LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Rekordy LA szkół podstawowych

Dodał: mac

Data dodania: 2006-12-03

Od dawna są organizowane zawody lekkoatletyczne dla dzieci, które aby je wygrać muszą uzyskać najlepszy wynik w danej konkurencji.

Reklama

Po latach można te wyniki porównać, najlepsze są rekordami w tej konkurencji szkoły, miasta, powiatu itd. Dzisiaj przedstawiam najlepsze wyniki z powiatu hrubieszowskiego w poszczególnych rocznikach obejmujących szkoły podstawowe. Takie rekordy nigdy nie były publikowane, niektóre już dzisiaj dorosłe osoby zdziwią się, że są jeszcze rekordzistami, a obecnych młodych lekkoatletów może zmobilizują do systematycznych i intensywniejszych treningów, aby poprawić któryś z rekordów.

REKORDY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU HRUBIESZOWSKIEGO W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH LEKKOATLETYCZNYCH

DZIEWCZĘTA:

60 METRÓW - POMIAR ELEKTRONICZNY (PE)

Lat Nazwisko, imię Szkoła Wynik Rok
10 Pukaluk Agnieszka SP 2 Hrub. 10,20 1999
11 Ciesielczuk Anita SP 3 Hrub. 9,47 2005
12 Teterycz Aneta SP 3 Hrub. 8,83 2002
13 Teterycz Aneta SP 3 Hrub. 8,37 2003

60 METRÓW - POMIAR RĘCZNY (PR)

9 Zacharczuk Katarzyna SP 1 Hr 9,5 1977
10 Zacharczuk Katarzyna SP 1 Hr 9,4 78
11 Zacharczuk Katarzyna SP 1 Hr 8,8 79
12 Zacharczuk Katarzyna SP 1 Hr 8,4 80
13 Sidor Aleksandra SP 2 H. 8,2 79

100 M. PE

12 lat Teterycz Aneta SP 3 Hrub 14,17 2002
13 lat Paczała Justyna SP 2 Hrub 13,64 99

100 M. - PR

10 Kozaczuk Daria SP 3 Hr 15,5 93
11 Zacharczuk Katarzyna SP 1 Hr 14,3 79
12 Sidor Aleksandra SP 2 Hr 13,8 78
Zacharczuk Katarzyna SP 1 Hr 13,8 80
13 Sidor Aleksandra SP 2 Hr 13,3 79

200 M. - PE

12 lat Doroszczuk Magda SP 2 H 29,50 2005
13 lat Doroszczuk Magda G 2 H 28,40 2006

200 M. - PR

11 lat Dąbrowska Sylwia SP 2 Hr 31,78 97
12 Stankiewicz Helena SP 2 Hr 29,9 79
13 Giergiel Agnieszka SP 2 Hr 28,5 81

300 M. - PE

11 lat Galej Magdalena SP 2 Hr 52,07 99
12 Obszyńska Karolina SP Wer 46,48 99
13 Teterycz Aneta SP 3 Hr 44,33 2003

300 M. - PR

10 lat Bednarz Magdalena SP 3 Hr 52,19 95
11 Galej Magdalena SP 2 Hr 50,41 99
12 Obszyńska Karolina SP Wer 45,75 99
13 Obszyńska Karolina SP Wer 45,73 2000

400 M. - PE

13 lat Teterycz Aneta SP 3 Hr 1:05,78 2003

400 M. - PR

11 lat Wilkos Magdalena SP 2 Hr 1:12,66 97
12 Bednarz Magdalena SP 3 Hr 1:08,78 97
13 Paluch Agata SP Wer 1:06,8 87

500 M. - PE + PR

10 lat Stępkowska Mariola 1:47,9 76
11 Kicyk Anna SP 1 Hr 1:37,5 80
12 Serwan Marcelina SP 3 Hr 1:30,1 91
13 Ziobro Dorota SP 2 Hr 1:24,8 83

600 METRÓW

10 lat Galej Magdalena SP 2 Hr 2:12,99 98
11 Bednarz Magdalena SP 3 Hr 1:52,65 96
12 Piekaroś Melania SP 2 Hr 1:47,22 97
13 Paluch Agata SP Wer 1:46,20 87

