LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Staszic piąty w województwie we współzawodnictwie SZS - FOTO

Dodał: MAK

Data dodania: 2019-11-25

Strona Lubelskiego Szkolnego Związku Sportowego na swojej stronie opublikowała ostateczną klasyfikację międzyszkolnego współzawodnictwa sportowego w województwie lubelskim za rok szkolny 2018/2019. W klasyfikacji szkół średnich ZS nr 2 im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie uplasował się na wysokiej piątej pozycji. W klasyfikacji powiatów zajęliśmy 13 pozycję. Czy powinno nas to zadowalać...?

Reklama

 

Wojewódzkie współzawodnictwo SZS za rok szkolny 2018 – 2019


Igrzyska Dzieci – szkoły podstawowe klasy VI i młodsze

1      SP nr 7 Świdnik             620,5

2      SP nr 3 Tomaszów Lub.  544,5

3      SP nr 1 Biłgoraj             553

4      SP nr 8 Chełm               535

5      SP Janów Lub.               494,5

6      SP nr 1 Łuków               409

7      SP nr 2 Tomaszów Lub.  411

8      SP nr 5 Chełm               397

9      SP 9 Biała Podl.             387

10    SP nr 3 Lubartów          343

18. SP 3 Hrubieszów – 227

29. SP 1 Hrubieszów – 147

86. SP 2 Hrubieszów – 60

130. SP Werbkowice – 35

Sklasyfikowano 144 szkoły.

 

Kolejność powiatów za ID

1-Chełm m.-1306,5

2-Biłgoraj-1172,5

3-Tomaszów-1161,5

4-Lubartów-1059

5-Puławy-978

6-Świdnik-970,5

7-Łuków-907,5

8-Kraśnik-892

9-Zamość m.-790,5

10-B.Podl.m.-769,5

11-B.Podl.pow.-714,5

13-Janów Lub.-707

12-Lublin pow.-683.5

14-Łęczna-675

15-Hrubieszów-537,5

16-Ryki-489

17-Krasnystaw-486

18-Opole Lub.-409.5

19-Chełm pow.-371,5

20-Włodawa-323,5

21-Parczew-275,5

22-Radzyń-247,5

23-Zamość pow.-243

 

***

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – klasy VIII – VII

1     SP nr 11 Chełm      388,5

2     SP 5 Śwdnik            368

3     SP nr 2 Tomaszów  356

4     SP nr 1 Janów Lub. 319

5     SP Nr 8 Chełm        298

6     SP 9  Biała Podl.      276

7     SP nr 3 Lubartów    261

8     SP nr 1 Tomaszów  238

9     SP nr 2 Krasnik       244,5

10   SP nr 5 Lublin         244

25. SP 1 Hrubieszów – 152

31. SP 2 Hrubieszów - 125

46. SP 3 Hrubieszów – 84

48. SP Werbkowice – 79

82. ZS 2 Hrubieszów – 53

Sklasyfikowano – 165 szkół


Kolejność powiatów za IMSZ

1-Chełm m.-1265,5

2-Puławy-1020

3-Biłgoraj-912

4-Kraśnik-888

5-Tomaszów-782,5

6-Zamość m.-762,5

7-B.Podl.m.-731,5

8-Lubartów-723

9-Świdnik-715

10-B.Podl.pow.-659,5

11-Janów Lub.-639

12-Hrubieszów-569,5

13-Łuków-547

14-Lublin pow.-512

15-Opole Lub.-507,5

16-Chełm pow.-493,5

17-Ryki-466

18-Łęczna-444

19-Krasnystaw-374,5

20-Włodawa-340,5

21-Zamość pow.-290,5

22-Parczew-228,5

23-Radzyń-221

 

***

 

Licealiada – szkoły średnie

1. ZS nr 2 Lubartów  637

2. V LO Lublin        588

3. IV LO Biała Podl.    574

4. I LO Chełm        492

5. ZS nr 2 Hrubieszów 487

6. ZSBiO Biłgoraj    465

7. III LO Zamość   445

8. I LO Biała Podl.  438

9. ZSEiM Chełm     398

10. II LO Chełm       349

59. ZS 1 Hrubieszów – 81,5

74. ZS 3 Hrubieszów – 53

Sklasyfikowano 120 szkół


Kolejność powiatów -  Licealiada

1      B.Podl.m.         1480,5

2      Chełm m.         1426,5

3      Biłgoraj             1137

4      Zamość m.      1134

5      Puławy              1002

6      Lubartów          979

7      Kraśnik             676

8      Tomaszów        637,5

9      Hrubieszów    621,5

10    Ryki                  580,5

11    Janów Lub.       562

12    Łuków              518

13    Włodawa          427

14    B.Podl.pow.      387

15    Krasnystaw      365,5

16    Świdnik            352,5

17    Opole Lub.       240

18    Radzyń             158

19    Chełm pow.      123

20    Parczew            103

21    Lublin pow.      28

22    Zamość pow..  27

23    Łęczna             15

 

***

 

Klasyfikacja powiatów łącznie:

       Powiat            ID           IMS        Lic          SUMA 

1     Chełm m.         1306,5   1265,5  1426,5   3998,5

2     Biłgoraj             1172,5   912       1137      3221,5

3     Puławy              978        1020     1002      3000

4     B.Podl.m.         769,5     731,5    1480,5   2981,5

5     Lubartów          1059      723       979        2761

6     Zamość m.      790,5     762,5    1134      2687

7     Tomaszów        1161,5   782,5    637,5     2581,5

8     Kraśnik             892        888       676        2456

9     Świdnik            970,5     715       352,5     2038

10   Łuków              907,5     547       518        1972,5

11   Janów Lub.       707        639       562        1908

12   B.Podl.pow.      714,5     659,5    387        1761

13   Hrubieszów    537,5    569,5   621,5    1728,5

14   Ryki                  489        466       580,5     1535,5

15   Krasnystaw      486        374,5    365,5     1226

16   Lublin pow.      683,5     512       28          1223,5

17   Opole Lub.       409,5     507       240        1156,5

18   Łęczna             675        444       15          1134

19   Włodawa          323,5     340,5    427        1091

20   Chełm pow.      371,5     493,5    123        988

21   Radzyń             247,5     221       158        626,5

22   Parczew            275,5     228,5    103        607

23   Zamość pow.   243        290,5    27          560,5

 

Oficjalne wyniki:

Lubelskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży 2018/2019


***


mak

- Za moich czasów nauczyciela wf i śp. małżonki wieloletniego organizatora imprez szczebla powiatowego SZS Janiny Ewy Kitlińskiej pod koniec każdego roku szkolnego lub na początku następnego odbywało się z ramienia powiatu międzyszkolne podsumowanie współzawodnictwa powiatowego. Dla wszystkich szkół wręczano dyplomy - podziękowania za udział a najlepszym dodatkowo wręczano puchary i przyznawano finanse na sprzęt sportowy a dla najbardziej zaangażowanych nauczycieli puchary, dyplomy, odznaczenia i nagrody rzeczowe. Nagradzani byli najlepsi uczniowie – sportowcy. Liczę na powrót do tej dobrej, mobilizującej do aktywnej działalności na rzecz dzieci i młodzieży tradycji!

 

Opracował – Marek Ambroży Kitliński

Foto – archiwum szkolne, lubiehrubie, HOSiR

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: