Sukces młodych piłkarzy Unii

W rozegranym 1 marca 2008 r. turnieju halowym w piłce nożnej Młodzików Młodszych (ur. 1996 i mł. ) o Puchar Prezesa Górnik Łęczna S.A. triumfował zespół Sygnału Lublin, który w finale pokonał MKS „Unię” Hrubieszów 3:1.

Wyniki meczów eliminacyjnych Unii z : Sygnałem Lublin 1:1; Widokiem Lublin 3:1; Górnikiem II Łęczna 3:2; półfinał: z Lewartem Lubartów 3:0.

Skład Unii: Więzak Michał i Sacharczuk Jakub (bramkarze), Kazan Dominik (kapitan) – (2 gole), Pańko Mateusz (4), Swatowski Konrad (2), Kucharski Mateusz, Majewski Hubert, Kołodziejczyk Hubert, Zdunek Maciej, Dąbek Jakub (bramka w finale), Kazan Kacper, Koszel Przemysław, Mękal Konstanty (2), Sędłak Bartosz, Szeweńko Jakub, Pańko Kajetan.
Trenerem drużyny jest p. Marcin Nowak.

Najskuteczniejszym strzelcem turnieju został Maciej Muszyński z Motoru Lublin, zdobywca ośmiu bramek, a najlepszym bramkarzem został wybrany Dawid Kuźma z Lewarta Lubartów.

8. Górnik I Łęczna

Drużyna Unii brała wcześniej udział jeszcze w dwóch imprezach i tak – 23 lutego w Białej Podlaskiej w III Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezes Eurologistyki S.A. zajęła 7 miejsce, oraz 26/27 stycznia w V Międzynarodowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej im. Przemka Kierata w Chełmie uplasowała się na 5 pozycji. Być może zespół weźmie udział w jeszcze jednym turnieju halowym w Rzeszowie.

Natomiast 12/13 kwietnia rozpocznie się runda rewanżowa letnich rozgrywek ligowych, w której Ci chłopcy są na czele. Jak dobrze pójdzie, w nowym sezonie grali by w lidze wojewódzkiej.

LubieHrubie gratuluje i życzy powodzenia w dalszych rozgrywkach!

Na zdjęciu – Puchar jaki wywalczyła drużyna Unii za II miejsce w Łęcznej (zdj. N. Kucyk).