Siatkarki Trójki w finałach wojewódzkich – wyniki turnieju rejonowego

12 marca 2013 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Zamościu odbyły się Igrzyska Rejonowe SZS mini siatkówki dziewcząt. Drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie w kategori „trójek” zajęła po zaciętej walce I miejsce i awansowały do Igrzysk Wojewódzkich. W zawodach w kategorii „czwórek” udział wzięła również drużyna Dwójki.

Reklamy

 

Komunikat końcowy

Rejonowych Igrzysk w mini siatkówce dziewcząt

Zamość 12.03.2013

 

TRÓJKI

 

Gr. A

1. SP5 Krasnystaw

2. SP3 Hrubieszów

3. SP3 Tomaszów

 

Gr. B

4. SP2 Tomaszów

5. SP Łabunie p. Zamość

6. SP4 Zamość

 

Wyniki gier:

SP5 Krasnystaw – SP3 Hrubieszów 0 : 2

SP2 Tomaszów – SP Łabunie 2 : 0

SP3 Hrubieszów – SP3 Tomaszów 2 : 1

SP Łabunie – SP4 Zamość 1 : 2

SP3 Tomaszów – SP5 Krasnystaw 2 : 0

SP4 Zamość – SP2 Tomaszów 1 : 2

 

Tabela gr. A

1. SP3 Hrubieszów 4 pkt.

2. SP3 Tomaszów 3 pkt.

3. SP5 Krasnystaw 2 pkt.

 

Tabela gr. B

1. SP2 Tomaszów 4 pkt.

2. SP4 Zamość 3 pkt.

3. SP Łabunie 2 pkt.

 

Mecz o III miejsce:

SP3 Tomaszów – SP4 Zamość 2 : 0

 

Mecz o I miejsce:

SP3 Hrubieszów – SP2 Tomaszów 2 : 1

 

Tabela końcowa

1. SP3 Hrubieszów, op. Różańska Joanna

2. SP2 Tomaszów, op. Kulińska – Drzewosz Teresa

3. SP3 Tomaszów, op. Kucharska Anna

4. SP4 Zamość, op. Malec Rafał

5-6. SP Łabunie, op. Groniewski Wojciech

5-6. SP5 Krasnystaw, op. Korszun Mariusz

 

Awans do zawodów wojewódzkich wywalczyła drużyna SP3 Hrubieszów.

Skład drużyny:

Szlonzak Justyna, Krotkiewicz Karina, Kędziera Aleksandra, Bitner Patrycja, Malon Paulina, Bachusz Marta, Gajewska Karolina, Chrząstek Magdalena.

Opiekun – Joanna Różańska.

Zawody przeprowadzono dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 


 

Komunikat końcowy

Rejonowych Igrzysk w mini siatkówce dziewcząt

Zamość 12.03.2013


CZWÓRKI


Gr. A

1. SP4 Krasnystaw

2. SP2 Tomaszów

3. SP2 Hrubieszów


Gr. B

4. SP3 Tomaszów

5. SP Sitaniec p. Zamość

6. SP10 Zamość


Wyniki gier:

SP4 Krasnystaw – SP2 Tomaszów 0:2

SP3 Tomaszów – SP Sitaniec 1:2

SP2 Tomaszów – SP2 Hrubieszów 2:0

SP Sitaniec – SP10 Zamość 2:1

SP2 Hrubieszów – SP4 Krasnystaw 0:2

SP10 Zamość – SP3 Tomaszów 0:2


Tabela gr.A

1. SP2 Tomaszów 4 pkt.

2. SP4 Krasnystaw 3 pkt.

3. SP2 Hrubieszów 2 pkt.


Tabela gr.B

1. SP Sitaniec 4 pkt.

2. SP3 Tomaszów 3 pkt.

3. SP10 Zamość 2 pkt.


Mecz o III miejsce:

SP4 Krasnystaw – SP3 Tomaszów 2:0


Mecz o I miejsce:

SP2 Tomaszów – SP Sitaniec 0:2


Tabela końcowa

1. SP Sitaniec, op. Bernard Mariusz

2. SP2 Tomaszów, op. Hek Rafał

3. SP4 Krasnystaw, op. Łukaszewski Roman

4. SP3 Tomaszów, op. Senejko Jerzy

5-6. SP10 Zamość, op. Prus Anna

5-6. SP2 Hrubieszów, op. Bielecka Marzanna


Awans do zawodów wojewódzkich wywalczyła drużyna SP Sitaniec.

Skład drużyny SP 2 Hrubieszów:

 

Bogucka Julia, Gnieciak Agata, Orłowska Dominika, Bielecka Sandra, Rządkowska Wiktoria, Kogut Oliwia, Urban Sara, Karkuszewska Katarzyna, Komendacka Katarzyna, Jeczeń Aleksandra, Madej Angelika, Ciesielczuk Aleksandra, Kudyk Julia, Wójcik Dorota, Ryczko Karolina, Pietraszek Kaja, Sołowiej Karolina, Lipnicka Klaudia, Palonka Sandra

Opiekunki: Marzanna Bielecka, Elwira Pawłowska


Zawody przeprowadzono dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

 

Opracował: Wiceprezes LWSZS – Jerzy Prokop