Trze czerwone kartki w remisowym meczu Pogoni z Unią

Gdy już w pierwszych minutach meczu Krystian Oleszczuk zdobył bramkę dla Unii wydawało się, że dzisiejszy mecz z Pogonią 96 Łaszczówka będzie zwykłą formalnością…

W miarę upływu czasu mecz stawał się coraz bardziej nerwowy, a Pogoń prowadziła otwartą i równorzędną grę udawadniając, że nie zamierza tylko się bronić.

Nerwowość z pierwszej połowy meczu, która zakończyła się wynikeim 1:0 dla Unii nie opuściła zawodników także po przerwie. Najpierw za brutalny faul na Łukaszu Kamińskim czerwoną kartką ukarany został zawodnik Pogoni, następnie za niesportowe zachowanie (odpchnięcie zawodnika) kartonik tego samego koloru otrzymał Łukasz Kamiński.

Kolejną czerwoną kartkę otrzymał Krystian Oleszczuk za „rzekomy” faul na zwodniku Pogoni, a w chwilę po tym po celnym strzale na naszą bramkę było 1:1. Wynik ten utrzymał się do końca spotkania, chociaż oba zespoły miały dogodne sytuacje do zdobycia bramek.

Dzisiejszy mecz Unia kończyła w „dziewiątkę” (Pogoń w „dziesiątkę”) oraz straciła niestety dwa punkty i dwóch podstawowych zawodników, którzy prawdopodobnie w najbliższych kilku meczach (decyzję podejmie Wydział Dyscypliny ZOZPN) nie będą mogli zagrać.

Oprócz 3 kartek czerwonych, sędzia wręczył zawodnikom obu zespołów jeszcze kilka kartek żółtych, co świadczy najlepiej o temperaturze dzisiejszego spotkania.

Kolejny mecz Unia rozegra w dniu 4 kwietnia br. (najbliższa sobota) o godz. 14.00 także na własnym boisku, a jej przeciwnikiem będzie Gryf Gmina Zamość.

źródło i fot. mksuniahrubieszow

Na zdjęciu – przerwa w meczu po faulu na Łukaszu Kamińskim oraz ukaraniu czerwonymi kartkami zawodnika Pogoni oraz Ł. Kamińskiego.