LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Terminarz rundy jesiennej sezonu 2019/2020 IV ligi lubelskiej

Dodał:

Data dodania: 2019-07-11

Lubelski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rundy jesiennej sezonu 2019/2020 IV ligi lubelskiej. Unia w pierwszym meczu podejmie 15 sierpnia na własnym stadionie Huragan Międzyrzec Podlaski, Kryształ zagra w Lublinie z Lublinianką.

Reklama

 

 

Terminarz rundy jesiennej sezonu 2019/2020 IV ligi lubelskiej

 

Kolejka nr 1, data: 2019-08-15 
    MECZ   WYNIK DATA
1 Łada 1945 Biłgoraj - Victoria Żmudź : 2019-08-15
2 Górnik II Łęczna S.A. - Granit Bychawa : 2019-08-15
3 KS Lublinianka - Kryształ Werbkowice : 2019-08-15
4 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Kłos Chełm : 2019-08-15
5 Unia Hrubieszów - Huragan Międzyrzec Podlaski : 2019-08-15
6 Powiślak Końskowola - Sparta Rejowiec Fabryczny : 2019-08-15
7 Orlęta Łuków - Włodawianka Włodawa : 2019-08-15
8 Podlasie Biała Podlaska - Lewart Lubartów : 2019-08-15
 
 
Kolejka nr 2, data: 2019-08-18
    MECZ   WYNIK DATA
9 Victoria Żmudź - Lewart Lubartów : 2019-08-18
10 Włodawianka Włodawa - Podlasie Biała Podlaska : 2019-08-18
11 Sparta Rejowiec Fabryczny - Orlęta Łuków : 2019-08-18
12 Huragan Międzyrzec Podlaski - Powiślak Końskowola : 2019-08-18
13 Kłos Chełm - Unia Hrubieszów : 2019-08-18
14 Kryształ Werbkowice - Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2019-08-18
15 Granit Bychawa - KS Lublinianka : 2019-08-18
16 Łada 1945 Biłgoraj - Górnik II Łęczna S.A. : 2019-08-18
 
 
Kolejka nr 3, data: 2019-08-24
    MECZ   WYNIK DATA
17 Górnik II Łęczna S.A. - Victoria Żmudź : 2019-08-24
18 KS Lublinianka - Łada 1945 Biłgoraj : 2019-08-24
19 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Granit Bychawa : 2019-08-24
20 Unia Hrubieszów - Kryształ Werbkowice : 2019-08-24
21 Powiślak Końskowola - Kłos Chełm : 2019-08-24
22 Orlęta Łuków - Huragan Międzyrzec Podlaski : 2019-08-24
23 Podlasie Biała Podlaska - Sparta Rejowiec Fabryczny : 2019-08-24
24 Lewart Lubartów - Włodawianka Włodawa : 2019-08-24
 
 
Kolejka nr 4, data: 2019-08-28
    MECZ   WYNIK DATA
25 Victoria Żmudź - Włodawianka Włodawa : 2019-08-28
26 Sparta Rejowiec Fabryczny - Lewart Lubartów : 2019-08-28
27 Huragan Międzyrzec Podlaski - Podlasie Biała Podlaska : 2019-08-28
28 Kłos Chełm - Orlęta Łuków : 2019-08-28
29 Kryształ Werbkowice - Powiślak Końskowola : 2019-08-28
30 Granit Bychawa - Unia Hrubieszów : 2019-08-28
31 Łada 1945 Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2019-08-28
32 Górnik II Łęczna S.A. - KS Lublinianka : 2019-08-28
 
 
Kolejka nr 5, data: 2019-08-31
    MECZ   WYNIK DATA
33 KS Lublinianka - Victoria Żmudź : 2019-08-31
34 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Górnik II Łęczna S.A. : 2019-08-31
35 Unia Hrubieszów - Łada 1945 Biłgoraj : 2019-08-31
36 Powiślak Końskowola - Granit Bychawa : 2019-08-31
37 Orlęta Łuków - Kryształ Werbkowice : 2019-08-31
38 Podlasie Biała Podlaska - Kłos Chełm : 2019-08-31
39 Lewart Lubartów - Huragan Międzyrzec Podlaski : 2019-08-31
40 Włodawianka Włodawa - Sparta Rejowiec Fabryczny : 2019-08-31
 
 
Kolejka nr 6, data: 2019-09-07
    MECZ   WYNIK DATA
41 Victoria Żmudź - Sparta Rejowiec Fabryczny : 2019-09-07
42 Huragan Międzyrzec Podlaski - Włodawianka Włodawa : 2019-09-07
43 Kłos Chełm - Lewart Lubartów : 2019-09-07
44 Kryształ Werbkowice - Podlasie Biała Podlaska : 2019-09-07
45 Granit Bychawa - Orlęta Łuków : 2019-09-07
46 Łada 1945 Biłgoraj - Powiślak Końskowola : 2019-09-07
47 Górnik II Łęczna S.A. - Unia Hrubieszów : 2019-09-07
48 KS Lublinianka - Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2019-09-07
 
 
Kolejka nr 7, data: 2019-09-14
    MECZ   WYNIK DATA
49 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Victoria Żmudź : 2019-09-14
50 Unia Hrubieszów - KS Lublinianka : 2019-09-14
51 Powiślak Końskowola - Górnik II Łęczna S.A. : 2019-09-14
52 Orlęta Łuków - Łada 1945 Biłgoraj : 2019-09-14
53 Podlasie Biała Podlaska - Granit Bychawa : 2019-09-14
54 Lewart Lubartów - Kryształ Werbkowice : 2019-09-14
55 Włodawianka Włodawa - Kłos Chełm : 2019-09-14
56 Sparta Rejowiec Fabryczny - Huragan Międzyrzec Podlaski : 2019-09-14
 
 
Kolejka nr 8, data: 2019-09-21
    MECZ   WYNIK DATA
57 Victoria Żmudź - Huragan Międzyrzec Podlaski : 2019-09-21
58 Kłos Chełm - Sparta Rejowiec Fabryczny : 2019-09-21
59 Kryształ Werbkowice - Włodawianka Włodawa : 2019-09-21
60 Granit Bychawa - Lewart Lubartów : 2019-09-21
61 Łada 1945 Biłgoraj - Podlasie Biała Podlaska : 2019-09-21
62 Górnik II Łęczna S.A. - Orlęta Łuków : 2019-09-21
63 KS Lublinianka - Powiślak Końskowola : 2019-09-21
64 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Hrubieszów : 2019-09-21
 
 
Kolejka nr 9, data: 2019-09-28
    MECZ   WYNIK DATA
65 Unia Hrubieszów - Victoria Żmudź : 2019-09-28
66 Powiślak Końskowola - Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2019-09-28
67 Orlęta Łuków - KS Lublinianka : 2019-09-28
68 Podlasie Biała Podlaska - Górnik II Łęczna S.A. : 2019-09-28
69 Lewart Lubartów - Łada 1945 Biłgoraj : 2019-09-28
70 Włodawianka Włodawa - Granit Bychawa : 2019-09-28
71 Sparta Rejowiec Fabryczny - Kryształ Werbkowice : 2019-09-28
72 Huragan Międzyrzec Podlaski - Kłos Chełm : 2019-09-28
 
 
Kolejka nr 10, data: 2019-10-05
    MECZ   WYNIK DATA
73 Victoria Żmudź - Kłos Chełm : 2019-10-05
74 Kryształ Werbkowice - Huragan Międzyrzec Podlaski : 2019-10-05
75 Granit Bychawa - Sparta Rejowiec Fabryczny : 2019-10-05
76 Łada 1945 Biłgoraj - Włodawianka Włodawa : 2019-10-05
77 Górnik II Łęczna S.A. - Lewart Lubartów : 2019-10-05
78 KS Lublinianka - Podlasie Biała Podlaska : 2019-10-05
79 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków : 2019-10-05
80 Unia Hrubieszów - Powiślak Końskowola : 2019-10-05
 
 
Kolejka nr 11, data: 2019-10-12
    MECZ   WYNIK DATA
81 Powiślak Końskowola - Victoria Żmudź : 2019-10-12
82 Orlęta Łuków - Unia Hrubieszów : 2019-10-12
83 Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2019-10-12
84 Lewart Lubartów - KS Lublinianka : 2019-10-12
85 Włodawianka Włodawa - Górnik II Łęczna S.A. : 2019-10-12
86 Sparta Rejowiec Fabryczny - Łada 1945 Biłgoraj : 2019-10-12
87 Huragan Międzyrzec Podlaski - Granit Bychawa : 2019-10-12
88 Kłos Chełm - Kryształ Werbkowice : 2019-10-12
 
 
Kolejka nr 12, data: 2019-10-19
    MECZ   WYNIK DATA
89 Victoria Żmudź - Kryształ Werbkowice : 2019-10-19
90 Granit Bychawa - Kłos Chełm : 2019-10-19
91 Łada 1945 Biłgoraj - Huragan Międzyrzec Podlaski : 2019-10-19
92 Górnik II Łęczna S.A. - Sparta Rejowiec Fabryczny : 2019-10-19
93 KS Lublinianka - Włodawianka Włodawa : 2019-10-19
94 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lewart Lubartów : 2019-10-19
95 Unia Hrubieszów - Podlasie Biała Podlaska : 2019-10-19
96 Powiślak Końskowola - Orlęta Łuków : 2019-10-19
 
 
Kolejka nr 13, data: 2019-10-26
    MECZ   WYNIK DATA
97 Orlęta Łuków - Victoria Żmudź : 2019-10-26
98 Podlasie Biała Podlaska - Powiślak Końskowola : 2019-10-26
99 Lewart Lubartów - Unia Hrubieszów : 2019-10-26
100 Włodawianka Włodawa - Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2019-10-26
101 Sparta Rejowiec Fabryczny - KS Lublinianka : 2019-10-26
102 Huragan Międzyrzec Podlaski - Górnik II Łęczna S.A. : 2019-10-26
103 Kłos Chełm - Łada 1945 Biłgoraj : 2019-10-26
104 Kryształ Werbkowice - Granit Bychawa : 2019-10-26
 
 
Kolejka nr 14, data: 2019-11-02
    MECZ   WYNIK DATA
105 Victoria Żmudź - Granit Bychawa : 2019-11-02
106 Łada 1945 Biłgoraj - Kryształ Werbkowice : 2019-11-02
107 Górnik II Łęczna S.A. - Kłos Chełm : 2019-11-02
108 KS Lublinianka - Huragan Międzyrzec Podlaski : 2019-11-02
109 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Sparta Rejowiec Fabryczny : 2019-11-02
110 Unia Hrubieszów - Włodawianka Włodawa : 2019-11-02
111 Powiślak Końskowola - Lewart Lubartów : 2019-11-02
112 Orlęta Łuków - Podlasie Biała Podlaska : 2019-11-02
 
 
Kolejka nr 15, data: 2019-11-09
    MECZ   WYNIK DATA
113 Podlasie Biała Podlaska - Victoria Żmudź : 2019-11-09
114 Lewart Lubartów - Orlęta Łuków : 2019-11-09
115 Włodawianka Włodawa - Powiślak Końskowola : 2019-11-09
116 Sparta Rejowiec Fabryczny - Unia Hrubieszów : 2019-11-09
117 Huragan Międzyrzec Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski : 2019-11-09
118 Kłos Chełm - KS Lublinianka : 2019-11-09
119 Kryształ Werbkowice - Górnik II Łęczna S.A. : 2019-11-09
120 Granit Bychawa - Łada 1945 Biłgoraj : 2019-11-09

 

(źródło: LZPN)

Podziel się:
« wstecz