800 METRÓW

11 lat Wilkos Iwon SP 2 Hr 3:08,5 85
12 Han Agnieszka SP 1 Hr 2:50,0 83
13 Paluch Marzena SP 2 Hr 2:39,0 78

1000 METRÓW

Lat Nazwisko, imię Szkoła Wynik Rok
12 lat Bida Joanna SP Turk 3:36,8 75
13 Iwańczuk Gabriela SP 2 Hr 3:27,2 79


1500 METRÓW

12 lat Chmarzyńska Beata SP 2 Hr 6:55,9 1975
13 Strycharczuk Izabela SP 2 Hr 5:59,4 75

1 MILA (1609,32 m.)

13 lat Łatka Anna SP 2 Hr 6:42,75 2005

100 M. - PPŁ.(76,2-8.00) - PR

13 lat Misiuk Małgorzata SP 2 Hr 19,9 81

100 M. PPŁ.(76,2-8.00) - PE

13 lat Klik Dorota SP 1 Hrub 20,98 93

100 M. PPŁ (76,2-8.20) - PR

13 lat Misiuk Małgorzata SP 2 Hr 19,2 81

200 M. PPŁ (76,2-18.29) - PE

13 lat Klik Dorota SP 1 Hr 37,30 93

200 M. PPŁ.(76,2-18.29) - PR

13 lat Szczęk Barbara SP 2 Hr 34,5 83

SKOK W DAL

Lat Nazwisko, imię Szkoła Wynik Rok
9 Zacharczuk Katarzyna SP 1 Hr 3.70 77
10 Pukaluk Agnieszka SP 2 Hr 4.00 99
11 Grzyb Edyta SP 3 Hr 4.30 96
Dąbrowska Sylwia SP 2 Hr 4.30 97
12 Pawlos Agata SP 3 Hr 4.68 90
Doroszczuk Magda SP 2 Hr 4.68 2005
13 Doroszczuk Magda SP 2 Hr 5.29 2006

SKOK WZWYŻ

10 Rudiuk Beata ? 1.05 79
11 Denesiuk Beata SP 2 Hr 1.27 80
Zelich Irena ? 1.27 80
12 Banaszek Paulina SP 3 Hr 1.39 2004
13 Kowalczuk Dorota SP 2 Hr 1.40 76

TRÓJSKOK

11 lat Szczęk Aleksandra SP 3 Hr 8.32 2003
12 lat Szczęk Aleksandra SP 3 Hr 8.32 2003
13 lat Teterycz Aneta SP 3 Hr 8.75 2003

PCHNIĘCIE KULĄ 4 KG

Lat Nazwisko,imię Szkoła Wynik Rok
11 lat Skibińska Agata SP 2 Hr 4.88 83
12 Daszczyk Anna SP 3 Hr 7.38 78
13 Obszańska Beata SP 1 Hr 8.30 78


PCHNIĘCIE KULA 3 KG

11 lat Smal Irena SP 2 Hr 5.95 80
12 Hojda Maria 7.48 80
13 Gorzędowska Justyna SP Prze 9.53 97

RZUT DYSKIEM 1 KG

13 lat Stankiewicz Beata SP Moło 18.54 84

RZUT OSZCZEPEM

13 lat Stankiewicz Beata SP Moło 26.00 84

RZUT OSZCZEPEM (NOWY TYP)

13 lat Krawczuk Ewelina G. 3 Hr 18.00 2002

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

10 Smalej Monika SP 2 Hr 35.00 84
11 Krawczuk Ewelina SP 3 Hr 38.00 00
12 Skibińska Jolanta SP Czer 47.60 78
13 Stankiewicz Beata SP Moł 60.90 84

CZWÓRBÓJ (60 M.+W DAL+P.PAL.+600 M.)

11 lat Grzyb Edyta SP 3 Hr 280 p. 96
9,09-4.30-31.00-1:58,35
12 Grzyb Edyta SP 3 Hr 318 p. 97
8,60-4.27-32.50-1:52,66
13 Doroszczuk Magda SP 2 Hr 410 2006
8,49-5.02-40.50-1:53,01

4 x 60 METRÓW - PR

13 lat Szawurska Danuta Adamska Małgorzata Muzyczuk Małgorzata Kwiatkowska Anna SP 2 Hrubieszów 34,6 75

8 x 50 METRÓW

12 lat Brak danych SP 2 Hr. 1:02,6 77
13 lat Urbaniak Malgorzata,Ziń Jolanta,Gancarz Anna, Binięda Mariola,
Ciężka Maria,Orlik Beata,Fiedur Małgorzata, Sidor Katarzyna SP 2 Hr. 55,6 78

4 x 100 METRÓW - pr

13 lat Jurczuk Anna, Małgorzata Misiuk, Joanna Kawryluk, Agnieszka Giergiel SP 2 Hrubieszów 55,9 1981

4 x 200 METRÓW - PR

13 lat Kowalska Sylwia, Trochimczuk E., Dąbrowska M., Jaroszyńska A. SP Dołhobyczów 2:07,1 93

4 x 600 METRÓW

13 lat Weremczuk Joanna,Metyk Katarzyna,Niedurzak Anna,Tokarczuk Diana SP Dołhobyczów 8:22,4 93

50 METRÓW - PR

9 lat Wojtiuk Bożena ? 8,7 84
10 Kozielewicz Edyta ? 7,9 84
11 Kicyk Anna SP 1 Hr 7,8 80

CHÓD 2 KM. PO BIEŻNI

13 lat Koszałko Katarzyna SP 3 Hr 12:41,09 2005

CHÓD 3 KM PO BIEŻNI
12 lat Zaborowska Dorota SP 2 Hr 20:38,2 82
13 Wiśniewska Dorota SP 2 Hr 18:43,4 83


REKORDY POWIATU CHŁOPCÓW W LA SZKÓŁ PDSTAWOWYCH

60 METRÓW - POMIAR ELEKTRONICZNY (PE)

Lat Nazwisko, imię Szkoła Wynik Rok
11 lat Suchecki Dariusz SP 1 Hr 9,01 1998
12 Czarnecki Piotr SP 2 Hr 8,88 99
13 Czarnecki Piotr SP 2 Hr 8,09 2000

60 METRÓW - POMIAR RĘCZNY (PR)

8 lat Kondraciuk Piotr 10,1 79
Kitliński Piotr SP 1 Hr 10,1 80
9 Kitliński Piotr SP 1 Hr 9,8 81
10 Suchecki Dariusz SP 1 Hr 9,17 97
11 Lubawska Radosław SP 1 Hr 8,7 77
12 Lubawski Radosław SP 1 Hr 8,0 78
13 Lubawski Radosław SP 1 Hr 7,5 79

100 M. - PE

13 lat Otręba Łukasz SP 3 Hr 12,80 2002

100 M. - PR

10 lat Ciesielczuk Piotr SP 2 Hr 15,4 83
11 lat Gniecki Emil SP 2 Hr 14,48 94
12 Lubawski Radosław SP 1 Hr 13,3 78
13 Lubawski Radosław SP 1 Hr 12,4 79

200 M. - PE

13 lat Stankiewicz Maciej SP 1 Hr 27,62 93

200 M. - PR

11 lat Kitliński Marek SP 1 Hr 33,1 88
12 Konieczny Patryk SP 1 Hr 30,28 97
13 Lubawski Radosław SP 1 Hr 26,6 79


300 M. - PE
10 lat Borys Dawid SP Hor 51,58 98
11 Suchecki Dariusz SP 1 Hr 50,64 98
12 Drożdżak Bartłomiej SP Wer 49,29 98
13 Bieńkowski Mateusz SP Tur 42,95 2006

300 M. - PR

8 lat Kitliński Piotr SP 1 Hr 59,5 80
9 Kitliński Piotr SP 1 Hr 59,5 80
10 Suchecki Dariusz SP 1 Hr 53,23 97
11 Suchecki Dariusz SP 1 Hr 48,05 98
12 Rapa Przemysław SP Mal 46,22 95
13 Lubawski Radosław SP 1 Hr 42,1 79

