Rejonowa Liceliada w tenisie stołowym

Zawody przeprowadzono 4 listopada, w szkole podstawowej nr 3. Organizatorem był
UKS „Ogólniak” oraz SP nr 3.

Reklamy

Wojewódzka Licealiada odbędzie się w dniu 17.11.2005 (czwartek) godz 10, również w szkole nr 3. Awans uzyskało po 5 uczestników z każdego rejonu (w województwie jest 6 rejonów).
Liczymy na zwycięstwo naszej zawodniczki z Hrubieszowa i trzymamy za nią kciuki.

1. Krawczuk Ewelina – ZS nr 2 Hrubieszów
2. Gnap Agnieszka – ZS nr 2 Tomaszów Lub.
3. Staniak Paulina – II LO Krasnystaw
4. Danielkiewicz Katarzyna – ZS nr 1 Tomaszów Lub.
5. Buczko Justyna – ZS nr 3 Hrubieszów
6. Gumieniak Barbara – ZS nr 2 Hrubieszów
7-8. Zawiślak Monika – ZS nr 1 Tomaszów Lub.
Chruściel Lucyna – I LO Zamość
9-12.Smyk Judyta – ZSOiZ Tarnogóra
Bartyska Agnieszka – I LO Krasnystaw
Zych Ewelina – ZSP nr 5 Zamość
Adamczuk Anna – III LO Zamość 13-16.PolichaWeronika – II LO Krasnystaw
Pluta Katarzyna – ZSP nr 2 Krasnystaw
Garbacz Maria – ZS nr 3 Hrubieszów
Roczkowska Joanna – ZSO Krasnobród
17-21.Margol Ewa – ZSO Krasnobród
Kapłon Edyta – ZSO Krasnobród
Horembała Justyna – I LO Zamość
Pobiegły Ilona – ZS nr 2 Hrubieszów
Druzic Ewa – III LO Zamość

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1. ZS nr 2 Hrubieszów op.Krawczuk Zbigniew
2 .ZS nr.1 Tomaszów Lub. op.Zyza Joanna
3. II LO Krasnystaw op.Szufnara Joanna
4. ZS nr 3 Hrubieszów op.Cisoń Grzegorz
5. ZS nr2 Tomaszów Lub. op.Typek Waldemar
6. I LO Zamość op. Kobylarz Andrzej
7. III LO Zamość op.Mazurek Krzysztof
8. ZSO Krasnobród op.Gałan Andrzej
9-11. ZSOiZ Tarnogóra pow.Krasnystaw op.Olech Anna
ZSP nr 2 Krasnystaw op.Ciechan Katarzyna
ZSP nr 5 Zamość op.Ćwik Hubert

Panowie:

1.Seń Wojciech – I LO Zamość
2.Pielak Paweł – ZSP nr 1 Krasnystaw
3.Zaborowski Paweł – II LO Krasnystaw
4.Brzyski Bartosz – ZS nr 2 Tomaszów Lub.
5.Wójcik Arkadiusz – ZSP nr 1 Krasnystaw
6.Brzyski Kamil – ZS nr 1 Tomaszów Lub.
7-8.Kozak Patryk – ZSP nr 4 Zamość
Wymiatał Sylwester – ZS nr 4 Hrubieszów
9-12.Roczkowski Dawid – ZSO Krasnobród
Wierzbicki Przemysław – I LO Krasnystaw
Nowicki Jacek – ZS nr 6 Lubycza Król.
Dadia Wojciech – ZSP nr 5 Zamość
13-16.Dejko Marcin – ZS nr 1 Tomaszów Lub.
Jarosz Łukasz – ZSP nr 3 Zamość
Nijakowski Paweł – LO Horodło
Celej Arkadiusz – III LO Zamość
17-24.Oś Bartłomiej – ZSO Krasnobród
Roicki Marcin – ZS nr 4 Hrubieszów
Szewczk Damian – ZS nr 4 Tomaszów Lub.
Gielmuda Bartłomiej – ZSO Krasnobród
Bakowski Piotr – ZS nr 3 Hrubieszów
Smalira Łukasz – ZSP nr 2 Krasnystaw
Kurantowicz Artur – ZSO Krasnobród
Grabarczyk Norbert – LO Horodło
25.Szewc Sebastian – ZSP Grabowiec

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1.ZSP nr 1 Krasnystaw op. Dworucha Leszek
2.ZSO Krasnobród op. Gałan Andrzej
3.ZS nr 1 Tomaszów Lub. op. Zyza Joanna
4.I LO Zamość op. Kobylarz Andrzej
5.ZS nr 4 Hrubieszów op. Patkowski Paweł
6.II LO Krasnystaw op. Szufnara Joanna
7.ZS nr 2 Tomaszów Lub. op. Typek Waldemar
8.ZSP nr 4 Zamość op. Uchymiak Wojciech
9. LO Horodło pow. Hrubieszów op. Brzyska Aneta
10-12.I LO Krasnystaw op. Wrona Wojciech
ZS nr 6 Lubycza Król. pow. Tomaszów Lub. op. Feret Jerzy
ZSP nr 5 Zamość op. Ćwik Hubert

13-14.ZSP nr 3 Zamość op. Kostrubiec Piotr
III LO Zamość op. Mazurek Krzysztof
15-17.ZSP nr 2 Krasnystaw op. Ciechan Katarzyna
ZS nr 4 Tomaszów Lub. op. Rachański Artur
ZS nr 3 Hrubieszów op. Cisoń Grzegorz
18.ZSP Grabowiec pow. Zamość op. Pieczykolan Jarosław

Ze sportowym pozdrowieniem
Prezes UKS "Ogólniak"
Krawczuk Zbigniew