Rekordy Areny Lekkoatletycznej HOSiR

Na nowoczesnej Arenie Lekkoatletycznej w Hrubieszowie odbyły się cztery imprezy lokalne w ramach SZS, w związku z tym, że jest to nowy obiekt będę rejestrował nowe rekordy stadionu. Poniżej rekordziści ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Kiedy następna okazja do poprawiania rekordów, prawdopodobnie aż w jesieni!

Reklamy

Rekordy Areny Lekkoatletycznej HOSiR,

– notowane od dn. 7.05.2012 r.

 

Szkoły Podstawowe

 

Dziewczęta

 

60 m pr

8,82 Julia Kudyk ZSM 2 Hrubieszów 11.05.2012

 

600 m

2:01,84 Karolina Barańczuk ZSM 2 Hrubieszów 11.05.2012

 

Skok w dal

4.10 Aleksandra Kupiec ZSM 2 Hrubieszów 11.05.2012

 

Rzut piłeczką palantową

34,0 Aleksandra Kupiec ZSM 2 Hrubieszów 11.05.2012

 

Czwórbój la – indywidualnie

 

60 m – w dal – piłeczka palantowa – 600 m

216 Aleksandra Kupiec ZSM 2 Hrubieszów 11.05.2012

– 9,82 – 4.10 – 34,0 – 2:14,74

 

Czwórbój la drużynowo

 

942 ZSM 2 Hrubieszów 11.05.2012

w składzie: Karolina Barańczuk, Aleksandra Kupiec, Jagoda Gontarz, Sandra Palonka, Julia Kudyk, Paulina Nazar

 

4 x 100 m pr

62,26 Miejski Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie 7.05.2012

w składzie: Barańczuk Karolina, Kupiec Aleksandra, Palonka Sandra, Gontarz Jagoda

 

Sztafeta szwedzka (100+200+300+400) pr

3:03,41 Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie 7.05.2012

Brak danych w komunikacie

 

pr – pomiar ręczny

 

Chłopcy

 

60 m pr

8,20 Kacper Pietrusiewicz SP 1 Hrubieszów 11.05.2012

 

1000 m

3:29,17 Kacper Pietrusiewicz SP 1 Hrubieszów 11.05.2012

 

Skok w dal

4.58 Szymon Jasiński SP Dołhobyczów 11.05.2012

 

Rzut piłeczką palantową

50,5 Patryk Fijołek SP 3 Hrubieszów 11.05.2012

 

Czwórbój la – indywidualnie

60m – w dla – p.pal. – 1000m

237 Patryk Pakuła SP 1 Hrubieszów 11.05.2012

8,22 – 4.45 – 47,0 – 3:45,07

 

Czwórbój la drużynowo

998 SP nr 1 Hrubieszów 11.05.2012

w składzie: Kacper Pietrusiewicz, Piotr Mazurek, Bartłomiej Janicki, Patryk Pakuła, Cezary Zubura, Mateusz Tarnowski

 

4 x 100 m pr

1:12,42 Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie 7.05.2012

Brak danych w komunikacie

 

Sztafeta szwedzka (100+200+300+400)

2:42,14 Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie 7.05.2012

W składzie: Michał Rozicki, Kamil ?, Mateusz Baran, Szymon Jasiński

 

Gimnazja

Dziewczęta

 

100 m pr

14,13 Zebzda Monika G. Horodło 21.05.2012

 

300 m pr

47,92 Barczuk Patrycja G. Horodło 21.05.2012

 

600 m

1:53,21 Ciesielczuk Wiktoria G. 3 Hrubieszów 11.05.2012

 

1000 m

4:02,57 Kaczyńska Beata G. Horodło 21.05.2012

 

Skok w dal

4.96 Zebzda Monika G. Horodło 21.05.2012

 

Skok wzwyż

Rekordy będą uznane, kiedy konkurencja rozegrana zostanie na arenie.

 

Pchnięcie kulą

Rekordy będą uznane, kiedy konkurencja rozegrana zostanie na arenie lub na wybudowanym w okolicach kole.

 

Rzut oszczepem

20.20 Sidorowicz Joanna G. 2 Hrubieszów 21.05.2012

 

4 x 100 m pr

55,68 Gimnazjum nr 3 Hrubieszów 11.05.2012

Estera Drzygało, Aleksandra Hołdaś, ? Dąbrowska, Kinga Bronicka

 

Sztafeta szwedzka (100+200+300+400)

2:48,05 Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie 7.05.2012

W składzie:

Radomska Anna, Hołdaś Aleksandra, Chodun Joanna, Szlonzak Katarzyna

 

Liga – drużynowo

1131 Gimnazjum nr 3 Hrubieszów 11.05.2012

w składzie: Bronicka Kinga 14,58 97 100 m, Drzygało Estera 14,51 99 100 m, Pachla Karolina 15,92 66 100 m, Szlonzak Katarzyna 52,19 81 300 m, Chodun Joanna 48,5699 300 m, Ciesielczuk Wiktoria 1:53,21 91 600 m, Suchowska Paulina 2:01,00 77 600 m, Hołdaś Aleksandra 4.19 85 w dal, Radomska Anna 4.33 92 w dal, Ścibor Zuzanna 4.55 103 w dal, Kuczyńska Zuzanna 1.45 125 wzwyż, Buta Monika 7.81 62 kula, Zając Dominika 8.75 92 kula, Markiewicz Łucja 7.45 50 kula, Drzygało Hołdaś Dąbrowska Bronicka 55,68 90 4×100 m

 

Chłopcy

100 m pr

11,28 Łopocki Michał G. 1 Hrubieszów 21.05.2012

 

300 m pr

39,78 Chachler Albert G. 3 Hrubieszów 21.05.2012

 

1000 m

3:00,60 Dyjak Damian G. Trzeszczany 21.05.2012

 

2000 m

7:03,31 Sławiński Kamil G. Horodło 21.05.2012

 

Skok w dal

5.68 Nowosad Kacper G. 3 Hrubieszów 1.05.2012

 

Skok wzwyż

Rekordy będą uznane, kiedy konkurencja rozegrana zostanie na arenie.

 

Pchnięcie kulą 5kg

Rekordy będą uznane, kiedy konkurencja rozegrana zostanie na arenie lub na wybudowanym w okolicach kole.

 

Rzut oszczepem 600 g.

34.50 Gardzioła Piotr G. 1 Hrubieszów 21.05.2012

 

4 x 100 m pr

47,94 G. 1 Hrubieszów 21.05.2012

w składzie:

Michał Łopocki, M. Antczak, Ł. Budny, Arkadiusz Malesa

 

sztafeta szwedzka (100+200+300+400)

2:21,82 Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie 7.05.2012

W składzie:

Stepaniuk Marcin, Tabuła Rafał, Chmielewski Marek, Hraciuk Patryk

 

Drużynowo – liga

1134 ZSM 2 Hrubieszów 11.05.2012

w składzie: Klimowicz Grzegorz 96 13,21 84 100 m, Tabuła Rafał 97 13,14 87 100 m, Niemczyk Igor 97 13,06 89 100 m, Rewer Kamil 96 44,93 83 300 m, Żmuda Kamil 96 44,98 83 300 m, Powęzka Maciej 97 46,23 77 300 m, Hraciuk Patryk 96 3:07,68 851000 m, Woźniak Michał 97 3:19,40 68 1000 m, Kościowski Eryk 1.60 91 wzwyż, Stepaniuk Marcin 1.55 83 wzwyż, Łomejko Krystian 96 11.55 112 kula, Pirogowicz Paweł 96 10.90 104 kula, Korkosz Stanisław 96 10.72 102 kula, Brzozowski Jerzy 25.78 42 oszczep, Klimowicz Tabuła Kościowski Stepaniuk 49,41 131 4×100 m


Szkoły ponagimnazjalne

Dziewczęta


Sztafeta szwedzka (100+200+300+400)

2:40,17 ZS nr 2 w Hrubieszowie 7.05.2012

W składzie:

Mielniczuk Magda, Kondriatiuk Edyta, Worożbit Paulina, Podgórska Natalia, Pirogowicz Kamila

 

Chłopcy

 

Sztafeta szwedzka (100+200+300+400)

nikt nie biegał

 

Na podstawie komunikatów z zawodów opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)