REKLAMA

C3 JB Hurtownia

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Tabele la - lato 2018 kobiet - powiat hrubieszowski - FOTO

Dodał: MAK

Data dodania: 2018-08-08

Za nami pierwsza część sezonu lekkoatletycznego 2018, dlatego poniżej prezentuję tradycyjnie najlepsze osiągnięcia wynikowe lekkoatletek z powiatu hrubieszowskiego. Wyróżnić należy przede wszystkim Karolinę Gajewską za poprawienie rekordu powiatu po 42 latach w biegu na dystansie 400 m przez płotki, który należał do Jolanty Pańczyk, po mężu Korkosz od lat nauczycielka w SP nr 1 w Hrubieszowie z sukcesami konkursowymi uczniów z biologii. Ciekawe, co zmieni się w dalszej części sezonu z hrubieszowskim mityngiem włącznie, który odbędzie się 26 sierpnia.

Reklama


Tabele la lato 2018 kobiet – powiat hrubieszowski


Stan – 7.08.2018 r.


60 m – PR

8,75 Grądzka Dominika 2006 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,90 Stecko Oliwia 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,01 Mońka Wiktoria 2005 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,20 Roman Oliwia 2005 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,24 Kowalczyk Wiktoria 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,47 Wójtowicz Aldona 2006 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,48 Szala Laura 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,48 Świgost Emilia 2006 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9,56 Kowalczyk Oliwia 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów


100 m – PE

12,55 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 Hrubieszów 12.05. Biała Podlaska

13,11 Jankowska Natalia 2003 SP 1 Hrubieszów 26.05. Stalowa Wola

13,32 Kamień Wiktoria 2002 ZS 2 Hrubieszów 17.06. Lublin

13,43 Kamień Julia 2002 ZS 2 Hrubieszów 6.06. Biłgoraj

13,59 Jowdiuk Oliwia 2004 SP 2 Hrubieszów 23.06. Lublin

13,66 Śmietanka Olga 2003 SP 3 Hrubieszów 17.06. Lublin

15,24 Bęsiuk Sandra 2004 SP 3 Hrubieszów 20.05. Lublin


100m - PR

12.09  Gajewska Karolina 2000 ZS 2 LO Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

13.00  Kamień Julia 2002 ZS 2 Hrubieszów 19.05. Zamość

13.24  Jankowska Natalia 2003 SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

13.53  Jowdiuk Oliwia 2004 SP 2 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

13.69  Greszeta Marcela 2003 SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

14.13  Świeca Julita 2002 ZS 2 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

14.19  Matysiak Oliwia 2003 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

14.21  Bednarczuk Natalia 2002 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

14.47  Majewska Malwina 2003 SP 2 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

14.73  Sacharczuk Julia 2003 SP 2 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

14.74  Głuch Dominika 2003 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów


200 m – PE

25,96 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 LO Hrubieszów 17.06. Lublin

27,36 Kamień Wiktoria 2002 ZS 2 Hrubieszów 17.06. Lublin

27,91 Śmietanka Olga 2003 SP 3 Hrubieszów 17.06. Lublin

28,02 Jowdiuk Oliwia 2004 SP 2 Hrubieszów 17.06. Lublin

28,22 Janowska Natalia 2003 SP 1 Hrubieszów 26.05. Stalowa Wola

30,40 Bęsiuk Sandra 2004 SP 3 Hrubieszów 20.05. Lublin


300 m – PE

41,84 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 Hrubieszów 12.05. Biała Podlaska

44,08 Jankowska Natalia 2003 SP 1 Hrubieszów 10.06. Zamość

44,15 Kamień Wiktoria 2002 ZS 2 Hrubieszów 6.06. Biłgoraj


300m - PR

43,04 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 LO Hrubieszów 1.08. Hrubieszów

44,30  Kamień Wiktoria 2002 ZS 2 Hrubieszów 19.05 Zamość

47,30  Kowalczyk Klaudia 2002 SP 3 Hrubieszów 19.05. Zamość

47,57 Janowska Natalia 2003 SP 1 Hrubieszów 19.05. Zamość

47,45 Śmietanka Olga 2003 SP 3 Hrubieszów 1.08. Hrubieszów

49,71 Bęsiuk Sandra 2004 SP 3 Hrubieszów 1.08. Hrubieszów

52.01  Stasiuk Iga 2003 SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

52.32  Paluch Aleksandra 2004 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

54.26  Kuta Weronika 2003 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

54.63  Łazorczyk Angelika 2003 ZS 2 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

54.66  Salomon Sandra 2004 SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów


400 m – PE

59,76 – Gajewska Karolina 2001 ZS 2 Hrubieszów 26.05. Stalowa Wola

61,89 Kamień Wiktoria 2002 ZS 2 LO Hrubieszów 24.06. Warszawa


400 m – PR

1:16,57 Sochan Agata ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

1:17,02 Ostrowska Paulina ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów


500 m – PR

1:18,00 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 LO Hrubieszów 14.07. Słupsk

1:22,61 Kamień Wiktoria 2002 ZS 2 G. Hrubieszów 1.08. Hrubieszów

1:23,99 Śmietanka Olga 2003 SP 3 G. Hrubieszów 1.08. Hrubieszów

1:29,94 Bęsiuk Sandra 2004 SP 3 Hrubieszów 1.08. Hrubieszów


600m

1.44,97  Śmietanka Olga 2003 SP 3 Hrubieszów 12.05. Biała Podlaska

1.50,30  Bęsiuk Sandra 2004 SP 3 Hrubieszów 6.06. Biłgoraj

1.57.00  Hrycuniak Martyna 2003 SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

1.59.11  Stasiuk Emma 2002          ZS 2 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

2.02.05  Tarnowska Karolina  2003  SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

2:05,72 Kania Martyna 2003 ZS 2 G. Hrubieszów 10.06. Zamość

2:08,28 Grądzka Dominika 2006 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

2:09,90 Kowalczyk Oliwia 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

2.10.21  Sachuk Mariya 2002 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów


800 m

2:32,54 Śmietanka Olga 2003 SP 3 Hrubieszów  26.05. Stalowa Wola

2:42,16 Bęsiuk Sandra 2004 SP 3 Hrubieszów 26.05. Stalowa Wola

3:04,02 Kania Martyna 2003 Unia 26.05. Stalowa Wola

3:32,26 Stempień Aleksandra ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów


1000 m

3:19,62 Śmietanka Olga 2003 SP 3 Hrubieszów 10.06. Zamość

3:34,20 Bęsiuk Sandra 2004 SP 3 Hrubieszów 10.06. Zamość


1500 m

5:54,51 Skorupa Łucja 2000 ZS 2 Hrubieszów 26.05. Stalowa Wola


100 m p.pł – PE – juniorki młodsze (76,2 – 8.50)

14,31 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 LO Hrubieszów 29.07. Chorzów


400 m p.pł – PE

62,58 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 Hrubieszów 28.07. Chorzów


skok w dal

4,79 Jowdiuk Oliwia 2004 SP 2 Hrubieszów 6.06. Biłgoraj

4.33 Grądzka Dominika 2006 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

4,29 Malinowska Wiktoria 2002      ZS 2 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

4.11 Stecko Oliwia 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

4,06 Szpak Aleksandra 2004 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

4.00 Block Wiktoria 2002 SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

3,96 Budzowska Nicole 2004 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

3,90 Mielniczuk Maria 2003 ZS 2 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

3.88 Kowalczyk Oliwia 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

3.87 Szala Laura 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów


skok wzwyż

140 cm Bańka Weronika 2002  SP 2 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

140 cm Panasiewicz Gabriela 2003 SP 2 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

125 cm Kusa Gabriela 2002 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

125 cm Pietrusiewicz Nina 2004 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

125 cm Kowalczuk Aleksandra 2003 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

120 cm Daciuk Katarzyna 2002          SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów


Kula 3 kg

9.00 Patyjewicz Iga 2003 ZS 2 Hrubieszów 19.05. Zamość

8,79 Sądej Jagoda 2002 SP 1 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

7,91 Nowosad Ada 2003 ZS 2 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

7,48 Kociach Emilia 2003 ZS 2 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

