Terminarz Zamojskiej Klasy Okręgowej sezon 2010/2011

Sport

Reklamy

Wydział Gier Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej ogłosił pełny terminarz rozgrywek o mistrzostwo Klasy Okręgowej seniorów w sezonie 2010/2011. Tak, jak już wcześniej informowaliśmy w pierwszej kolejce Unia Hrubieszów zagra u siebie ze Spartą Wożuczyn zaś Kryształ Werbkowice na wyjeździe z Relaxem Księżpol.

Terminarz Zamojskiej Klasy Okręgowej sezon 2010/2011:

Termin 1 – 14/15 sierpień 2010 r. – sobota/niedziela

1 : Grom Różaniec – Ostoja Skierbieszów
2 : Entra-Sparta Łabunie – Tur Turobin
3 : Igros Krasnobród – Echo Zawada
4 : Ro-Ma Relax Księżpol – Kryształ Werbkowice
5 : Olimpiakos Tarnogród – Cosmos Józefów
6 : Korona Łaszczów – Tanew Majdan Stary
7 : Victoria Łukowa Chmielek – Omega Stary Zamość
8 : Unia Hrubieszów – Sparta Wożuczyn

Termin 2 – 21/22 sierpień 2010 r. – sobota/niedziela

9 : Ostoja Skierbieszów – Sparta Wożuczyn
10 : Omega Stary Zamość – Unia Hrubieszów
11 : Tanew Majdan Stary – Victoria Łukowa Chmielek
12 : Cosmos Józefów – Korona Łaszczów
13 : Kryształ Werbkowice – Olimpiakos Tarnogród
14 : Echo Zawada – Ro-Ma Relax Księżpol
15 : Tur Turobin – Igros Krasnobród
16 : Grom Różaniec – Entra-Sparta Łabunie

Termin 3 – 28/29 sierpień 2010 r. – sobota/niedziela

17 : Entra-Sparta Łabunie – Ostoja Skierbieszów
18 : Igros Krasnobród – Grom Różaniec
19 : Ro-Ma Relax Księżpol – Tur Turobin
20 : Olimpiakos Tarnogród – Echo Zawada
21 : Korona Łaszczów – Kryształ Werbkowice
22 : Victoria Łukowa Chmielek – Cosmos Józefów
23 : Unia Hrubieszów – Tanew Majdan Stary
24 : Sparta Wożuczyn – Omega Stary Zamość

Termin 4 – 4/5 wrzesień 2010 r. – sobota/niedziela

25 : Ostoja Skierbieszów – Omega Stary Zamość
26 : Tanew Majdan Stary – Sparta Wożuczyn
27 : Cosmos Józefów – Unia Hrubieszów
28 : Kryształ Werbkowice – Victoria Łukowa Chmielek
29 : Echo Zawada – Korona Łaszczów
30 : Tur Turobin – Olimpiakos Tarnogród
31 : Grom Różaniec – Ro-Ma Relax Księżpol
32 : Entra-Sparta Łabunie – Igros Krasnobród

Termin 5 – 11/12 wrzesień 2010 r. – sobota/niedziela

33 : Igros Krasnobród – Ostoja Skierbieszów
34 : Ro-Ma Relax Księżpol – Entra-Sparta Łabunie
35 : Olimpiakos Tarnogród – Grom Różaniec
36 : Korona Łaszczów – Tur Turobin
37 : Victoria Łukowa Chmielek – Echo Zawada
38 : Unia Hrubieszów – Kryształ Werbkowice
39 : Sparta Wożuczyn – Cosmos Józefów
40 : Omega Stary Zamość – Tanew Majdan Stary

Termin 6 – 18/19 wrzesień 2010 r. – sobota/niedziela

41 : Ostoja Skierbieszów – Tanew Majdan Stary
42 : Cosmos Józefów – Omega Stary Zamość
43 : Kryształ Werbkowice – Sparta Wożuczyn
44 : Echo Zawada – Unia Hrubieszów
45 : Tur Turobin – Victoria Łukowa Chmielek
46 : Grom Różaniec – Korona Łaszczów
47 : Entra-Sparta Łabunie – Olimpiakos Tarnogród
48 : Igros Krasnobród – Ro-Ma Relax Księżpol

Termin 7 – 25/26 wrzesień 2010 r. – sobota/niedziela

49 : Ro-Ma Relax Księżpol – Ostoja Skierbieszów
50 : Olimpiakos Tarnogród – Igros Krasnobród
51 : Korona Łaszczów – Entra-Sparta Łabunie
52 : Victoria Łukowa Chmielek – Grom Różaniec
53 : Unia Hrubieszów – Tur Turobin
54 : Sparta Wożuczyn – Echo Zawada
55 : Omega Stary Zamość – Kryształ Werbkowice
56 : Tanew Majdan Stary – Cosmos Józefów

