Tabele LA kobiet

Zakończyła się pierwsza część sezonu lekkoatletycznego, do nadających ton hrubieszowskiej lekkiej atletyce należą Agnieszka Łatka i Majka Hojda. Rekord powiatu ustanowiła Maja Pukaluk w rzucie oszczepem. W tabelach znajdziemy na czele byłą mistrzynię Sylwię Dąbrowską.

Reklamy

***

Kobiety

60 m – PE
8,99 Smyk Jagoda SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość
9,10 Lecko Justyna SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość
9,19 Gajewska Ewelina SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość
9,59 Mil Karolina SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość
9,80 Rapa Magdalena SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość
9,88 Kurzyńska Klaudia SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość

60 m – PR
8,78 Smyk Jagoda SP 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
8,96 Omiecińska Agnieszka SP Werbkowice 29 04 Hrubieszów
9,07 Kidyba Paulina SP 3 Hrubiesazów 29 04 Hrubieszów
9,15 Justyna Lecko SP 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
9,25 Bożek Emilia SP Werbkowice 29 04 Hrubieszów
9,36 Kuczyńska Zuzanna SP 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
9,44 Aleksandra Hołda SP 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
9,49 Martula Paulina SP 1 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
9,55 Ewelina Gajewska SP 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
9,55 Wiktoria Soja SP 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

100 m. – PE
13,24 Dąbrowska Sylwia Unia Hrubieszów 28 05 Warszawa
13,64 Stecko Dominika 96 UNIa Hrubieszów 01 06 Zamość
13,77 Wójcicka Dorota 95 UNIA Hrubieszów 19 06 Zamość
14,00 Wójcicka Marta 95 UNIA Hrubieszów19 05 Zamość
14,10 Kaczanowska Dominika 95 G. Uchanie 01 06 Zamość
14,26 Zebzda Monika 96 UNIA Hrubieszów19 05 Zamość
14,26 Mielniczuk Magda 94 G. ZS 2 Hrubieszów 01 06 Zamość
14,58 Kaczanowska Wioletta 96 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość
14,75 Borek Anna 94 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość
14,94 Kondratiuk Edyta 94 G. ZS 2 Hrubieszów 20 05 Zamość

100 m – PR
13,72 Stecko Dominika 96 G. 1 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów
13,76 Kaczanowska Natalia 95 G. Uchanie 14 05 Hrubieszów
13,86 Ostrowska Jagoda 95 G. Kozodawy14 05 Hrubieszów
14,16 Mielniczuk Magda 94 G. ZS 2 Hrubieszów14 05 Hrubieszów
14,26 Kaczanowska Wioletta 96 G. 2 Hrubieszów 5 05 Hrubieszów
14,29 Soja Aleksandra 96 G. 3 Hrubieszów14 05 Hrubieszów
14,33 Demusiak Sylwia 94 G. Mircze14 05 Hrubieszów
14,45 Nosko Martyna 95 G. 3 Hrubieszów14 05 Hrubieszów
14,51 Borek Anna 94 G. 2 Hrubieszów5 05 Hrubieszów
14,62 Skiba Irmina 95 G. Kozodawy14 05 Hrubieszów

200 m – PE
28,47 Wójcicka Dorota 95 UNIA Hrubieszów 19 06 Zamość
28,50 Wójcicka Marta 95 UNIA Hrubieszów19 05 Zamość

300 m – PE
43,89 Wójcicka Dorota 95 Unia Hrubieszów 08 05 Biała Podlaska
44,70 Wójcicka Marta 95 Unia Hrubieszów 08 05 Biała Podlaska
48,10 Kasprowicz Roksana 94 G. Uchanie 01 06 Zamość
49,20 Soja Aleksandra 95 Unia Hrubieszów 22 06 Krasnystaw
49,22 Paluch Alicja 96 G. Mircze 01 06 Zamość
50,06 Barańczuk Gabriela 95 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość
53,05 Biskup Ola G. ZS 2 Hrubieszów 20 05 Zamość
53,38 Lewandowska Karolina 95 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość
54,10 Ciesielczuk Wiktoria 98 Unia Hrubieszów 22 06 Krasnystaw
55,23 Lewandowska Paulina 95 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość

300 m – PR
45,85 Wójcicka Dorota 95 G. 1 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów
45,93 Wójcicka Marta 95 G. 1 Hrubieszów5 05 Hrubieszów
50,44 Paluch Alicja 96 G. Mircze 14 05 Hrubieszów
51,80 Zielińska Małgorzata 94 G. Horodło14 05 Hrubieszów
51,95 Roman Kamila 95 G. Mircze14 05 Hrubieszów
52,29 Podgórska Natalia 95 G. ZS 2 Hrubieszów 5 05 Hrubieszów
52,37 Ejfler Agata G. 3 Hrubieszów5 05 Hrubieszów
52,25 Załuska Urszula 95 G. Horodło14 05 Hrubieszów
52,81 Barańczuk Gabriela 1996 G. 2 Hrubieszów14 05 Hrubieszów
53,26 Soja Aleksandra 96 G. 3 Hrubieszów 5 05 Hrubieszów

400 m. – PE
1:01,01 Ulanicka Marianna 92 Unia Hrubieszów 12 06 Zamość
1:01,78 Kasprowicz Karolina 93 Unia Hrubieszów19 05 Zamość
1:02,03 Hojda Maja 1993 UNIA Hrubieszów 19 05 Zamość
1:05,82 Zebzda Monika 95 Unia Hrubieszów15 05 Krasnystaw
1:06,57 Wójcik Ewelina 93 Unia Hrubieszów 19 06 Zamość
1:11,54 Lizut Anna 93 Unia Hrubieszów 19 06 Zamość
1:21,60 Pokrywa Aleksandra 96 UNIA Hrubieszów

600 m.
1:38,64 Hojda Maja 93 Unia Hrubieszów 22 06 Krasnystaw
1:47,56 Zebzda Monika 96 G. Horodło 16 06 Zamość
1:51,69 Soja Wiktoria 97 Unia Hrubieszów 22 06 Krasnystaw
1:55,72 Kraczuk Katarzyna 94 G. Horodło 01 06 Zamość
2:00,12 Perelmuter Sara 95 ZS nr 2 GP Hrubieszów 01 06 Zamość
2:01,79 Wąsik Agnieszka 95 G. ZS 2 Hrubieszów 20 05 Zamość
2:03,49 Mielniczuk Magdalena G. ZS 2 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów
2:04,64 Kliszcz Gabriela SP Werbkowice29 04 Hrubieszów
2:06,03 Kmiecik Magda 96 G. ZS 2 Hrubieszów 20 05 Zamość
2:06,84 Lecko Justyna SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość

800 m.
2:15,99 Hojda Maja 93 Unia Hrubieszów 19 06 Zamość
2:30,37 Ulanicka Marianna 92 UNIA Hrubieszów 19 05 Zamość
2:43,91 Lizut Anna 93 Unia Hrubieszów 05 06 Białystok

1000 m
3:32,05 Wojciechowska Angelika 1994 G. Horodło 01 06 Zamość
3:46,83 Kaczyńska Beata 96 G. Horodło 01 06 Zamość
3:47,42 Lizut Anna 93 ZS 4 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów
3:53,73 Dziuba Magda 94 G. 4 Zamość 01 06 Zamość
4:12,24 Bartosiuk Marlena 95 G. Kozodawy 14 05 Hrubieszów
4:24,07 Małyska Agnieszka 96 ZS 2 GP Hrubieszów 14 05 Hrubieszów
4:29,90 Skórzanka Anita 95 G. Kozodawy 14 05 Hrubieszów

1500 m
4:42,71 Hojda Maja 93 MKS Unia Hrubieszów15 05 Krasnystaw
5:41,96 Lizut Anna 1993 ZS Nr 4 Hrubieszów 19 05 Zamość

100 m p. pł – PE /76,2 – 8.20)
18,14 Wójcicka Dorota 95 G. 1 Hrubieszów 15 05 Krasnystaw

400 m p.pł. – PE
1:08,59 Kasprowicz Karolina 93 ZS 2 Hrubieszów 19 06 Zamość

400 m p.pł. – PR
1:11,60 Kasprowicz Karolina 93 ZS 2 Hrubieszów 09 05 Użgorod

W dal
4.98 Dąbrowska Sylwia 86 Unia Hrubieszów 29 05 Warszawa
4.30 Kuczyńska Zuzanna 97 SP 3 Hrubieszów29 04 Hrubieszów
4.28 Kierepka Joanna 94 G. Mircze 01 06 Zamość
4.24 Jarmusz Małgorzata G. 3 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów
4.18 Bożek Emilia SP Werbkowice29 04 Hrubieszów
4.17 Karwacka Ewelina 96 G. Mircze 14 05 Hrubieszów
4.15 Wójcik Magdalena 88 ZS Nr 4 Hrubieszów19 05 Zamość
4.13 Kicun Dorota 94 G. ZS 2 Hrubieszów 20 05 Zamość
4.10 Smyk Jagoda SP 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów19 05 Zamość
4.09 Kruk Kamila 96 G. Uchanie 14 05 Hrubieszów

Wzwyż
1.40 Denis Dorota 94 G. ZS 2 Hrubieszów 01 06 Zamość
1.38 Wiśniewska Katarzyna 95 G. 3 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów
1.38 Irek Józefina 95 G. 2 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów
1.30 Dańczuk Magda 94 G. Horodło 14 05 Hrubieszów
1.25 Smoła Aldona 95 G. ZS 2 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów
1.20 Zacharczuk Dominika 94 G. 2 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów
1.10 Mojsym Wioleta G. 1 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów

Kula 4 kg
6.54 Wójcik Magdalena 88 ZS NR. 4 Hrubieszów19 05 Zamość

Kula 3 kg
9.11 Magierka Agnieszka 94 G. 2 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów
9.06 Kusiak Katarzyna 94 G. 2 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów
8.91 Leśniowska Barbara 95 G. Mircze14 05 Hrubieszów
8.90 Czerwieniec Izabela 94 G. ZS 2 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów
8.20 Wójcik Joanna 95 G. Mircze14 05 Hrubieszów19 05 Zamość
8.08 Głowacz Karolina 94 G. 3 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów
8.05 Łamejko Patrycja 94 G. 2 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów
7.70 Błaszczuk Katarzyna G. 1 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów
7.61 Kozdrój Katarzyna 94 G. Mircze14 05 Hrubieszów
7.45 Ostasz Anna G. ZS 2 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów

Oszczep
27.60 Pukaluk Maja 94 G. 2 Hrubieszów 16 06 Zamość
21.30 Maślanka Woileta 94 G. 2 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów
17.00 Kaczmarska Marta G. 3 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów

Piłeczka palantowa
40.50 Luchowska Patrycja SP Werbkowice29 04 Hrubieszów
37.00 Smyk Jagoda SP 2 Hrubieszów29 04 Hrubieszów
36.00 Bronicka Kinga SP 3 Hrubieszów29 04 Hrubieszów
35.50 Zając Dominika SP 3 Hrubieszów29 04 Hrubieszów
34.50 Gajewska Ewelina SP 2 Hrubieszów29 04 Hrubieszów
34.00 Kurzyńska Ewelina SP 2 Hrubieszów29 04 Hrubieszów
33.50 Omiecińska Agnieszka SP Werbkowice29 04 Hrubieszów
32.50 Musur Adriana SP Werbkowice29 04 Hrubieszów
32.50 Rapa Magdalena SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość
30.50 Marczuk Kinga SP 2 Hrubieszów29 04 Hrubieszów
30.50 Soja Wiktoria SP 3 Hrubieszów29 04 Hrubieszów

Chód 3 km – bieżnia
15:32,37 Łatka Agnieszka ZS 3 Hrubieszów 19 05 Zamość

Chód 5 km – bieżnia
25:47,92 Łatka Agnieszka 91 Unia Hrubieszów 13 06 Zamość

Chód 10km b
54:35,83 Łatka Agnieszka 91 Unia Hrubieszów 27 06 Białystok

Chód 10 km. – sz
53:54 Łatka Agnieszka 91 Unia Hrubieszów 24 04 Zaniemyśl

4 – bój
273 Smyk Jagoda SP 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
8,78 4.10 37,0 2:12,13
265 Lecko Justyna SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość
9,10 27.00 3.40 2:06,84
247 Soja Wiktoria SP 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
9,55 4.00 30,5 1:28,
240 Gajewska Ewelina SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość
9,19 4.05 30.00 2:09,93
233 Omiecińska Agnieszka SP Werbkowice 29 04 Hrubieszów
8,96 3.85 33,5 2:18,90
222 Hołdaś Aleksandra SP 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
9,44 3.85 30,0 2:10,05
213 Bronicka Kinga SP 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
9,87 3.57 36,0 2:09,14
212 Kuczyńska Zuzanna SP 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
9,36 4.30 20,5 2:15,87
209 Bożek Emilia SP Werbkowice 29 04 Hrubieszów
9,25 4.18 23,5 2:20,16
208 Kurzyńska Klaudia SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość
9,88 3.85 31.00 2:10,27

4 x 100 m – PE
55,29 G. 1 Hrubieszów 16 06 Zamość
58,40 UNIA „Hrubieszów19 05 Zamość
Wójcicka M.,Wójcicka D.,Stecko D.,Pokrywka A.
58,53 G. ZS 2 Hrubieszów 20 05 Zamość
1:00,10 G. 2 Hrubieszów 20 05 Zamość
1:01,18 SP 2 Hrubieszów 18 05 Zamość
1:02,29 G. ZS 2 Hrubieszów 01 06 Zamość

4 x 100 m – PR
57,02 G. 1 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów
Wójcicka Marta, Wójcicka Dorota, Stecko, Wielosz
58,38 G. ZS 2 Hrubieszów 14 05 Hrubieszów
Mielniczuk Magdalena, Kondratiuk Edyta, Biskup Aleksandra, Denis
58,40 G. Mircze 14 05 Hrubieszów
Kierepka, Ciuch, Demusiak, Paluch
60,72 G. 2 w Hrubieszów 05 05 Hrubieszów
Borek Anna, Kaczanowska Wioleta, Grabowska Katarzyna, Kusiak Krystyna
61,17 G. Horodło 14 05 Hrubieszów
Zebzda Monika, Grzesiak, Watrak, Dańczuk
62,21 G. 3 Hrubieszów 05 05 Hrubieszów
Jarmusz Małgorzata, Soja Aleksandra, Buchajczuk Magda, Nosko Martyna
63,34 G. Kozodawy 14 05 Hrubieszów
Ostrowska, Skiba, Knap, Kozera

4 x 400 m
4:08,27 ZS 2 Hrubieszów 10 06 Łódź
Ulanicka M.,Kasprowicz K.,Hojda M., B. Koszałko
4:34,93 Unia Hrubieszów 19 05 Zamość
Ulanicka M.,Kasprowicz K.,Hojda M.,Zebzda M.

***

Uwaga:

PE – pomiar elektroniczny,
PR – pomiar ręczny

W tabelach brakuje wyników z rejonu w 4 – boju la, brak komunikatu i informacji.

***

Opracował:
Marek Ambroży Kitliński – mak

Na zdjęciu – Agnieszka Łatka i Maja Hojda to najlepsze zawodniczki hrubieszowskiej lekkiej atletyki, zajmujące wysokie miejsca podczas zawodów ogólnopolskich.