REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Szczypiorniści Trójki i Dwójki zagrają w turnieju rejonowym Gimnazjady - FOTO

Dodał: mac

Data dodania: 2013-03-19

19 marca w hali HOSiR odbył się miejsko - powiatowy turniej chłopców Gimnazjady SZS w piłce ręcznej. Awans do zawodów rejonowych wywalczyły ekipy Trójki i Dwójki.

Reklama

 

Miejska i powiatowa Gimnazjada SZS chłopców w piłce ręcznej

Hrubieszów 19.03.2013r.

 

W turnieju udział wzięły cztery drużyny reprezentujące wszystkie hrubieszowskie gimnazja, które zagrały ze spbą systemem "każdy z każdym".

 

Wyniki spotkań:

ZSM nr 1 (Jedynka) - ZS nr 2 (Staszic) 0:2

ZSM nr 3 (Trójka) - ZSM nr 2 (Dwójka) 14:6

ZSM nr 1 (Jedynka) - ZSM nr 2 (Dwójka) 3:9

ZS nr 2 (Staszic) - ZSM nr 3 (Trójka) 5:12

ZSM nr 1 (Jedynka) - ZSM nr 3 (Trójka) 3:13

ZS nr 2 (Staszic) - ZSM nr 2 (Dwójka) 7:9


Kolejność drużyn w turnieju:

1. Zespół Szkół Miejskich nr 3 (Trójka) 6 pkt.

2. Zespół Szkół Miejskich nr 2 (Dwójka) 4 pkt.

3. Zespół Szkół nr 2 (Staszic) 2 pkt.

4. Zespół Szkół Miejskich nr 1 (Jedynka) 0 pkt.


Zawody sędziowali:

Robert Kruk, Kamil Wojciechowski, Andrzej Podlewski, Piotr Drączkowski, tablica - Piotr Wierzbicki.

 

Składy drużyn:

 

Zespół Szkół Miejskich nr 1 (Jedynka)

Pogwizd Karol, Pogwizd Konrad, Chorzępa Dawid, Radelczuk Dawid, Flak Adrian, Momot Michał, Wojciechowski Bartłomiej, Zybura Cezary, Kozaczuk Bartosz, Oleszczuk Dawid, Sikora Michał, Grabiński Sebastian, Sadowski Patryk

Opiekun: Andrzej Podlewski


Zespół Szkół Miejskich nr 2 (Dwójka)

Powęzka Maciej, Baran Jakub, Stepaniuk Marcin, Woźniak Michał, Chmielewski Marek, Tabuła Rafał, Niemczyk Igor, Malec Artur, Zieliński Szymon, Szura Michał

Opiekun: Robert Jóźwiak


Zespół Szkół Miejskich nr 3 (Trójka)

Mierzwa Mateusz, Jóźwiak Damian, Kazan Kacper, Czerniak Oktawian, Skoczylas Dominik, Popławski Kacper, Fijołek Patryk, Chachler Hubert, Chachler Bartek, Frankiewicz Kamil, Orzechowski Miłosz, Wojewoda Krzysztof, Gardyński Albert, Warecki Kamil

Opiekun: Kamil Wojciechowski


Zespół Szkół nr 2 (Staszic)

Mękal Konstanty, Smoła Tomasz, Kasperski Bartosz, Kapuściński Karol, Gnieciak Maciej, Tadla Radosław, Sędłak Bartosz, Hossin Damian, Tomaszczuk Bartłomiej, Ślusarczyk Michał, Remarczyk Kamil, Bobak Marek

Opiekun: Robert Harpeniuk


 

Organizatorzy:

Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

PSZS Hrubieszów

 

 

Opracował - Maciej Łyko

Na zdjęciu - drużyna Gimnazjum nr 3.

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: