Rejonowe Igrzyska w piłce siatkowej chłopców

28 marca 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Zamościu rozegrano turniej Rejonowych Igrzysk w mini piłce siatkowej chłopców. Powiat hrubieszowski reprezentowali w nim siatkarze Dwójki, Trójki i Dołhobyczowa.

Reklamy

Poszczególne wyniki W drużynach 3-osobowych:

GRUPA A

SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI – ZSM NR 2 HRUBIESZÓW 1:2
ZSP KRASNOBRÓD – ZSM NR 2 HRUBIESZÓW 2:0
ZSP KRASNOBRÓD – SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI 2:1

 

KOLEJNOŚC KOŃCOWA W GRUPIE A

1. ZSP KRASNOBRÓD 4 PKT
2. ZSM NR 2 HRUBIESZÓW 3 PKT
3. SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI 2 PKT

GRUPA B

GZS DOŁHOBYCZÓW – SP 9 ZAMOŚC 2:1
SP 9 ZAMOŚĆ – SP SIENNICA RÓŻANA 2:1
SP SIENNICA RÓŻANA – GZS DOŁHOBYCZÓW 1:2

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA W GRUPIE B

1. GZS DOŁHOBYCZÓW 4 PKT
2. SP 9 ZAMOŚĆ 3 PKT
3. SP SIENNICA RÓŻANA 2 PKT

MECZ O III MIEJSCE

ZSM NR 2 HRUBIESZÓW – SP 9 ZAMOŚĆ 0:2

MECZ O I MIEJSCE

ZSP KRASNOBRÓD – SP DOŁHOBYCZÓW 2:1

 

GMINNY ZESPÓŁ SZKÓŁ W DOŁHOBYCZOWIE REPREZENTOWALI (op. Kulczyński Mariusz):

BOSOWSKI JAKUB
ŁABA KACPER
OPALIŃSKI DANIEL
GAŁAN KRZYSZTOF
KONDRACIUK ADRIAN
BARAN MATEUSZ
TORBA DAMIAN
KAPYŚ ROBERT

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ MIEJSKICH NR 2 W HRUBIESZOWIE REPREZENTOWALI (op. Pawłowska Elwira):

PANASIEWICZ RAFAŁ
SAMSONOWICZ ŁUKASZ
WARSZAWA KAMIL
PROKOPOWICZ MATEUSZ
PUCZKOWSKI KAROL
ŁOMAŃSKI MATEUSZ
JUSZCZUK KONRAD

 

Poszczególne wyniki W drużynach 4-osobowych:

GRUPA A

SP SZCZEBRZESZYN – SP SIENNICA NADOLNA 1:2
SP SIENNICA NADOLNA – GZS DOŁHOBYCZÓW 2:0
GZS DOŁHOBYCZÓW – SP SZCZEBRZESZYN 0:2

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA W GRUPIE A

1. SP SIENNICA NADOLNA 4 PKT
2. SP SZCZEBRZESZYN 3 PKT
3. GZS DOŁHOBYCZÓW 2 PKT

GRUPA B

SP 4 ZAMOŚĆ – SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI 2:0
SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI – SP 3 HRUBIESZÓW 0:2
SP 3 HRUBIESZÓW – SP 4 ZAMOŚĆ 0:2

 

KOLEJOŚĆ KOŃCOWA W GRUPIE B

1. SP 4 ZAMOŚĆ 4 PKT
2. SP 3 HRUBIESZÓW 3 PKT
3. SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI 2 PKT

MECZ O III MIEJSCE

SP 3 HRUBIESZÓW – SP SZCZEBRZESZYN 2:0

 

MECZ O I MIEJSCE

SP SIENNICA NADOLNA – SP 4 ZAMOŚĆ 0:2

SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ NR 3 W HRUBIESZOWIE REPREZENTOWALI (op. Tomasz Lenard):

FRANKIEWICZ KAMIL
FIJOŁEK PATRYK
KASZTELAN PRZEMYSŁAW
SMERDEL BARTOSZ
CHACHLER HUBERT
CHACHLER BARTŁOMIEJ
WAL OSKAR
WARENICA MACIEJ
KLEPCZUK JAKUB

GMINNY ZESPÓŁ SZKÓŁ W DOŁHOBYCZOWIE REPREZENTOWALI (op. Kulczyński Mariusz):

MARSZALEC PAWEŁ
ROZICKI MICHAŁ
KŁOS PAWEŁ
LEWICKI ŁUKASZ
JÓŹWIK MIŁOSZ
JASIŃSKI SZYMON
ŚWIĄTKO DOMINIK
OŻÓG KAMIL
PARADOWSKI PAWEŁ

 

Do zawodów Wojewódzkich awansowały drużyny które zajęły pierwsze miejsca.

Komunikat sporządził: Tomasz Lenard

Foto: T. Lenard i E. Pawłowska