Termin 8 – 2/3 październik 2010 r. – sobota/niedziela

57 : Ostoja Skierbieszów – Cosmos Józefów
58 : Kryształ Werbkowice – Tanew Majdan Stary
59 : Echo Zawada – Omega Stary Zamość
60 : Tur Turobin – Sparta Wożuczyn
61 : Grom Różaniec – Unia Hrubieszów
62 : Entra-Sparta Łabunie – Victoria Łukowa Chmielek
63 : Igros Krasnobród – Korona Łaszczów
64 : Ro-Ma Relax Księżpol – Olimpiakos Tarnogród

Termin 9 – 9/10 październik 2010 r. – sobota/niedziela

65 : Olimpiakos Tarnogród – Ostoja Skierbieszów
66 : Korona Łaszczów – Ro-Ma Relax Księżpol
67 : Victoria Łukowa Chmielek – Igros Krasnobród
68 : Unia Hrubieszów – Entra-Sparta Łabunie
69 : Sparta Wożuczyn – Grom Różaniec
70 : Omega Stary Zamość – Tur Turobin
71 : Tanew Majdan Stary – Echo Zawada
72 : Cosmos Józefów – Kryształ Werbkowice

Termin 10 – 16/17 październik 2010 r. – sobota/niedziela

73 : Ostoja Skierbieszów – Kryształ Werbkowice
74 : Echo Zawada – Cosmos Józefów
75 : Tur Turobin – Tanew Majdan Stary
76 : Grom Różaniec – Omega Stary Zamość
77 : Entra-Sparta Łabunie – Sparta Wożuczyn
78 : Igros Krasnobród – Unia Hrubieszów
79 : Ro-Ma Relax Księżpol – Victoria Łukowa Chmielek
80 : Olimpiakos Tarnogród – Korona Łaszczów

Termin 11 – 23/24 październik 2010 r. – sobota/niedziela

81 : Korona Łaszczów – Ostoja Skierbieszów
82 : Victoria Łukowa Chmielek – Olimpiakos Tarnogród
83 : Unia Hrubieszów – Ro-Ma Relax Księżpol
84 : Sparta Wożuczyn – Igros Krasnobród
85 : Omega Stary Zamość – Entra-Sparta Łabunie
86 : Tanew Majdan Stary – Grom Różaniec
87 : Cosmos Józefów – Tur Turobin
88 : Kryształ Werbkowice – Echo Zawada

Termin 12 – 30/31 październik 2010 r. – sobota/niedziela

89 : Ostoja Skierbieszów – Echo Zawada
90 : Tur Turobin – Kryształ Werbkowice
91 : Grom Różaniec – Cosmos Józefów
92 : Entra-Sparta Łabunie – Tanew Majdan Stary
93 : Igros Krasnobród – Omega Stary Zamość
94 : Ro-Ma Relax Księżpol – Sparta Wożuczyn
95 : Olimpiakos Tarnogród – Unia Hrubieszów
96 : Korona Łaszczów – Victoria Łukowa Chmielek

Termin 13 – 6/7 listopad 2010 r. – sobota/niedziela

97 : Victoria Łukowa Chmielek – Ostoja Skierbieszów
98 : Unia Hrubieszów – Korona Łaszczów
99 : Sparta Wożuczyn – Olimpiakos Tarnogród
100 : Omega Stary Zamość – Ro-Ma Relax Księżpol
101 : Tanew Majdan Stary – Igros Krasnobród
102 : Cosmos Józefów – Entra-Sparta Łabunie
103 : Kryształ Werbkowice – Grom Różaniec
104 : Echo Zawada – Tur Turobin

Termin 14 – 11 listopad 2010 r. – czwartek

105 : Ostoja Skierbieszów – Tur Turobin
106 : Grom Różaniec – Echo Zawada
107 : Entra-Sparta Łabunie – Kryształ Werbkowice
108 : Igros Krasnobród – Cosmos Józefów
109 : Ro-Ma Relax Księżpol – Tanew Majdan Stary
110 : Olimpiakos Tarnogród – Omega Stary Zamość
111 : Korona Łaszczów – Sparta Wożuczyn
112 : Victoria Łukowa Chmielek – Unia Hrubieszów

Termin 15 – 13/14 listopad 2010 r. – sobota/niedziela

113 : Unia Hrubieszów – Ostoja Skierbieszów
114 : Sparta Wożuczyn – Victoria Łukowa Chmielek
115 : Omega Stary Zamość – Korona Łaszczów
116 : Tanew Majdan Stary – Olimpiakos Tarnogród
117 : Cosmos Józefów – Ro-Ma Relax Księżpol
118 : Kryształ Werbkowice – Igros Krasnobród
119 : Echo Zawada – Entra-Sparta Łabunie
120 : Tur Turobin – Grom Różaniec

***

Opracował – Józek
Źródło: ZOZPN