REKLAMA

C3 Carmax 2

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Tabele LA lato 2018, cz. 2. Mężczyźni - powiat hrubieszowski - FOTO

Dodał: MAK

Data dodania: 2018-11-06

Za nami sezon lekkoatletyczny 2018, dlatego poniżej prezentuję tradycyjnie najlepsze osiągnięcia wynikowe lekkoatletów z powiatu hrubieszowskiego. Wyróżnić należy przede wszystkim Michała Baranowskiego i weteranów Józefa Wąsiela oraz Artura Kerna, ale martwi mnie mała ilość chłopców, którzy podejmują solidne treningi w tej silnej polskiej dyscyplinie sportowej na arenie międzynarodowej a talenty są wszędzie, więc może to Ty, więc zgłoś się na treningi w Unii Hrubieszów, gdzie zajęcia prowadzą trenerzy Mirosław Kamień i Tomasz Magdziak.

Reklama

 

Tabele la lato 2018 Mężczyźni – powiat hrubieszowski


CHŁOPCY


60 m – PR

Rekord Powiatu do lat 13 –

7,5 Lubawski Radosław SP 1 Hrubieszów 1979, tr. H. Lebiedowicz

8,56 Czerkawski Mateusz 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,77 Śmietanka Jan 2005 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,78 Świstowski Szymon 2006 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,80 Zarek Oktawian 2005 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,80 Marciniuk Mateusz 2005 PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

8,83 Kiryczuk Szymon 2006 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,94 Guberuk Artem 2005 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,00 Borsuk Maciej 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,07 Głowacz Kacper 2007 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,13 Chomik Kacper 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów


100 m – PE

Rekord Powiatu open –

11,08 KRZYŻANOWSKI Andrzej ZS 2 Hrubieszów 1993, tr. M. Kitliński

11,70 Pakuła Eryk 2001 ZS 2 Hrubieszów 3.10. Zamość

11,98 Gajewski Bartłomiej 2000 ZS 3 Hrubieszów 3.10. Zamość

12,12 Turek Tomasz 2002 ZS 2 Hrubieszów 3.10. Zamość

12,47 Bartnik Marcel 2003 SP 1 Hrubieszów 1.09. Zamość

12,63 Dubas Patryk 2003  Unia 12.05. Biała Podlaska

12,68 Jarosz Jakub 2002 ZS 3 Hrubieszów 3.10. Zamość

12,70 Dziuba Kamil ? ZS 2 Hrubieszów 11.10. Lublin

12,94 Guluk Wojciech 2000 ZS 3 Hrubieszów 3.10. Zamość

13,06 Kaczmarek Kacper 2004 Unia 10.06. Zamość

13,95 Gałan Konrad 2000 ZS 3 Hrubieszów 3.10. Zamość

Z wiatrem

12,12 Bartnik; Michał; 03; SP 1 Hrubieszów; w+4,3 26.08. Hrubieszów


100m - PR

Rekord Powiatu open –

10,8 SIDOR PRZEMYSŁAW ZS 1 Hrubieszów 1980, tr. H. Lebiedowicz

11,62 Sarzyński Dawid ZS 1 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

11,82 Gajewski Bartłomiej 2000 ZS 3 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

11,94 Pakuła Eryk 2001 ZS 2 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

11,96 Oleszczuk Mateusz 2000 ZS 1 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

12,02 Kaspruk Kacper 2002 ZS 2 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

12.08  Fijołek Bartłomiej 2002 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

12,08 Jarosz Jakub 2002 ZS 3 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

12.10  Bartnik Marcel 2003 SP 1 Hrubieszów 19.05. Zamość

12,18 Romański Mikołaj ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

12.31  Kaczmarek Mateusz 2002  SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów


300m - PE

Rekord Powiatu open –

35,24 ŚLIWIŃSKI Michał ZS 2 Hrubieszów 1998, tr. M. Kitliński

40,45  Oleszczuk Jakub 2002 SP 1 Hrubieszów 6.06. Biłgoraj


300m - PR

3 Rekord Powiatu open –

35,4 LUBAWSKI Radosław ZS 1 Hrubieszów 1984, tr. M. Kitliński

9,38    Oleszczuk Jakub 2002 SP 1 Hrubieszów 19.05. Zamość

41,08  Herda Michał 2003 SP 1 Hrubieszów 19.05. Zamość

42.54  Pawlos Krystian 2003 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

43.77  Budzyński Tomasz 2003  SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

44.27  Rutkowski Damian 2002  SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

45,26 Cierech Filip 2004 SP 1 Hrubieszów 1.08. Hrubieszów

45.80  Tchórzewski Kamil 2003  SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

52.18  Wlaź Szymon 2003          PSP Mircze 24.04. Hrubieszów


400 m – PE

Rekord Powiatu open –

48,40 ŚLIWIŃSKI Michał ZS 2 Hrubieszów 1998, tr. M. Kitliński

58,16 Piotr Podolak Unia 17.06. Lublin

57,27 Duda Andrzej 2001 ZS 2 Hrubieszów11.10. Lublin

59,43 Pal Maciej 2001 ZS 2 Hrubieszów 11.10. Lublin

60,70 Łappo Kamil 2000 ZS 3 Hrubieszów 3.10. Zamość

60,01 Bajer Patryk 2001 ZS 2 Hrubieszów 11.10. Lublin

63,30 Rutkowski Damian 2002 ZS 3 Hrubieszów 3.10. Zamość

67,99 Wroński Paweł ZS 1 Hrubieszów 3.10. Zamość


400 m – PR

Rekord Powiatu open –

49,7 LUBAWSKI Radosław ZS 1 Hrubieszów 1983, tr. M. Kitliński

58,7 Przyczyna Bartłomiej 2001 ZS 3 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

1:00,3 Duda Andrzej 2001 ZS 2 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

1:01,9 Turek Tomasz 2002 ZS 2 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

1:02,22 Wroński Paweł 2000 ZS 1 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

1:03,17 Adamowicz Dawid ZS 1 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

1:04,4 Staszewski Stefan 2001 ZS 3 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

1:05,6 Bajer Patryk 2001 ZS 2 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

1:05,7 Rutkowski Damian 2002 ZS 3 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

1:06,5 Pal Maciej 2001 ZS 2 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów


600 m

Rekord Powiatu open –

1:21,89 KITLIŃSKI Piotr ZS 2 Hrubieszów 1991, tr. M. Kitliński

1:40,31 Podolak Piotr 2003 Unia 10.06. Zamość


800 m

Rekord Powiatu open –

1:50,51 KITLIŃSKI Piotr ZS 2 Hrubieszów 1991, tr. M. Kitliński

2:21,55 Cierech Filip 2004 SP 1 Hrubieszów 17.06. Lublin

2:28,16 Podolak Piotr 2003 Unia 26.50. Stalowa Wola


1000m

Rekord Powiatu open –

2:25,6 LESZCZUK Bogdan Unia Hrubieszów 1974, tr. A. Kulczyński

3:01,71  Cierech Filip 2004 SP 1 Hrubieszów 1.08. Hrubieszów

3:05,89 Skorupa Bartłomiej 2004 Unia 8.09. Lublin

3.12.06  Dziedzic Bartłomiej 2002  SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

3.12.76  Sztojko Krystian 2003 SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

3:41,46 Eposito Giacomo 2005 PSP Mircz 9.05. Hrubieszów

3:42,75 Marciniuk Mateusz 2005 PSP Mircz 9.05. Hrubieszów

3:43,24 Jankowski Tomasz 2005 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

3:44,92 Kuczewski Wiktor 2005 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

3.45.16  Czop Łukasz 2003   PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

3:50,52 Śmietanka Jan 2005 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

 

Był taki bieg...

1000m (11. Memoriał trenera H. Wiśniewskiego)17.06.2018

1. Kitliński Michał 1998 AZS UMCS Lublin 2:54.88

2. Kitliński Bartosz 2004 AZS UMCS Lublin 2:56.13

4. Kitliński Piotr 1972 Lublin/Hrubieszów 3:15,49

14. Kitliński Marek 1948 Hrubieszów 7:00,53

Kto nam dorówna: dziadek, syn i 2 wnuków w jednym biegu…?