7,28 Janiak Julia 2002 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

7,26 Górniak Natalia 2003 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

7.00 Radelczuk Zofia 2002 SP 3 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

6,85 Pazyna Wiktoria 2002 SP 2 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

6,72 Dziug Klaudia 2002 PSP Mircze 24.04. Hrubieszów

6,64 Orłowska Aleksandra 2003 SP 2 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów


Kula 4 kg

7.32 Świątek Oliwia ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

7.17 Pawelec Angelika ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

6.75 Pakuła Joanna ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

6.74 Lipnicka Weronika ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów

6.45 Litwin Alicja ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

6.36 Jeczeń Aleksandra ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

5.67 Kutyła Dominika ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

5.53 Joniak Wiktoria ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

5.50 Piotrowska Klaudia ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów

5.20 Brzoza Marzena ZS 4 Hrubieszów 24.04. Hrubieszów


Piłeczka palantowa

39.00 Roman Oliwia 2005 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

36.50 Szala Laura 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

32.50 Kowalczyk Oliwia 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

32.00 Świgost Emilia 2006 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

29.50 Wilkos Maja 2006 SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

29.00 Stecko Oliwia 2005 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

26.50 Brudnowska Amelia 2006 SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

26.00 Radomińska Karolina 2006 SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

26.00 Tomaszewska Oliwia 2005 PSP Mircze 9.05. Hrubieszów


Chód sportowy 3 km

17:39,83 Tarnowska Karolina Unia 2.06. Stalowa Wola

21:17,42 Kania Martyna Unia 12.05. Warszawa


Chód sportowy 5 km

33:16,12 Tarnowska Karolina 2003 Unia 26.05. Stalowa Wola

33:37,47 Sachuk Mariya 2002 Unia 28.07. Chorzów

36:01,19  Traczuk Agnieszka 2001 Unia 28.07 Chorzów


Czwórbój la

242  Grądzka Dominika    2006  SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8.75 2,08,28 4,33 20,0

230  Roman Oliwia 2005  SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9.20 2,15,36 3,67 39.0

228  Kowalczyk Wiktoria  2006  SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9.24 2,11,02 3,78 34,0

219  Kowalczyk Oliwia 2005       SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9.56 2,09,90 3,88 32,50

210  Szala Laura 2005     SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9.48 2,21,60  3,87 36,50

202  Świgost Emilia 2006          SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9.48 2,14,08 3,55 32,0

187  Stecko Oliwia 2005  SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8.90 2,45,73 4,11 29,0

183  Mońka Wiktoria 2005         SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9.01 2,17,64 3,72 17.0

164  Nowak Oliwia 2006   SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9.97 2,20,13 3,65 25,0

160  Brudnowska Amelia 2006  SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

9.80 2,21,36 3,41 26,50


Sztafeta 4x100m - PE

54,53 ZS 2 G. Hrubieszów 6.06. Biłgoraj

55,84 ZS 2 Hrubieszów 19.05. Zamość

57,15 SP 1 Hrubieszów 19.05. Zamość


Sztafeta 4x100m - PR

56.81  ZS 2 Hrubieszów  

Kamień J,Kamień W, Świeca J, Malinowska W 24.04. Hrubieszów

57.09  SP 1 Hrubieszów 

Jankowska,Stasiuk,Greszeta, Hrycuniak 24.04. Hrubieszów

58.21  SP 3 Hrubieszów   24.04. Hrubieszów

60.07  SP 2 Hrubieszów   24.04. Hrubieszów

61.14  SZS Mircze 24.04 Hrubieszów

63,39  ZS 3 Hrubieszów 20.04. Hrubieszów



Uwaga!

W tabelach brakuje wyników z rejonowego 4-boju la szkół podstawowych… liczę na uzupełnienie, tak samo np. składu sztafet, ponieważ brakuje ich w komunikatach…

 

***


Regulamin hrubieszowskiego mityngu, który odbędzie się 26 sierpnia na stadionie HOSiR:

REGULAMIN



Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Foto – sekcja LA MKS Unia hrubi4eszów i LubieHrubie

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: