Turnieje w Horodle

W Horodle w ostatnim tygodniu roku szkolnego rozegrane zostały Mistrzostwa Gimnazjum w Siatkówce Zespołów Mieszanych (17.06.) oraz Piłce Nożnej Chłopców z gościnnym udziałem dwóch zespołów z LO w Horodle (18.06.).

Reklamy

W obu imprezach udział wzięło łącznie 16 zespołów, 91 uczniów.

***

SIATKÓWKA

Pierwsza runda

Klasa 2 B – Klasa 3 A 0 : 2 ( 17 : 25; 14 : 25 )
Klasa 1 A – Klasa 1 B 0 : 2 ( 19 : 25; 12 : 25 )
Klasa 1 C – Klasa 2 A 0 : 2 ( 20 : 25; 18 : 25 )

Druga runda

Klasa 3 A – Klasa 1 B 2 : 0 ( 25 : 17; 25 : 11 )
Klasa 2 A – Klasa 3 B 2 : 1 ( 23 : 25; 25 : 20; 15 : 12 )

Mecz o 3 miejsce

Klasa 3 B – Klasa 1 B 2 : 1 ( 25 : 23; 24 : 26; 16 : 14 )

FINAŁ

Klasa 3 A – Klasa 2 A 2 : 1 ( 24 : 26; 25 : 21; 15 : 6 )

Ostateczna kolejność i składy drużyn:

1 miejsce – KLASA 3 A : Świstowska Patrycja, Zbirowska Weronika, Zezula Karolina, Dańczuk Paweł, Szymański Marcin, Tucki Piotr

2 miejsce – KLASA 2 A : Duma Maja, Pędrak Ewelina, Zebzda Magdalena, Bogucki Mateusz, Graf Przemysław, Pańko Przemysław, Simbiga Michał

3 miejsce – KLASA 3 B : Kardasz Agnieszka, Kościuk Emilia, Lemińska Paulina, Skiba Monika, Barczuk Kamil, Stępkowski Krystian

4 miejsce – KLASA 1 B : Dańczuk Magdalena, Zbirowska Kinga, Zebzda Małgorzata, Zielińska Małgorzata, Bańkowski, Sebastian, Juźwiak Kamil

5 – 7 miejsce – KLASA 2 B : Gołąb Justyna, Skutar Adriana, Gołąb Mateusz, Jeżyna Maciej, Kozłowski Szymon, Zacharczuk Kamil, Zieliński Emil

5 – 7 miejsce – KLASA 1 A : Jeżyna Kinga, Steciuk Kamila, Szymańska Anna, Ślązak Krystyna, Chiliński Arkadiusz, Gajewski Wojciech, Łopatiuk Przemysław, Różański Piotr

5 – 7 miejsce – KLASA 1 C : Kraczuk Katarzyna, Szczuc Agata, Wojciechowska Angelika, Gruszczyński Mateusz, Tomkiewicz Bartłomiej, Załuski Kamil

***

PIŁKA NOŻNA

GRUPA „ A ”

2 A – LO–1 0 : 1 ( 0 : 1 ) Bielecki
1 A – 1 C 1 : 3 ( 1 : 1 ) Gajewski – Załuski K. 2, Załuski A.
2 A – 1 A 2 : 2 ( 0 : 0 ) Gajewski, Skoczylas – Bogucki, Pańko
1 C – LO–1 0 : 2 ( 0 : 1 ) Zuwalski, Śpiewak
1 A – LO–1 1 : 0 ( 0 : 0 ) Gajewski
2 A – 1 C 0 : 2 ( 0 : 0 ) Załuski A, Załuski K

Kolejność w grupie A:
KLASA LO–1 6 pkt 3 : 1
KLASA 1 C 6 pkt 5 : 3
KLASA 1 A 4 pkt 4 : 5
KLASA 2 A 1 pkt 2 : 5

GRUPA „ B ”

3 A – 1 B 0 : 0
2 B – LO–2 0 : 0
2 B – 1 B 1 : 0 ( 1 : 0 ) Kozłowski
3 A – LO–2 0 : 0
1 B – LO–2 0 : 6 ( 0 : 3 ) Grabowski 4, Piniaź, Jakubczuk
3 A – 2 B 0 : 0

Kolejność w grupie B:
KLASA LO–2 5 pkt 6 : 0
KLASA 2 B 5 pkt 1 : 0
KLASA 3 A 3 pkt 0 : 0
KLASA 1 B 1 pkt 0 : 7

PÓŁFINAŁ

2 B – LO–1 0 : 1 ( 0 : 0 ) Malczewski
1 C – LO–2 0 : 1 ( 0 : 0 ) Jakubczuk

Mecz o 7 miejsce

2 A – 1 B 3 : 0 ( 1 : 0 ) Bogucki 2, Pańko

Mecz o 5 miejsce

1 A – 3 A 1 : 3 ( 0 : 0 ) Kołodziejczyk – Szymański 2, Dańczuk

Mecz o 3 miejsce

2 B – 1 C 0 : 3 ( 0 : 2 ) Załuski k. 2, Załuski A

FINAŁ

LO–1 – LO–2 0 : 0 k. 1 : 0 Jeczeń

Ostateczna kolejność i składy drużyn:

1 miejsce – LO–1 : Bielecki Oktawian, Jeczeń Sylwester, Malczewski Kacper, Strzelecki Mateusz, Śpiewak Kamil, Zuwalski Damian

2 miejsce – LO–2 : Bańkowski Damian, Dańczuk Grzegorz, Grabowski Mateusz, Jakubczuk Grzegorz, Piniaź Tomasz, Różański Bartłomiej

3 miejsce – KLASA 1 C : Fedaczyński Arkadiusz, Gruszczyński Mateusz, Malicki Sławomir, Załuski Albert, Załuski Kamil

4 miejsce – KLASA 2 B : Jeżyna Maciej, Kozłowski Szymon, Paluch Przemysław, Zacharczuk Kamil, Zieliński Emil

5 miejsce – KLASA 3 A : Bańkowski Arkadiusz, Dańczuk Paweł, Maciejewski Mateusz, Sienkiewicz Karol, Szymański Marcin, Zieliński Paweł

6 miejsce – KLASA 1 A : Chiliński Arkadiusz, Gajewski Piotr, Haczkiewicz Paweł, Kołodziejczyk Hubert, Łopatiuk Mateusz, Skoczylas Mateusz

7 miejsce – KLASA 2 A : Bogucki Mateusz, Graf Przemysław, Herda Sebastian, Olucha Michał, Pańko Przemysław, Simbiga Michał

8 miejsce – KLASA 1 B : Bańkowski Sebastian, Barczuk Jarosław, Gawron Kamil, Kot Rafał, Roskal Paweł

Najlepszy strzelec: Załuski Kamil 5 bramek

Zawody zostały przeprowadzone przez nauczycieli gimnazjum Artura Jabłońskiego, Anetę Brzyską i Mirosława Kamienia.

Komunikat opracował: Mirosław Kamień

zobacz zdjęcia >>