Siatkarska powiatowa Gimnazjada SZS chłopców – Dołhobyczów Mistrzem Powiatu

10 marca w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Hrubieszowie odbył się powiatowy turniej siatkarskiej Gimnazjady chłopców Szkolnego Związku Sportowego (SZS). Turniej wygrała drużyna Gimnazjum z Dołhobyczowa i to ona reprezentować będzie powiat hrubieszowski w zawodach szczebla rejonowego.

Reklamy

 

W turnieju udział wzięło 7 zespołów, które podzielono na dwie grupy. W grupach zagrano systemem „każdy z każdym”.

 

 

POWIATOWA GIMNAZJADA W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

HRUBIESZÓW dn.10.03.2014 r

 

Kolejność w grupie A:

1. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie 

2. Zespół Szkół w Strzyżowie

3. Zespół Szkół  nr 2 w Hrubieszowie


Mecze grupa A

ZS Strzyżów –  ZS 2 Hrubieszów 2 : 1

ZS Strzyżów – ZSM 3 Hrubieszów 1: 2

ZS 2 Hrubieszów – ZSM 3 Hrubieszów 0 : 2


Kolejność w grupie B:

1. Zespół Szkół w Dołhobyczowie

2. Gminne Gimnazjum Kozodawy

3.  Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie

4. Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie


Mecze grupa B

Z S Dołhobyczów – Gim Kozodawy   2 : 0

ZSM 1 Hrubieszów – ZSM 2 Hrubieszów 2 : 1

Z S Dołhobyczów – ZSM 1 Hrubieszów 2 : 0

Gim Kozodawy   – ZSM 2 Hrubieszów 2 : 0

Z S Dołhobyczów – ZSM 2 Hrubieszów 2 : 0

Gim Kozodawy   – ZSM 1 Hrubieszów 2 : 0

 

Mecz o 3. miejsce:

Gim Kozodawy  – ZS Strzyżów 0:2


Finał:

ZSM 2 Hrubieszów – GZS Dołhobyczów  0 : 2


Kolejność drużyn w turnieju:

1. Gminny Zespół Szkół w Dołhobyczowie

2. Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie

3. Zespół Szkół w Strzyżowie

4. Gminne Gimnazjum Kozodawy

5-6. Zespół Szkół  nr 2 w Hrubieszowie

5-6. Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie

7. Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie

 

Drużyna Gimnazjum z Dołhobyczowa reprezentować będzie powiat hrubieszowski w rejonowych zawodach Gimnazjady SZS, które odbędą się w Tomaszowie Lubelskim. Życzymy powodzenia!

 

Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie.

 

 

Składy drużyn:


Gminne Gimnazjum w Kozodawach

Dąbrowski Maciej
Greniuk Daniel
Koszałka Stanisław
Wieleba Bartłomiej
Wilkos Damian
Wypchła Kamil
Czerniak Tomasz
Pawelec Albert
Rudziński Kamil
Szkałuba Marcin
Socha Andrzej
Opiekun: Robert Kryszczuk

 

Zespół Szkół nr 2 (Staszic)

Łukiewicz Konrad
Skorupski Michał
Capiuk Piotr
Sędłak Bartosz
Hossin Damian
Kamiński Szymon
Smoła Tomasz
Kowalewski Marcin
Gura Kacper
Dudek Adrian
Kicun Krzysztof
Tomaszczuk Bartłomiej
Opiekun: Andrzej Chwedczuk

 

Zespół Szkół Miejskich nr 3 (Trójka)

Wal Oskar
Gardyński Albert
Warecki Kamil
Fijołek Patryk
Smerdel Bartosz
Kasztelan Przemysław
Kazan Kacper
Jóźwiak Damian
Popławski Kacper
Chachler Hubert
Oktawian Czerniak
Frankiewicz Kamil
Chachler Bartek
Skoczylas Dominik
Opiekun: Kamil Wojciechowski

 

Gimnazjum w Dołhobyczowie

Jakub Fal
Marcin Bielecki
Bartłomiej Małka
Krzysztof Michniak
Łukasz Kobel
Szymon Jasiński
Michał Rozicki
Sylwester Mroczkowski
Adrian Kondraciuk
Opiekun: Mariusz Kulczyński

 

Zespół Szkół Miejskich nr 1 (Jedynka)

Wojciechowski Bartłomiej
Słupny Kamil
Pokrywka Maciek
Krawczuk Kacper
Zybura Cezary
Czajka Andrzej
Pakuła Patryk
Tarnowski Mateusz
Opiekun: Tomasz Magdziak

 

Na zdjęciu – zwycięska drużyna Gimnazjum w Dołhobyczowie.

 


 

Zawody powiatowe SZS organizowane są dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie.

 

PATRONAT: