LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Rozgrywki piłkarskie 14 i 15 października

Dodał: mac

Data dodania: 2006-10-17

Wyniki piłkarskich rozgrywek drużyn z powiatu hrubieszowskiego w dn. 14 i 15 października 2006 r.

Reklama

b>Zamojska Liga Okręgowa

Hetman II Zamość - Kryształ Werbkowice 6:0 (4:0)
Po 11 kolejkach Kryształ zajmuje 8 miejsce w tabeli rozgrywek z 16 pkt, br. 15:25
Następny mecz odbędzie się w Werbkowicach 21 października (sobota) od godz. 15.00 z Roztoczem Szczebrzeszyn (2 miejsce w tabeli z 20 pkt.).

Unia Hrubieszów - Huczwa Tyszowce 4:1 (0:0)
Bramki dla Unii zdobyli Onkiewicz 48 min., Porowczuk 60 min., Maciejewski 85, Wierzbicki 89-ta
Po 11 kolejkach Unia awansowała na 6 miejsce z 17 pkt. br. 25:28
Następny mecz w Suścu z "Szumem" (11 w tabeli z 11 pkt.) 22 października (niedziela) od godz. 12.00.

Olimpiakos Tarnogród - Płomień Spartan Nieledew 8:1 (4:0)
Honorowego gola dla Płomienia zdobył Kopczyński w 58 min.
Po 11 kolejkach Płomień zajmuje 16 lokatę w tabeli, niestety ostanią z 8 pkt. br. 10:33
Następny mecz odbędzie się w Starym Zamościu z "Omegą" ( 3 miejsce w tabeli z 18 pkt. i jeden mecz zaległy) 21 października (sobota) od godz. 15.00.

ZAMOJSKA KLASA "A" - GRUPA II

Pogoń 96 Łaszczówka - Huragan Hrubieszów 0:1 (0:0)
Po 9 kolejkach Huragan awansował na 8 miejsce w tatbeli z 9 pkt. br. 9:12.
Następny mecz u siebie ze Spartą Łabunie (6 w tabeli z 12 pkt.) 22 października (niedziela) od godz. 13.00.

Kresy Dołhobyczów - Legion Komarów 2:3 (0:1)
Po 9 kolejkach Kresy są na 9 miejscu w tabeli z 9 pkt. br. 17:27
Następny mecz w Ulhówku z Szyszłą/ Zryw (7 w tabeli 10 pkt.) 22 października (niedziela) od godz. 15.00.

Wojewódzka II Liga Juniorów Młodszych - rocznik 1990 - młodsi

Unia Hrubieszów - Janowianka 2:1
Obie bramki dla Unii zdobył Ernest Kopczyński

Tabela po 9 kolejkach

1. Opolanin Opole 22 35:10
2. Unia Hrubieszów 22 24:15
3. Avia Świdnik 19 24:7
4. Huragan Międzyrzec 15 26:16
..........

Następny mecz we Włodawie z Włodawianką (6 w tabeli z 14 pkt.) 21 października (sobota) od godz. 15.00.

Zamojska Klasa "B" - grupa II

Jarosławiec - Orion Grabowiec 7:1
Następny mecz w Cześnikach z Orłem ( 5 miejsce w tabeli 10 pkt.) 22 października (niedziela) od godz. 15.00.

Altus Szychowice - Graf Chodywańce 5:1
Następny mecz w Koniuchach z Olimpią Miączyn (2 miejsce 13 pkt.22 października (niedziela) od godz. 14.00.

Andoria Mircze - Perła Telatyn 0:1
Następny mecz w Chodywańcach z Grafem ( 7 miejsce 6 pkt.) 22 października (niedziela) od godz. 13.00.

Tabela 6/7 kolejkach

1. Perła Telatyn 7 21 25:7
.....
4. Altus Szychowice 6 12 16:13
6. Jarosławiec 7 6 15:14
8. Andoria Mircze 6 3 9:19
kolejno: ilość meczy, punkty, bramki zdobyte i stracone

Puchar Polski rozegrany 11 października
Huragan Hrubieszów - Hetman II Zamość 0:3
Wszystkie drużyny z powiatu hrubieszowskiego, odpadły już z dalszych rozgrywek

Tekst opracował
na podstawie Lubelskiego Sport Express i Kroniki Tygodnia (B klasa)
- mak

Na zdjęciu - Kresy Dołhobyczów przed meczem z Suścem

zobacz zdjęcia >>

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: