Projekt kalendarza imprez LW SZS na rok szkolny 2015/2016

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy już opracował kalendarz imprez w rywalizacji międzyszkolnej na szczeblu wojewódzkim w roku szkolnym 2015/2016 w trzech działach szkół. W Hrubieszowie odbędzie się jedna impreza a mianowicie Licealiada w tenisie stołowym indywidualnie.

Reklamy

 

 

Ciekawe czy więcej ich będzie na szczeblu rejonu zamojskiego, szczególnie kiedy mamy taką piękną  Arenę Lekkoatletyczną i tyle hal. Szkoda, że w tym współzawodnictwie nie ma podnoszenia ciężarów, unihokeja czy karate, gdzie jesteśmy mocni.

 

Chronologiczny wykaz imprez na rok szkolny 2015/16

 

Dział  I  –  Igrzyska (szkoły podstawowe) 

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

1-2

Indywidualne biegi przełajowe dz. i chł.

7.10.15 ś

Adamów

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.

20.10.15 w

Lubartów

5-6

Badminton dz. i chł

18.11.15 ś

Zamość

7-10

Tenis stołowy indywidualny dz. i chł. 2 kat. wiekowe

24.11.15 w

Kocudza

11-14

Pływanie – sztafety i indywid.

dz. i chł.

09.12.15 ś

Zamość

15

Szachy drużynowe

15.12.15 w

Międzyrzec

16-19

Tenis stołowy drużynowy      dz. i chł. 2 kat. wiekowe

02.02.16  w

Kocudza

20-21

Mini siatkówka „3” i „4” dz.

02.03.16 ś

       Świdnik

22-23

Mini siatkówka „3” i „4” chł.

03.03.16 cz

Świdnik

24

Mini koszykówka dz.

15.03.16 w

Chełm

25

Mini koszykówka  chł.

16.03.16 ś

Lublin

26

Mini piłka ręczna dziewcząt

14.04.16 cz

Łuków

27

Mini piłka ręczna chłopców

20.04 16 ś

     Janów Lub.

28

Sztafety 4×100 i szwedzka dziew. i chłop.

07.06.16 w

Biała Podl.

29-30

Czwórbój dz. i chł.

19.05.16 cz

Puławy

31

Mini piłka nożna dziewcząt

24.05.16 w

Milanów

32

Mini piłka nożna chłopców

31.05.16 w

       Parczew

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                

Dział  II – Gimnazjada

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

1-2

Indywidualne biegi przeł.      

7.10.15 ś

Adamów

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.

20.10.15 w

Lubartów

5-6

Badminton dz. i chł

19.11.15 cz

Zamość

7-8

Tenis stołowy indywidualny dz. i chł.

25.11.15 ś

Kocudza

9-12

Pływanie – sztafety i indywid.

dz. i chł.

11.12.15 cz

Zamość

13

Szachy drużynowe

16.12.15 ś

          Zamość

14-15

Tenis stołowy drużynowy      dz. i chł.

28.01.16 cz

Kocudza

16

Koszykówka dz.

23.03.16 ś

          Lublin

17

Koszykówka  chł.

30.03.16 ś

Lublin

18

Piłka siatkowa dz.

23.03.16 ś

Piaski

19

Piłka siatkowa chł.

       30.03.16 ś

         Biłgoraj

20

Piłka ręczna dziewcząt

23.03.16 ś

Kraśnik

21

 Piłka ręczna chłopców

30.03.16 ś

Zamość

22

Piłka nożna dziewcząt      

5.05.16 cz

Parczew

23

Piłka nożna chłopców

10.05.16 w

Świdnik

24

Sztafety 4×100 i szwedzka dziew. i chłop.

07.06.16 w

Biała Podl.

25-26

 

Indyw. zawody LA dz. i chł.

 

24.05.16 w

Zamość

27-28

Liga LA dz. i chł.

 

31.05 16 w

Puławy

29

Dwubój Nowoczesny

09.06.16 cz

Kraśnik


Dział  III –  Licealiada (szkoły ponadgimnazjalne) 

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

1-2

Indywidualne biegi przełajowe dz. i chł.      

7.10.15 ś

Adamów

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.      

20.10.15 w

Lubartów

5-6

Liga LA  dz. i chł.

15.10.15 cz

Puławy

7-8

Tenis stołowy indyw. dz. i chł.

26.11.15 cz

Hrubieszów

9-12

Pływanie – sztafety i indywid. dz. i chł.

       15.12.15 w

Zamość

13-14

Tenis stołowy drużynowy      dz. i chł.

04.02.16 cz

Kocudza

15

Piłka nożna halowa chł.

10.02.16  ś

Biłgoraj

16

Piłka siatkowa dz.

09.03.16 ś

         Świdnik

17

Piłka siatkowa chł.

10.03.16 cz

Biała Podl.

18

Piłka ręczna dziewcząt

03.03.16 cz

Łuków

19

Piłka ręczna chłopców

08.03.16 w

Zamość

20

Koszykówka dz.

22.03.16 w

Biała Podl.

21

Koszykówka  chł.

23.03.16 ś

Biała Podl.

22

Sztafeta 4×100 i szwedzka

dziew. i chłop.

07.06.16 w

Biała Podl.

 

 

***

 

Medaliści w zawodach wojewódzkich z naszego powiatu w roku szkolnym 2014/2015:

 

Gimnazjada

 

Koszykówka chłopców

19.03.15 Biała Podlaska

Srebro – ZSM nr 3 Hrubieszów, op. Kamil Wojciechowski

W składzie:

Fijołek Patryk,

Frankiewicz Kamil,

Wal Oskar,

Chachler Hubert,

Gardyński Albert,

Chachler Bartek,

Orzechowski Miłosz,

Smerdel Bartosz,

Kasztelan Przemysław,

Burdzy Konrad,

Czarnecki Szymon,

Zalewski Jakub

 

***                                        

 

Indywidualne   zawody LA

21.05.15 ś Zamość

Złoto – Kowalczuk Wiktoria 1999 SZS Mircze w dal – 4.58,

Złoto – Zalewski Jakub 2000 ZSM 3 Hrubieszów wzwyż – 1.60,

Brąz – Wołyniec Oliwia 1999 ZS 2 Hrubieszów 1000 m – 3:16,02

Brąz – Kasztelan Przemysław 1999 ZSM 3 Hrubieszów 1000 m – 2:49,18  

 

***

 

Licealiada i Igrzyska

– nikt

 

 

Opracował – Marek A. Kitliński (mak)