REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Rejonowe drużynowe Igrzyska SZS w tenisie stołowym - dziewczęta z Gozdowa awansowały do finału wojewódzkiego

Dodał: mac

Data dodania: 2013-01-18

18 stycznia w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbył się drużynowy turniej Igrzysk Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w tenisie stołowym. Zawodniczki z Gozdowa zajęły drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej i reprezentować będą powiat hrubieszowski w finale wojewódzkim imprezy.

Reklama

Do finału wojewódzkiego Igrzysk awansowały po dwa pierwsze zespoły z każdej kategorii.

 

KOMUNIKAT

REJONOWEJ IGRZYSKA  W TENISIE STOŁOWYM - DRUŻYNOWE

HRUBIESZÓ DN. 18.01.2013r.

 

Dziewczęta rocznik 2002 i młodsze

MIEJSCE

SZKOŁA

ZAWODNIK

OPIEKUN

1

SP Łopiennik Górny

Szewczak Weronika

Bielesza Bożena

 

pow.krasnostawski

Sawa Martyna

 
   

Kowalczyk Paulina

 

2

SP Zawada

Niedźwiecka Sandra

Moch Tomasz

 

pow.zamojski

Skuba Emilia

 

3

SP 9 Zamość

Silezin Wiktoria

Magnowska

-Szmidt Joanna

   

Skrzyńska Dagmara

 

4

SP Telatyn

Suska Lilianna

Tucka Ewelina

 

pow.tomaszowski

Ciećko Weronika

 

5

ZS Werbkowice

Kot Karolina

Rewucha Henryka

 

pow.hrubieszowski

Reszczyńska Julia

 

5

 

Sokołowska Maja

 
 

SP Tarnawatka

Litwińczuk Sandra

Litwińczuk Mariusz

5

pow.tomaszowski

Mokrzycka Roksana

 


Dziewczęta rocznik 2000-2001

MIEJSCE

SZKOŁA

ZAWODNIK

OPIEKUN

 

1

SP Sitno

Rycaj Patrycja

Ostrowski Andrzej

 
 

pow.zamojski

Łuczka Aleksndra

   
   

Bielik Katarzyna

   

2

PSP Gozdów

Kowalczuk Weronika

Królicki Tomasz

 
 

pow.hrubieszowski

Gierlasińska Aleksandra

   

3

SP Telatyn

Skijko Karolina

Tucka Ewelina

 
 

pow.tomaszowski

Gryń Karolina

   

4

SP Grodysławice

Drążek Wiktoria

Klimczuk Wiesław

 
 

pow.tomaszowski

Korniak Anna

   

5-6

SP Siennica Różana

Guz Magdalena

Ślipecki Janusz

 
 

pow.krasnostawski

Mochniej Aleksandra

   

5-6

SP 9 Zamość

Franczak Anna

Magnowska

-Szmidt Joanna

   

Palejewska Karolina

   

7-8

PSP Malice

Gaudnik Karolina

Aneta Kędzierawska

 
 

pow.hrubieszowski

Łukasiuk Agnieszka

   

7-8

ZS 1 Zamość

Michalczuk Paulina

Panas Renata

 
   

Mądroń Martyna

   

 

Chłopcy rocznik 2002 i młodsi

MIEJSCE

SZKOŁA

ZAWODNIK

OPIEKUN

 

1

SP Zawada

Karaś Jakub

Moch Tomasz

 
 

pow.zamojski

Sirko Jakub

   

2

SP Sitno

Jankowski Krystian

Ostrowski Andrzej

 
 

pow.zamojski

Dąbkowski Łukasz

   
   

Gazda Michał

   

3

SP Fajsławice

Szyszko Damian

Salecka Ewa

 
 

pow.krasnostawski

Dunda Aleks

   
   

Rozwałka Łukasz

   

4

PSP Gozdów

Smusz Jakub

 Królicki Tomasz

 
 

pow.hrubieszowski

Belina Dawid

   

5-6

SP Ulhówek

Malec Marcin

Krotkie Grzegorz

 
 

pow.tomaszowski

Szymczyk Gabriel

   

5-6

SP Grodysławice

Klimczuk Jakub

Klimczuk Wiesław

 
 

pow.tomaszowski

Malec Kacper

   

7-8

ZS 1 Zamość

Staroń Daniel

Panas Renata

 
   

Sołdaczuk Kacper

   

7-8

SP 9 Zamość

Droździel Dawid

Magnowska

-Szmidt Joanna

   

Drączkowski Paweł

   

9

ZSM 3 Hrubieszów

Daciuk Kamil

Szlonzak Tomasz

 
   

Fila Wojciech

   

 

Chłopcy rocznik 2000-2001

MIEJSCE

SZKOŁA

ZAWODNIK

OPIEKUN

1

SP Telatyn

Nowosadowski Karol

Tucka Ewelina

 

pow.tomaszowski

Bartosz Mateusz

 

2

SP Szczebrzeszyn

Mikuliński Bartłomiej

Kalita Zbigniew

 

pow.zamojski

Krzeszowski Kacper

 

3

SP Sitno

Dyjak Paweł

Ostrowski Andrzej

 

pow.zamojski

Petz Krystian

 
   

Dadia Dominik

 

4

SZS Mircze

Matysiak Kacper

Klajda Waldemar

 

pow.hrubieszowski

Pacaj Kacper

 

5-6

SP Fajsławice

Chruściel Piotr

Salecka Ewa

 

pow.krasnostawski

Kostka Łukasz

 

5-6

SP Hubinek

Żuk Wiktor

Burzanowski Andrzej

 

pow.tomaszowski

Rechul Jakub

 

7-8

PSP Podhorce

Drewniak Kacper

Królicki Tomasz

 

pow.hrubieszowski

Horniak Krzysztof

 

7-8

ZS 3 Zamość

Babiuch Kamil

Gromadzki Michał

   

Sokołowski Dominik

 

9

SP 9 Zamość

Kolano Karol

Magnowska

-Szmidt Joanna

   

Obst Radosław

 
   

Adamiec Konrad

 

 

Imprezę przeprowadzono dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Organizator: Krawczuk Zbigniew

Komunikat: Maciej Łyko

Na zdjęciu z lewej - Weronika Kowalczuk i Aleksandra Gierlasińska.

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: