podhorcach
w składzie:
Drewnik Kacper
Horniak Krzysztof
opiekun: Królicki Tomasz


GIMNAZJUM

DZIEWCZĘTA

Zespół Szkół Mircze
w składzie:
Angelika Teresińska
Paulina Mielniczuk
Weronika Kowalczuk
opiekun: Robert Majdanik

Zespół Szkół nr 2 Hrubieszów
w składzie:
Kutera Magdalena
Jasina Paula
opiekun: Krawczuk Zbigniew

Zespół Szkół Miejskich nr 1 Hrubieszów
w składzie:
Omelczuk Natalia
Jaskowiak Klaudia
Wawrzosek Aldona
opiekun: Andrzej Pachla

Zespół Szkół w Werbkowicach
w składzie:
Wójtowicz Katarzyna
Luchowska Patrycja
Musur Ada
opiekun: Bartłomiej Sadowski

Zespół Szkół Miejskich nr 3 Hrubieszów
w składzie:
Bronicka Kinga
Ciesielczuk Wiktoria
opiekun: Dominik Stajszczyk

Gimnazjum w Uchaniach z/s w Jarosławcu
w skłądzie:
Zarek Weronika
Hołubowicz Natalia
opiekun: Skrzat Zbigniew


CHŁOPCY

Zespół Szkół Mircze
w składzie:
Piotr Niewiadomski
Hubert Dziadosz
Michał Skóra
opiekun: Robert Majdanik

Zespół Szkół nr 2 Hrubieszów
w skłądzie:
Kowalczuk Łukasz
Esing Ernest
Kluczek Paweł
opiekun: Krawczuk Zbigniew

Zespół Szkół Miejskich nr 1 Hrubieszów
w składzie:
Antonowicz Hubert
Biziorek Rafał
Jaskorski Karol
opiekun: Andrzej Pachla

Zespół Szkół w Werbkowicach
w składzie:
Bieńko Marek
Wyskiel Patryk
Gałan Łukasz
opiekun: Bartłomiej Sadowski

Gimnazjum w Uchaniach z/s w Jarosławcu
w składzie:
Zarek Konrad
Greniuk Krystian
opiekun: Skrzat Zbigniew

 

LICEALIADA

DZIEWCZĘTA

Zespół Szkół nr 1 Hrubieszów
w składzie:
Kliszcz Barbara
Żarska Katarzyna
Mazur Agata
opiekun: Andrzej Greszeta

Zespół Szkół nr 2 Hrubieszów
w składzie:
Lewandowska Joanna
Ślusarz Żaneta
opiekun: Zbigniew Krawczuk

Zespół Szkół nr 3 Hrubieszów
w składzie:
Wójcicka Marta
Wójcicka Dorota
opiekun: Marcin Nowak

Zespół Szkół nr 4 Hrubieszów
w składzie:
Powroźnik Iwona
Obidzińska Izabela
Pilarska Magdalena
opiekun: Małgorzata Muzyczuk

 

CHŁOPCY

Zespół Szkół nr 1 Hrubieszów
w składzie:
Karpiuk Kamil
Gierszon Kamil
Mazurek Szymon
opiekun: Andrzej Greszeta

Zespół Szkół nr 2 Hrubieszów
w składzie:
Kowalczuk Patryk
Drop Adam
Kutera Szymon
opiekun: Zbigniew Krawczuk

Zespół Szkół nr 3 Hrubieszów
w składzie:
Małyszek Szymon
Niedźwiedź Bartłomiej
Polak Łukasz
opiekun: Marcin Nowak

Zespół Szkół nr 4 Hrubieszów
w składzie:
Brzuzan Jan
Sadowski Marcin
Gogół Mirosław
opiekun: Małgorzata Muzyczuk

 

Kolejność końcowa turnieju:

Igrzyska Szkół Podstawowych

Rocznik 2002 i młodsi
Dziewczęta:
1. Zespół Szkół w Werbkowicach

Chłopcy:
1. Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie
2. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie
3. Samorządowy Zespół Szkół Mircze
4. Zespół Szkół w Werbkowicach
5. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie

Rocznik 2000-2001
Dziewczęta:
1. Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie
2. Publiczna Szkoła podstawowa w Malicach
3. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie
4. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie

Chłopcy:
1. Zespół Szkół w Mirczu
2. Publiczna Szkoła Podstawowa w Podhorcach
3. Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie
4. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie
5. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie


Gimnazjada

Dziewczęta:
1. Zespół Szkół w Mirczu
2. Gimnazjum w Uchaniach z/s w Jarosławcu
3. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie
4. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie
5-6. Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie, Zespół Szkół w Werbkowicach

Chłopcy:
1. Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie
2. Zespół Szkół w Werbkowicach
3. Zespół Szkół w Mirczu
4. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie
5. Gimnazjum w Uchaniach z/s w Jarosławcu

 

Licealiada

Dziewczęta:
1. Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie
2. Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie
3. Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie
4. Zespół Szkół nr 4 w Hrubieszowie

Chłopcy:
1. Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie
2. Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie
3. Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie
4. Zespół Szkół nr 4 w Hrubieszowie

 

Awans do zawodów rejonowych uzyskały po dwie pierwsze drużyny z każdej kategorii wiekowej.

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: