Tenis stołowy: Koniec sezonu ligowego 2019/2020

Lubelski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego podał, że sezon ligowy 2019 – 2020 został z powodu epidemii zakończony. Występujący w II lidze zespół męski UKS Grot – Michał Werbkowice wśród 12 zespołów zajął 10 pozycję. Drugi zespół UKS pożegnał się z III ligą.

Reklamy

 

W II lidze Grot pokonał: LUKS Kłos Wola Skromowska (8:2), UKS Żaczek Fajsławice (6:4) i zremisował (po 5:5) AZS AKNZA Lublin, UKS Żaczek I Fajsławice i dwukrotnie z Sygnał II Lublin.

Kadra werbkowickiej drużyny: Roman Torba, Paweł Misiarz, Tomasz Słupski, Patryk Bednarz, Piotr Rafalski, Pachla Andrzej, Jarzyński Marek, Wyskiel Patryk, Korol Jakub, Szala Filip, Dąbrowski Damian, Królicki Tymoteusz, Jarosz Łukasz

I RUNDA ROZGRYWEK

Miejsce-Klub-Punkty-Gry

1.-UPKS Błękitni Leopoldów-20-78-32

2.-MKS Lewart I Lubartów-20-89-21

3.-KS Ogniwo Chełm-15-69-41

4.-UKS Wola Osowińska-13-59-51

5.-SMS Włodawa-13-61-49

6.-KS Sygnał Meblohurt I Lublin-13-60-50

7.-KS CKFiS I Bełżyce-11-51-59

8.-ATS AKANZA Lublin-9-47-63

9.-KS Sygnał Meblohurt II Lublin-6-43-67

10.-UKS Grot-Michał I Werbkowice-6-38-72

11.-LUKS Kłos Wola Skromowska-4-34-76

12.-UKS Żaczek I Fajsławice-2-31-79

 

 

ROZGRYWKI II LIGI MĘŻCZYZN

SEZON SPORTOWY 2019/2020

 

II RUNDA ROZGRYWEK

GRUPA AWANSOWA

Miejs.-Klub-Il. meczy-Punkty-Gry

1.-MKS Lewart I Lubartów-14-26-113-27

2.-UPKS Błękitni Leopoldów-14-25-96-44

3.-KS Ogniwo Chełm-14-19-87-53

4.-UKS Wola Osowińska-13-14-67-63

5.-SMS Włodawa-14-13-69-71

6.-KS Sygnał Meblohurt I Lublin-13-13-64-66

 

GRUPA SPADKOWA

Miejs.-Klub-Il. meczy-Punkty-Gry +-Gry

1.-KS CKFiS I Bełżyce-14-16-68-72

2.-ATS AKANZA Lublin-14-12-63-77

3.-KS Sygnał Meblohurt II Lublin-14-10-60-80

4.-UKS Grot-Michał I Werbkowice-14-8-52-88

5.-LUKS Kłos Wola Skromowska-14-6-48-92

6.-UKS Żaczek I Fajsławice-14-4-43-97

 

II liga mężczyzn – Awans do baraży o I ligę MKS LEWART AGS LUBARTÓW; SPADEK do III ligi: LUKS KLOS Wola Skromowska i MKS ŻACZEK Fajsławice

II liga kobiet – Awans do baraży o I ligę KS SYGNAŁ MEBLOHURT LUBLIN

IMW i DMW w nierozegranych kategoriach mogą się odbyć w terminie późniejszym tego roku. Zależy to od oficjalnej decyzji Zarządu PZTS. Prawdopodobieństwo rozegrania tych zawodów w toczących się rozmowach umiejscawiane jest na czas powakacyjny.

 

III liga – GRUPA SPADKOWA

Miejs.-Klub-Il. meczy-Punkty-Gry+-Gry

1.-MKS Lewart II Lubartów-14-16-72-68

2.-KS Sokół Zwierzyniec-14-13-64-76

3.-UKS Baczyński Biała Podlaska-14-11-63-77

4.-TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub.-14-9-60-80

5.-UKS Grot-Michał II Werbkowice-14-5-44-96

6.-KS GOK Trzydnik Duży-14-5-44-96

 

UKS Grot-Michał II Werbkowice: Torba Roman, Bednarz Patryk, Jarzyński Marek, Szala Filip, Dąbrowski Damian, Rafalski Piotr, Słupski Tomasz, Korol Jakub, Królicki Tymoteusz, Pachla Andrzej, Jarosz Łukasz, Wyskiel Patryk, Misiarz Paweł

 

III liga mężczyzn – Awans do II ligi: MKS STS I LUBARTÓW i KSGCH KŁOS CHEŁM 

SPADEK do IV ligi: UKS GROT MICHAL II Werbkowice i KS GOK Trzydnik Duży

 

Opracował – mak

Foto – archiwum klubowe UKS Grot-Michał Werbkowice