1500 m 

Rekord Powiatu open –

3:47,39 KERN Artur Unia Hrubieszów 2002, tr. M. Kitliński

4:08,70 Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów 15.09. Malaga (Hiszpania)

4:55,47 Ślusarz Paweł ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

5:09,33 Misiaszek Kacper ZS 2 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

5:10,7 Pietrusiewicz Filip 2001 ZS 2 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

5:11,06 Rewucha Kamil 2000 ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

5:15,53 Daciuk Dominik 2001 ZS 1 Hrubieszów 3.10. Zamość

5:15,79 Paradowski Michał 2002 ZS 2 Hrubieszów 11.10. Lublin

5:22,37 Cierech Filip 2004 SP 1 Hrubieszów 26.05. Stalowa Wola

5:34,3 Jasiński Kacper 2002 ZDZ Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

5:37,08 Gadzicki Patryk ? ZS 2 Hrubieszów 11.10. Lublin


2000m

RP – 5:25,23 Artur Kern Unia Hrubieszów 2012, tr. A. Kern

6:42,97  Cierech Filip 2004 SP 1 Hrubieszów 8.09. Lublin


5000 m 

RP – 14:11,09 Artur Kern Unia Hrubieszów 2006, tr. A. Kern

15:34,47 Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów 12.09. Malaga (Hiszpania)


Skok w dal

Rekord Powiatu open –

7.69 PACZAŁA Eugeniusz Unia Hrubieszów 1980, tr. E. Paczała

5.96 Ostrowski Tomasz 2000 ZS 3 Hrubieszów 11.10. Lublin

5.82 Hossin Dominik 2000 ZS 2 Hrubieszów 11.10. Lublin

5.77 Bartnik Marcel ? Unia Hrubieszów1.09. Zamość

5.71 Rodziewicz Kacper 2001 ZS 2 Hrubieszów 11.10. Lublin

5.33 Klimowicz Michał 2000 ZS 1 Hrubieszów25.09. Hrubieszów

5.24 Staszewski Stefan ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

5.21 Kicia Damian ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

5.10 Pietrusiewicz Mikołaj 2002 SP 1 Hrubieszów 19.05. Zamość

5.06 Caboń Krystian ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

4.98 Tlak Jakub 2002 SP 3 Hrubieszów 19.05. Zamość


Skok wzwyż

Rekord Powiatu open –

2.09. JAKUBIAK Janusz Unia Hrubieszów 1982, tr. M. Kitliński

170 Panasiewicz Jakub 2001 ZS 3 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

155 Nowosad Mateusz 2002 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

155 Chmielewski Marek 2001 ZS 1 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

155 Skóra Mikołaj ? ZS 2 Hrubieszów 11.10. Lublin

150 Czop Mikołaj 2002 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

150 Daciuk Kamil 2002 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

150 Kudrel Szymon ? ZS 2 Hrubieszów 11.10. Lublin

150 Iwańczuk Bartosz ? ZS 2 Hrubieszów 11.10. Lublin

145 Abramek Jakub 2003 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

140 Barszczewski Gabriel 2004 SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

140 Kudelski Adrian 2002 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów


Kula 4 kg - weterani

RP – 13.14 Józef Wąsiel Mircze 2012, tr. J. Wąsiel

11.42 Wąsiel Józef 1947 Mircze 1.07.Toruń


Kula 5kg

Rekord Powiatu open –

15.39 WĄSIEL Marek ZS 1 Hrubieszów 1999, tr. M. Kitliński

12.51 Klimowicz Michał 2000 ZS 1 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

10.19 Dziadosz Kamil 2002 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

10.10 Szaragan Kacper ZS 1 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

9.08 Ślepko Mateusz 2004 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

8.54 Dziuba Bartosz 2004 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

7.92 Bednarz Dominik 2003 SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

7.91 Słowik Konrad 2002 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

7.17 Pisiewicz Dominik 2002          SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów


Kula 6 kg

Rekord Powiatu open –

17.04 BEŁZ Kamil ZS 1 Hrubieszów 2006, tr. A. Kulczyński

13.50 Dziaduszek Damian ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

12.35 Kruk Dominik ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

11.73 Oleszczuk Dawid ZS 1 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

11.51 Klimowicz Michał 2000 ZS 1 Hrubieszów 20.05. Lublin

11.37 Panasiewicz Rafał 2000 ZS 2 Hrubieszów 11.10. Lublin

10.89 Orzechowski Miłosz ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

10.55 Bańkowski Marcin 2002 ZDZ Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

10.40 Mazur Piotr 2001 ZS 2 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

10.25 Rozkal Grzegorz ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

10.25 Zubko Tomasz ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów


Dysk 1 kg weterani

RP – 42.08 Józef Wąsiel Mircze 2012, tr. J. Wasiel

37.33 Wąsiel Józef 1947 Mircze 26.08. Hrubieszów


Dysk 1,75 kg

Rekord Powiatu do lat 19 –

48.37 BEŁZ Kamil ZS 1 Hrubieszów 2005, tr. A. Kulczyński

35.02 Klimowicz Michał 2000 ZS 1 Hrubieszów 20.05. Lublin


Dysk 2 kg

RP – 50.84 Edmund Sulowski ZSR Turkowice 1985, tr. M. Dziemiach

30.03 Klimowicz Michał 2000 ZS 1 Hrubieszów 26.08. Hrubieszów

26.30 Wąsiel Józef 1947 Mircze 26.08. Hrubieszów


Oszczep 800 g.

Rekord powiatu

58.58 Michalczyk Marcin ZS 1 Hrubieszów 2003, tr. M. Kitliński

50.63 Bielecki Marcin 1998 Unia Hrubieszów 1.09. Zamość

28.00 Wyżyn Mateusz 2001 ZS 1 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

27.64 Klimowicz Michał 2000 ZS 1 Hrubieszów 26.05. Stalowa Wola


Oszczep 600g do lat 16 włącznie

RP – 47.91 Tomasz Hukowski G. 2 Hrubieszów 2004, tr. M. Kitliński

32.80 Wichniewicz Kacper 2002 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

23.00 Ruszczak Adrian 2002 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów


Piłeczka palantowa

Rekord Powiatu do lat 13–

76.00 Kurzawa Marian SP Nieledew 1975

52.50 Czerkawski Mateusz 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

46.50 Sienicki Michał 2006 PSP Mircz 9.05. Hrubieszów

42.00 Guberuk Artem 2005 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

42.00 Tywoniuk Karol 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

42.00 Kozdrój Kornel 2005 PSP Mircz 9.05. Hrubieszów

40.00 Jankowski Tomasz 2005 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

40.00 Kiryczuk Szymon 2006 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

40.00 Karpiuk Kamil 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

39.00 Kuczewski Wiktor 2005 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

38.00 Ciucki Błażej 2005 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów


Chód 5000 m 

Rekord powiatu open

- 21:25,56 Fedaczyński Rafał ZS 4 Hrubieszów 2001, tr. M. Kitliński

23:46,28 Baranowski Michał 1998 Unia Hrubieszów 2.06. Stalowa Wola


Chód 10 000 m 

Rekord powiatu open

- 41:09,99 Fedaczyński Rafał Unia Hrubieszów 2004, tr. M. Kitliński

50:52,39 Baranowski Michał 1998 Unia Hrubieszów 20.07. Lublin


Chód 20 km

RP – 1.23:03 FEDACZYŃSKI RAFAŁ UNIA HRUBIESZÓW 2005 tr. M. Kitliński

1.45:32 Baranowski Michał 1998 Unia Hrubieszów 25.08. Gdańsk


Czwórbój la

Rekord powiatu do lat 13

325 Kościowski Eryk SP 2 Hrubieszów 2009 r.

/8,17 – 62.00 – 4.96 – 3:22,75/

187  Guberuk Artem 2005         SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,94 4,04,11 4,50 42,0

182  Czerkawski Mateusz 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,56 4,23,62 3,76 52,50

181  Zarek Oktawian 2005 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,80 3,57,05 4,46 35,0

156  Łukaszczyk Kacper 2006 PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

