REKLAMA

C3 Carmax 1

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Przed nami 69. Grand Prix w Tenisie Stołowym

Dodał: may

Data dodania: 2018-04-12

Uczniowski Klub Sportowy "Ogólniak" zaprasza wszystkich sympatyków na kolejny turniej Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę 15 kwietnia 2018 roku. Zawody rozegrane zostaną w hali Zespołu Szkół Nr 2 (Staszic).

Reklama

 

69. GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

 

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2017 r. do maja 2018 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej odbędzie się w niedzielę 15 kwietnia 2018 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2017/2018 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej - open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie ul. 3 Maja 1

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:

M-ce - Punkty:
1.  - 100
2.  - 90
3.  - 80
4.  - 70
5.  - 65
6.  - 60
7.  - 55
8.  - 50
9.  - 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane są na 11 profesjonalnych stołach  firmy Tibhar. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz  pozostali 2 zł. Mini Grand Prix bez opłat.

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie - www.lubiehrubie.pl


***

 

 

RANKING   GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

   
 

SEZON 2017/18 - po siedmiu turniejach

         

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

Miejscowość

1

2

3

4

5

6

7

RAZEM

1

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

70

90

70

48

60

80

48

466

2

NIEDŹWIEDŹ  BARTŁOMIEJ

Modryń

45

100

65

60

65

48

80

463

3

ŁUBKOWSKI  ZBIGNIEW

Hrubieszów

60

80

80

50

80

55

50

455

4

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

41

0

100

80

90

65

0

376

5

KRUK ANDRZEJ

Zamość

44

65

55

42

48

42

46

342

6

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

38

50

50

46

50

46

55

335

7

MACIĄG ADRIAN

Modryń

40

70

46

39

43

44

39

321

8

JARZYŃSKI MAREK

Hrubieszów

80

0

90

44

100

0

0

314

9

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

100

0

0

100

0

0

100

300

10

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

35

55

60

45

0

45

45

285

11

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

90

0

0

0

0

100

90

280

12

NIEDŹWIEDŹ  BOGUSŁAW

Modryń

32

42

40

33

42

34

40

263

13

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

39

0

48

43

55

41

0

226

14

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

50

0

0

0

0

90

65

205

15

SZALA FILIP

Hrubieszów

36

45

0

0

0

50

60

191

16

MALINOWSKI  PAWEŁ

Radom

46

70

0

0

70

0

0

186

17

KOROL JAKUB

Hrubieszów

42

0

0

0

0

60

70

172

18

DĄBROWSKI  DANIEL

Podhorce

0

43

0

40

46

0

37

166

19

MIĘCZAK GRZEGORZ

Mieniany

0

0

0

41

44

36

41

162

20

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

37

0

45

34

0

39

0

155

21

ZAJĄC TOMASZ

Hrubieszów

0

0

44

36

40

33

0

153

22

NIEDŹWIEDŹ  MACIEJ

Modryń

0

0

39

30

37

24

17

147

23

SZALA SŁAWOMIR

Hrubieszów

29

41

0

0

0

40

31

141

24

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

0

48

43

38

0

0

0

129

25

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

55

0

0

70

0

0

0

125

26

KRUSIEWICZ ERNEST

Hrubieszów

0

44

42

0

0

35

0

121

27

ŚLIWŃISKI MIECZYSŁAW

Hrubieszów

0

0

0

37

45

0

36

118

28

POLAK ŁUKASZ

Marysin

0

0

0

55

40

0

0

95

29

ZAJĄC WIKTORIA

Hrubieszów

0

0

0

32

38

25

0

95

30

OSMAŃSKI BARTŁOMIEJ

Hrubieszów

0

0

0

0

36

29

29

94

31

JAROSZ ŁUKASZ

Werbkowice

0

0

0

90

0

0

0

90

32

SKÓRZEWSKI ANTONI

Zamość

0

46

41

0

0

0

0

87

39

ROSIŃSKI KACPER

Mołodiatycze

0

0

0

0

41

13

32

86

40

PILUŚ ANDRZEJ

Mircze

0

0

0

0

0

30

42

72

41

GAŁAN ŁUKASZ

Gozdów

0

0

0

0

0

70

0

70

42

MISIASZEK  KACPER

Hrubieszów

0

0

0

0

39

28

0

67

43

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

65

0

0

0

0

0

0

65

44

SZEWCZYK JÓZEF

Krasne

0

0

0

65

0

0

0

65

45

KORONOWICZ SEBASTIAN

Mieniany

0

0

0

0

0

21

38

59

46

HRYNIAK KORDIAN

Mieniany

0

0

0

0

0

23

35

58

47

PILUŚ JAKUB

Mircze

0

0

0

0

0

32

24

56

48

POKRYWKA MICHAŁ

Hrubieszów

0

0

0

0

35

18

0

53

49

GOCH KRZYSZTOF

Zamość

48

0

0

0

0

0

0

48

50

KOSZAŁKA JAKUB

Hrubieszów

0

0

0

0

0

20

27

47

60

FLIS TOMASZ

Hrubieszów

31

0

0

0

0

14

0

45

61

ROT PAWEŁ

Mołodiatycze

0

0

0

0

0

19

26

45

62

JANKOWSKI TOMASZ

Hrubieszów

0

0

0

0

0

17

28

45

63

JEWUŁA KONRAD

Hrubieszów

0

0

0

0

0

0

44

44

64

MAZUREK  SZYMON

Gozdów

43

0

0

0

0

0

0

43

65

SMUSZ JAKUB

Gozdów

0

0

0

0

0

43

0

43

66

JAWORSKI ANDRZEJ

Hrubieszów

0

0

0

0

0

0

43

43

67

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

0

0

0

0

0

38

0

38

68

KUCZYŃSKI KAROL

Hrubieszów

0

0

0

0

0

37

0

37

69

DĄBROWSKI KAMIL

Podhorce

0

0

0

35

0

0

0

35

70

KARWACKI RAFAŁ

Modryń

34

0

0

0

0

0

0

34

71

PRZEWORSKI MICHAŁ

Hrubieszów

0

0

0

0

0

0

34

34

72

FLIS KRZYSZTOF

Hrubieszów

33

0

0

0

0

0

0

33

73

RUDKOWSKI JAKUB

Hrubieszów

0

0

0

0

0

0

33

33

74

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

0

0

0

31

0

0

0

31

75

DŁUGOSZ KONRAD

Gozdów

0

0

0

0

0

31

0

31

76

OLIWIAK  BEATA

Strzyżów

30

0

0

0

0

0

0

30

77

PIECZKOWSKI OSKAR

Hrubieszów

0

0

0

0

0

0

30

30

78

KUDREL MARIUSZ

Szpikołosy

28

0

0

0

0

0

0

28

79

GROSMAN ŁUKASZ

Hrubieszów

0

0

0

0

0

27

0

27

80

SAGAN DAMIAN

Hrubieszów

0

0

0

0

0

26

0

26

81

PADKOWSKI FILIP

Hrubieszów

0

0

0

0

0

0

25

25

82

PRZEWORSKI JAKUB

Hrubieszów

0

0

0

0

0

0

23

23

83

PIECZKOWSKA OLIWIA

Hrubieszów

0

0

0

0

0

0

21

21

84

TCHÓRZEWSKI KAMIL

Hrubieszów

0

0

0

0

0

0

20

20

85

WALENCIK DAWID

Hrubieszów

0

0

0

0

0

0

19

19

86

GUBERUK ARTEN

Hrubieszów

0

0

0

0

0

0

18

18

87

KODENIEC KINGA

Hrubieszów

0

0

0

0

0

16

0

16

88

KLUCZYK JAKUB

Hrubieszów

0

0

0

0

0

15

0

15

89

KODENIEC KAROLINA

Hrubieszów

0

0

0

0

0

12

0

12

 

Organizator UKS Ogólniak

               
 

Krawczuk Zbigniew

                 
                     

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: 

 

Podziel się:
« wstecz