Tenisiści Jedynki bezkonkurencyjni w Igrzyskach SZS

W rozegranych 31 stycznia w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie drużynowych powiatowych Igrzyskach Szkolnego Związku Sportowego w tenisie stołowym we wszystkich czterech kategoriach wygrały drużyny Jedynki, awansując tym samym do etapu rejonowego.

Reklamy

 

W poszczególnych  kategoriach wystąpili:

– dziewczęta młodsze: Wilkos Maja, Opszyńska Martyna, Pieczkowska Oliwia

– dziewczęta starsze: Chorzępa Diana, Świeca Martyna, Opszyńska Julka

– chłopcy młodsi: Szala Filip, Stadnicki Oliwier, Koszałka Jakub

– chłopcy starsi: Kuczyński Karol, Kopera Jakub, Mięczak Mateusz.

 

***

 

Igrzyska Powiatowe w Drużynowym Tenisie Stołowym

31.01.2017r.

 

Wyniki:

 

Dziewczęta 2006r. i młodsze

1.ZSM 1 Hrubieszów:Wilkos Maja, Opszyńska Martyna, Pieczkowska Oliwia

2. SP Wiszniów: Pukaluk Aleksandra,Roman Anna,


Dziewczęta 2004-2005r.

1.ZSM 1 Hrubieszów: Chorzępa Diana, Opszyńska Julia,Świeca Martyna

2. SP Wiszniów: Słomiana Natalia, Laskowska Julia,Tabaka Weronika

3.PSP Gozdów: Dec Julia, Długosz Julia, Wawer Mariola

4. ZS Werbkowice: Natalia Spryszak, Marta Kulik

 

Chłopcy 2006 i młodsi

1. ZSM 1 Hrubieszów: Koszałka Jakub, Szala Filip, Stadnicki Oliwier

2.PSP Gozdów: Bilewicz Michał, Malinowski Dawid

3.SZS Mircze: Sinicki Michał, Gnap Karol, Łysiak Bartłomiej

4/5

ZS Werbkowice: Sanek Kacper, Litwińczuk Szymon

SP Wiszniów: Ślepko Kacper, Ślepko Tomasz

 

Chłopcy 2004-2005r.

1. ZSM 1 Hrubieszów: Kopera Jakub, Kuczyński Karol, Mięczak Mateusz

2. SP Wiszniów: Kozłowski Sylwester, Wlaź Filip

3-6

ZS Werbkowice: Mateusz Mazurek, Kazański Kacper

ZS Werbkowice PK: Słowiński Piotr, Kowalski Michał, Kucharczyk Bartosz

SZS Mircze: Marciniuk Mateusz, Mrozowski Grzegorz, Kulas Krystian

PSP Gozdów: Lackowski Norbert, Kozłowski Jakub

 

Do zawodów rejonowych awansowały dwie najlepsze szkoły w każdej kategorii. Gratulujemy i życzymy powodzenia na „rejonie”.

 

Zdjęcia >>


źródło i fot. ZSM nr 1, Opracował: Tomasz Magdziak