400 M. - PR

11 lat Drożdżak Bartłomiej SP Wer 1:15,12 97
12 Konieczny Patryk SP 1 Hr 1:09,78 97
13 Paluch Krzysztof SP 2 Hr 1:02,0 77

500 METRÓW PE+PR

8 lat Majewski Robert SP 2 Hr 1:57,3 79
9 Futa Robert 1:53,0 79
10 Krukowski Bogusław SP 2 Hr 1:40,7 79
11 Konieczny Patryk SP 1 Hr 1:33,14 96
12 Rapa Przemysław SP Ma 1:25,54 95
13 Frel Artur SP 1 Hr 1:20,69 96

600 METRÓW

10 lat Mikuła Paweł SP Hul 2:03,0 93
11 Paradowski Roman SP 1 Hr 1:53,2 77
12 Koszałko Grzegorz SP 3 Hr 1:46,97 96
13 Koszałko Łukasz SP 3 Hr 1:42,13 96

800 METRÓW

10 lat Kitliński Piotr SP 1 Hr 2:50,4 82
11 Kitliński Piotr SP 1 Hr 2:44,3 83
12 Kitliński Piotr SP 1 Hr 2:33,0 84
13 Lipski Ernest SP 2 Hr 2:26,3 92

1000 METRÓW

Lat Nazwisko, imię Szkoła Wynik Rok
10 Gębala Krystian SP 1 Hr 3:46,85 2005
11 Konieczny Patryk SP 1 Hr 3:26,21 96
12 Drożdżak Bartłomiej SP Wer 3:11,71 98
13 Koszałko Łukasz SP 3 Hr 3:00,68 96

1500 METRÓW

12 lat Warzocha Andrzej 5:32,2 75
13 Kasiborski Adam SP 2 Hr 5:22,6 76

1 MILA (1609,32 M.)

13 lat Naja Grzegorz SP 2 Hr 5:30,71 96

2000 METRÓW

11 lat Konieczny Patryk SP 1 Hr 7:26,2 96
12 Koszałko Grzegorz SP 3 Hr 7:18,4 96
13 Drożdżak Bartłomiej SP Wer 6:43,58 99


110 M. P.PŁ. (91,4) - PE

13 lat Koc Bartłomiej SP 2 Hr 22,83 87

110 M. P.PŁ. (91,4) - PR

13 lat Kuczmara Mariusz SP 2 Hr 22,0 81


200 M. P.PŁ. (76,2) - PR

13 lat Bzdek Wiesław LO Hr 33,7 82


SKOK W DAL

Lat Nazwisko, imię Szkoła Wynik Rok
7 Kitliński Piotr SP 1 Hr 3.00 79
8 Kitliński Piotr SP 1 Hr 3.10 80
9 Stadnicki Jacek SP Strz 3.98 79
10 Stadnicki Jacek SP Strz 3.98 79
11 Sienkiewicz Jarosław SP 2 Hr 4.60 83
12 Sienkiewicz Jarosław SP 2 Hr 4.97 84
13 Bzdek Wiesław SP 2 Hr 5.50 82

SKOK WZWYŻ

7 lat Kitliński Piotr SP 1 Hr 90 79
8 Kitliński Piotr SP 1 Hr 90 79
Halicki Tomasz 90 79
9 Stadnicki Jacek SP Strz 1.10 79
10 Bajurko Cezary SP 2 Hr 1.15 73
Bielak Ryszard SP Strz 1.15 79
Domina Mateusz SP 3 Hr 1.15 2005
11 Grzyb Bartłomiej SP 3 Hr 1.39 2005
12 Grzyb Bartłomiej SP 3 Hr 1.49 2006
Chachler Mateusz SP 3 H 1.49 2006
13 Paradowski Roman SP 1 Hr 1.60 79
Rudiuk Waldemar SP 2 Hr 1.60 79

TRÓJSKOK

11 lat Otręba Mateusz SP 3 Hr 7.78 2003


PCHNIĘCIE KULĄ 5 KG

Lat Nazwisko, imię Szkoła Wynik Rok
11 lat Hawryluk Bartłomiej SP 2 Hr 4.88 83
12 Hawryluk Piotr SP 2 H 7.57 83
13 Machometa Piotr SP Dołh 9.00 78

PCHNIĘCIE KULĄ 4 KG
`
10 lat Kitliński Piotr SP 1 Hr 4.25 82
11 Nazar Sławomir SP Niel 6.71 79
12 Sętowski Grzegorz SP 2 Hr 8.67 75
13 Sętowski Grzegorz SP 2 Hr 10.45 76


RZUT DYSKIEM 1,5 KG

13 lat Żołnierczuk Mariusz SP 2 Hr 18.70 75

RZUT DYSKIEM 1 KG

12 lat Sętowski Grzegorz SP 2 Hr 19.16 75
13 Misiak Stanisław 25.62 84

RZUT OSZCZEPEM 800 G. (STARY TYP)

13 lat Bodnar Piotr SP 2 Hr 22.82 83


RZUT OSZCZEPEM 600 G. - stary typ

13 lat Kisielewski Grzegorz SP 1 Hr 34.91 84


RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

7 lat Florek Krzysztof 29.00 79
8 Szajuk Grzegor 36.00 79
9 Daruk Piotr 47.00 84
10 lat Głowacz Grzegorz SP 1 Hr 51.00 84
11 Piwowar Wojciech SP 2 Hr 53.00 2000
12 Kamiński Marian SP 2 Hr 62.00 76
13 Kurzawa Marian SP Niel 76.00 75

CHÓD 3 KM PO BIEŻNI

12 lat Bakuń Paweł SP 2 Hr 18:31,0 82
13 Gnieciak Andrzej SP 2 Hr 18:01,5 82

SZTAFETA 8 x 50 METRÓW

12 lat SP 1 Hrubieszów 59,9 77
SP 2 Hrubieszów 59,9 77
13 SP 2 Hrubieszów: Jarosław Perehubka, Robert Sakowski, J. Przytuła, Mariusz Oktaba, Andrzej Sienkiewicz, S. Borusiewicz, Wojciech. Dudek, Dariusz. Papuda) 54,8 78

4 x 60 METRÓW

13 lat SP 2 Hrubieszów: J. Dąbrowski, M. Mazurek, Waldemar Niedźwiedź, Przemysław Sidor 33,3 74

4 x 100 METRÓW PR

10 lat SP 3 Hrubieszów: Dąbrowski, Kuźniarski, Grzesiuk, Gryniewicz 68,40 95
13 lat SP 2 Hrubieszów: Ireneusz Barański, M. Pietraszek, Waldemar Niedźwiedź, Przemysław Sidor, 55,9 74


4 x 200 METRÓW

13 lat SP 2 Hrubieszów: Marcin Wojtiuk, Szymon Welter, Przemysław Szmyt, Grzegorz Kanadys 2:05,7 93

4 x 600 METRÓW

13 lat SP 3 Hrubieszów: Piotr Adamczuk, M. Germański, Tomasz Kisielewski, K. Stasiak 7:30,9 93

CZWÓRBÓJ (60 M.+ W DAL LUB WZWYŻ + PIŁECZKA PALANTOWA + 1000 M.)

10 Borys Dawid SP Hor 133 (9,63+3.70+41+4:00,58) 98
11 Konieczny Patryk SP 1 Hr 196 (9,38+3.92+45.90+3:26,61) 96
12 Fulara Piotr SP 2 Hr 234 p. (8,77-4.40-54.50-3:39,38) 2000
13 Imbir Łukasz SP 1 Hr 296 (8,25+4.74+68.50+3:35,47) 98

OPRACOWAŁ - Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu - Magda Doroszczuk z SP 2 w Hrubieszowie w 2006 roku ustanowiła szczególnie wartościowy rekord w skoku w dal - 5.29 m.

zobacz zdjęcie >>

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: