Rozgrywki piłkarskie 27 września – 1 października

Piłkarskie rozgrywki drużyn z powiatu hrubieszowskiego w dn. 27 września -1 października 2006 r.

Reklamy

b>Zamojska Liga Okręgowa

Korona Łaszczów – Kryształ Werbkowice 1:1 (0:0)
Bramkę dla Kryształu zdobył Juszczuk w 85 min. na 1:1
Następny mecz, D E R B Y w Werbkowicach z Unią 8 października (niedziela) od godz. 16.00.
Po 9 kolejkach Kryształ na 4 miejscu z dorobkiem 16 pkt. bramki 14:14.

Roztocze Szczebrzeszyn – Płomień/Spartan Nieledew 7:1 (5:0)
Honorową bramkę dla Płomienia zdobył Łysiak z karnego w 80 min.
Następny mecz u siebie z Echo Zawada (15 miejsce) 8 października (niedziela) od godz. 15.00.
Po 9 kolejkach Płomień na 16 miejscu z dorobkiem 5 pkt. bramki 8:25.

Unia Hrubieszów – Cosmos Józefów 5:2 (0:2)
Bramki dla Unii zdobyli: Maciejewski w 47 i 69 min. (ta druga z karnego), Piekaruk 60 min., Onkiewicz w 73 i Porowczuk w 87 min.
Następny mecz, D E R B Y w Werbkowicach z Kryształem 8 października (niedziela) od godz. 16.00.
Po 9 kolejkach Unia na 9 miejscu z dorobkiem 11 pkt. bramki 16:26.

Wiceprezes ds. piłki nożnej w Zarządzie Unii p. Kazimierz Małyska zrezygnował z działalności w tym zarządzie.

ZAMOJSKA KLASA „A” – GRUPA II

Kresy Dołhobyczów – Huragan Hrubieszów 3:2 (1:0)
Następny mecz Kresy (11 miejsce w tabeli) grają na wyjeździe z Płoszczaninem Płoskie (7 miejsce w tabeli) 7 października (sobota) od godz. 15.00, natomiast Huragan (12 miejsce) u siebie z Aramisem Orkan Bełżec (3 miejsce) 8 października (niedziela) od godz. 14.00.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych – rocznik 1990 – młodsi

Unia Hrubieszów – Wisła Puławy 2:1
2 bramki zdobył dla Unii Erwin Kopczyński.
Po 7 kolejkach w dalszym ciągu Unia na 1 miejscu z dorobkiem 18 pkt i w bramkach 22:14, ale następny mecz w Świdniku z 2-gą w tabeli Avią 7 października (sobota) od godz. 16.00. Avia ma o 1 pkt mniej, a 3-ci w tabeli Opolanin 2.

Wyniki Pucharu Polski z 27 września

Andoria Mircze – Huczwa Tyszowce 2:9
Sparta Wożuczyn – Unia Hrubieszów 4:0
Graf Chodywańce – Kryształ Werbkowice 4:3
Huragan Hrubieszów – Płomień/Spartan Nieledew 4:2

Awansował Huragan Hrubieszów, który rozegra u siebie następny mecz 11 października (w środę) z Hetmanem II Zamość od godz. 14.00.

Zamojska Klasa „B” – grupa II

GLKS Jarosławiec – Graf Chodywance 0:1
Obecnie Jarosławiec jest na 7 pozycji posiadając 3 pkt. i bramki 7:10.
Następny mecz GLKS Jarosławiec rozegra w Miączynie z Olimpią 8 października od godz. 14.00.

DERBY GMINNE Altus Szychowice – Andoria Mircze 5:0
Altus rozegrał dotychczas 4 mecze i odniósł 4 zwycięstwa i jest „tylko” na 2 – gim miejscu ponieważ 1-wsza Perła Telatyn rozegrała o jeden mecz więcej, ale należy zaznaczyć że również zaliczyła same wygrane. I oto 7 października mecz na SZCZYCIE w Telatynie, Perła – Altus od godz. 15.00.

Andoria Mircze zajmuje 8 miejsce z 3 pkt. i w bramkach 9:18.
W związku z tym że w lidze występuje 11 drużyn, zawsze któryś z zespołów pauzuje, tym razem Andoria.

7 października (sobota) w Zamościu z okazji 30 – lecia Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zostanie rozegrany mecz pomiędzy reprezentacją zamojszczyzny a I – wszo ligowym Górnikiem Łęczna. Trenerem reprezentacji zamojszczyzny będzie obchodzący 25-lecie pracy trenerskiej p. MARIAN CISŁO, ciekawe czy ktoś zostanie powołany z piłkarzy z naszego powiatu, czy Unii?

Tekst opracował na podstawie Lubelskiego Sport Express i Kroniki Tygodnia (B klasa) – mak

zobacz zdjęcia >>