9,15 3,55,24 3,89 37,0

154  Jankowski Tomasz 2005 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,75 3,43,24 3,82 40,0

150  Borsuk Maciej 2005  SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,00 4,06,11 4,20 31,0

159  Stadnicki Oliwier 2006 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,15 3,50,83 3,91 36,0

158  Kiryczuk Szymon 2006 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,83 4,35,22 4,28 40,0

152  Sienicki Michał 2006 PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

9,42 4,06,43 3,75 6,50

150  Marciniuk Mateusz 2005 PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

8,80 3,42,75 3,08 35,50


Shockorama (rzuty)

Rekord powiatu

67.53 Wąsiel Józef Mircze 2017, tr. J. Wąsiel

62.67 Wąsiel Józef Mircze 28.04 Sopot

(kula 2 kg – 22.98; kula 2,5 kg – 20.76; kula 3 kg – 18.62)


Rzut dyskiem antycznym 2,5 kg

Rekord powiatu

24.32 Wąsiel Józef Mircze 2017, tr. J. Wąsiel

21.48 Wąsiel Józef Mircze 28.04 Sopot


Młot szkocki

Rekord powiatu

20.37 Wąsiel Józef Mircze 2017, tr. J. Wąsiel

19.96 Wąsiel Józef Mircze 28.04 Sopot


Rzut ciężarkiem

Rekord powiatu

11.77 Wąsiel Józef Mircze 2017, tr. J. Wąsiel

11.74 Wąsiel Józef Mircze 29.04 Sopot


Slingball (rzut piłką uszatą)

Rekord powiaty

36.99 Wąsiel Józef Mircze 2018, tr. J. Wąsiel

36.99 Wąsiel Józef Mircze 29.04 Sopot


Sztafeta 4x100m- PE

Rekord powiatu open

43,59 Unia Hrubieszów 1993 , tr. M. Kitliński

w składzie:

Marek Kudyk, Janusz Kudyk,

Andrzej Kamień, Andrzej Krzyżanowski

Rekord powiatu szkół  open

ZSMR (ZS 1) Hrubieszów 44,58 2001

Marek Wąsiel, Tomasz Magdziak,

Artur Frel, Łukasz Koszałko

48,49 ZS 2 Hrubieszów 11.10. Lublin

50,43 ZS 3 Hrubieszów 3.10. Zamość


Sztafeta 4x100m- PR

Rekord powiatu open

44,0 Unia Hrubieszów 1993, tr. M. Kitliński

w składzie:

Janusz Jakubiak, Robert Szwanc,

Mirosław Dąbrowski, Radosław Lubawski

Rekord powiatu szkół  open

ZSMR (ZS 1) Hrubieszów 44,9  1979

Ireneusz Barański, Przemysław Sidor,

Andrzej Guzina, Piotr Górak

49,74 ZS 2 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

49,94  SP 3 Hrubieszów  w składzie:

Rutkowski, Fijołek, Kaczmarek, Pawlos 19.05. Zamość

50.02  SP 1 Hrubieszów

Kaczmarek, Bartnik,Długosz, Oleszczuk 24.04. Hrubieszów

50,87 ZS 3 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów

51,34 ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

51,78 ZS 1 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

52,37 ZS 1 Hrubieszów 25.09. Hrubieszów


Uwaga!

W tabelach brakuje wyników z rejonowego 4-boju la szkół podstawowych… liczę na uzupełnienie, tak samo np. składu sztafet, ponieważ brakuje ich w komunikatach…

 

***


Poczytaj i to…

Lekkoatletyczne tabele sezonu letniego 2018 kobiet - powiat hrubieszowski - FOTO



Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Foto – sekcja LA MKS Unia Hrubieszów i LubieHrubie



Podziel się:
« wstecz

GALERIA: