LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Tylko jeden medal! - FOTO

Dodał: MAK

Data dodania: 2019-07-03

W dniu 12.06.2016 r. w Biłgoraju odbył się wojewódzki finał w lekkiej atletyce drużynowo i indywidualnie dla szkół podstawowych i po raz ostatni gimnazjum, w których zdobyliśmy zaledwie jeden medal i to koloru brązowego przez Sztojko Krystiana z SP 1 Hrubieszów w skoku w dal, za co należą mu się gratulacje!

Reklama

 

Indywidualnie z naszego powiatu:

3. Sztojko Krystian w dal - 5,71 – 117 p SP 1 Hrubieszów

4. Patyjewicz Iga kula 3 kg - 9,39 – 107 p ZS 2 Hrubieszów

4. Panasiewicz Gabriela wzwyż - 135 – 103 p SP 2 Hrubieszów

6. Bęsiuk Sandra 600 m - 1,54,09 – 87 p SP 3 Hrubieszów

6. Cierech Filip 1000 m - 3.00.47 – 106 p SP 1 Hrubieszów

7. Herda Michał 300 m - 40,58 -118 p SP 1 Hrubieszów

9. Dęga Kacper kula 5 kg - 10,35 – 109 p SP 2 Hrubieszów

10. Sidor Adrian kula 5 kg - 10,25 – 108 p SP Mircze

 

i drużynowo:

Chłopcy: 8. Szkoła Podstawowa nr 1 Hrubieszów – 341 p 24

Dziewczęta: 17. Zespół Szkół nr 2 Hrubieszów – 210 p 6

Chłopcy: 35. Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów – 109 p 1

 

***

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewczęta i chłopcy

Dyscyplina: Szkolna drużynowa Liga LA

Szczebel zawodów: Finał wojewódzki

Termin: 12.06.2019 r.

Miejsce: OSiR Biłgoraj

Gospodarz: Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego w Biłgoraju

 

Punktacja drużynowa / Punkty do współzawodnictwa

 

Dziewczęta

1. Szkoła Podstawowa w Janowcu -708 p 44

2. Szkoła Podstawowa nr 9 w Puławach – 651 p 40

3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim – 625 p 36

4. Szkoła Podstawowa nr 9 w Białej Podlaskiej – 443 p 33

5. Szkoła Podstawowa w Cycowie – 415 p 30

6. Szkoła Podstawowa nr 1 Biłgoraj – 392 p 28

7. Szkoła Podstawowa nr 8 Chełm – 384 p 26

8. Szkoła Podstawowa nr 7 Chełm -378 p 24

9. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie – 336 p 22

10. Szkoła Podstawowa nr 2 Kraśnik – 296 p 20

11. Szkoła Podstawowa Piszczac – 291 p 18

12. Gimnazjum Sportowe Lubartów – 282 p 16

13. Szkoła Podstawowa nr 16 Lublin – 230 p 14

14. Szkoła Podstawowa Okszów – 226 p 12

Szkoła Podstawowa nr 9 Zamość – 226 p 12

15. Szkoła Podstawowa nr 1 Łuków - 211 p 10

16. Szkoła Podstawowa nr 3 Lubartów 212 8

17. Zespół Szkół nr 2 Hrubieszów – 210 p 6 

18.Szkoła Podstawowa w Stojeszynie – 193 p 4

19. Szkoła Podstawowa w Krzczonowie -185 p 2

20. Gim nr 3 Międzyrzecz Podlaski - 184 p 1

21. Szkoła Podstawowa Wyrki - 176 p 1

22. Szkoła Podstawowa nr 5 Świdnik- 170 p 1

23. Szkoła Podstawowa w Wisznicach – 149 p 1

24. Szkoła Podstawowa nr 4 Zamość – 143 p 1

25. Szkoła Podstawowa Rejowiec - 136 p 1

26. Gim Trzydnik Duży - 127 p 1

27. Szkoła Podstawowa nr 8 Zamośd – 119 p 1

28. Szkoła Podstawowa w Janowie Lubelskim – 118 p 1

29. Powiatowe Gim Biłgoraj - 108 p 1

30. Szkoła Podstawowa nr 3 Lubartów – 107 p 1

31. Szkoła Podstawowa nr 1 Parczew – 104 p 1

32. Szkoła Podstawowa nr 7 Zamość – 100 p 1

Szkoła Podstawowa w Tarnogrodzie – 100 p 1

33. Szkoła Podstawowa nr 3 Parczew – 99 p 1

34. Szkoła Podstawowa Majdan Sopocki – 95 p 1

35. Szkoła Podstawowa Dołha – 94 p 1

Szkoła Podstawowa Księżpol – 94 p 1

36. Szkoła Podstawowa nr 3 Hrubieszów – 87 p 1

37. Szkoła Podstawowa Swory – 82 p 1

38. Szkoła Podstawowa Żyrzyn - 76 p 1

Szkoła Podstawowa Radoryż Kolonia – 76 p 1

39. Szkoła Podstawowa nr 1 Tomaszów Lubelski – 75 p 1

40. Szkoła Podstawowa Potoczek - 67 p 1

 

Chłopcy:

1. Szkoła Podstawowa nr 9 Biała Podlaska – 760 p 44

2. Szkoła Podstawowa nr 9 Puławy – 611 p 40

3. Szkoła Podstawowa nr 2 Tomaszów Lubelski – 477 p 36

4. Szkoła Podstawowa nr 7 Chełm – 384 p 33

5. Szkoła Podstawowa nr 4 Zamość – 372 p 30

6. Szkoła Podstawowa Rejowiec – 357 p 28

7. Gim w Baranowie 355 p 26

8. Szkoła Podstawowa nr 1 Hrubieszów – 341 p 24

9. Zespół Szkół Skrobów - 330 p 22

10. Gim nr 1 Kraśnik – 317 p 20

11. Szkoła Podstawowa w Janowie Lubelskim – 315 p 18

12. Szkoła Podstawowa Wyrki – 300 p 16

13. Zespół Szkół w Janowcu – 274 p 14

14. Gim w Baranowie - 251 p 12

15. Gim nr 3 Biała Podlaska – 237 p 10

16. Szkoła Podstawowa Rokitno - 231 p 8

17. Szkoła Podstawowa nr 2 Kraśnik – 222 6

18. Szkoła Podstawowa nr 5 Świdnik – 221 p 4

19. Szkoła Podstawowa nr 1 Chełm – 214 p 2

20. Gim nr 1 Biłgoraj - 202 p 1

21. Szkoła Podstawowa Huta Dąbrowa - 183 p 1

22. Szkoła Podstawowa Swory 166 p 1

23. Szkoła Podstawowa nr 1 Tomaszów Lub - 156 p 1

24. Szkoła Podstawowa Złojec - 147 p 1

25. Szkoła Podstawowa nr 4 Biała Podlaska – 145 p 1

26. Szkoła Podstawowa Tarnawadka -144 p 1

27. Szkoła Podstawowa nr 2 Parczew 136 p 1

28. Szkoła Podstawowa nr 2 Łuków – 131 p 1

29. Gim Józefów – 130 p 1

30. Szkoła Podstawowa nr 2 Biała Podlaska 126 1

31. Gim Sportowe Lubartów – 127 p 1

Gim w Aleksandrowie – 127 p 1

32. Szkoła Podstawowa nr 11 Chełm 122 p 1

33. Gim Wólka Gościeradowska – 117 p 1

34. Szkoła Podstawowa w Lipinach Dolnych 116 p 1

35. Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów – 109 p 1 

36. Gim Wilkołaz – 102 p 1

37. Gim Krzczonów 102 p 1

38. Szkoła Podstawowa Piszczac – 97 p 1

39. Gim nr 3 Biała Podlaska – 89 p 1

Szkoła Podstawowa Okszów – 89 p 1

40. Szkoła Podstawowa nr 5 Świdnik 85 p 1

41. Szkoła Podstawowa nr 8 Chełm – 82 p 1

42. Szkoła Podstawowa Majdan Sopocki – 81 p 1

43. Szkoła Podstawowa w Żyrzynie – 76 p 1

44. Szkoła Podstawowa Rososz - 63 p 1

 

INDYWIDUALNIE

 

Dziewczęta

 

100 m

1. Szeliga Martyna 12,60 – 162 p SP 7 Chełm

2. Oko Wiktoria 12,66 – 159 p ZS Janowiec

3. Szymaoska Natalia 13,45 – 127 p. Gim Trzydnik Duży

4. Coręża Karolina 13,63 – 120 p SP 8 Chełm

5. Hołubiczko Aleksandra 13,74 – 116 p SP 9 Puławy

6. Welcz Aleksandra 13,92 – 110 p SP 9 Zamośd

7. Kolano Matylda 13,96 – 107 p SP 3 Lubartów

8. Antoniuk Andżelika 14.07 – 104 p SP 1 Parczew

9. Krawczyk Julia 14,11 – 103 p SP 2 Tomaszów Lub

10. Kogut Natalia 14,17 – 101 p. SP Cyców

11. Wieczorek Paulina 14,24 – 98 p SP Stojeszyn

12. Kołodziejczyk Monika 14,35 – 95 p SP Majdan Sopocki

13. Kuśmierczyk Kamila 14,39 - 93 p SP 2 Kraśnik

 

300 m

1. Czapka Oliwia 45,07 – 119 p SP 8 Zamośd

2. Prokopiuk Bernardeta 45,12 – 118 p SP Piszczyc

3. Brodowska Milena 45,71 – 111 p SP 9 Puławy

4. Michałek Hanna 46,40 -103 p SP 2 Kraśnik

5. Pikul Wiktoria 47,34 – 93 p Gim Sportowe Lubartów

6. Brodziak Milena 47,45 – 92 p SP 1 Biłgoraj

7. Warda Klaudia 47,46 – 92 p SP Krzczonów

8. Mazur Ewa 48,07 – 85 p SP 2 Tomaszów Lub

9. Chalimoniuk Weronika 48,39 – 82 p SP Swory

10. Osial Daria 49,00 – 76 p SP Radoryż K

11. Mess Natalia 49,16 – 74 p SP 1 Chełm

12. Łucjanek Aleksandra 49,86 – 68 p ZS Janowiec

13. Sadowska Zuzanna 50,86 – 58 p SP Rejowiec

14. Sokołowska Natalia 56,25 – 20 SP 16 Lublin

 

600 m

1. Olesiejuk Magdalena 1,42,38 – 134 p Gim 3 Międzyrzec Pod

2. Hałka Oliwia 1,44,06 – 126 p SP 1 Biłgoraj

3. Zawrotnik Urszula 1,45,96 – 118 p SP Cyców

4. Tyra Agata 1,46,- 118 p SP Janów Lub

5. Ambrożek Izabela 1,53,87 – 87 p SP 9 Puławy

6. Bęsiuk Sandra 1,54,09 – 87 p SP 3 Hrubieszów

7. Zielińska Oliwia 1,54,32 – 86 p Gim Sportowe Lubartów

8. Kud Karolina 1,54,35 – 86 p SP 2 Tomaszów Lub

9. Szpindowska Julia 1,56,50 – 78 p SP Rejowiec

10. Madej Justyna 1,58,64 – 72 p SP 1 Biłgoraj

11. Urban Weronika 1,58,67 – 71 SP 8 Chełm

12. Sumorek Paulina 2,00,06 – 67 p SP 9 Puławy

13. Łubina Dagmara 2,06,06 – 50 p Gim 3 Międzyrzec Pod

 

4 x 100 m

1. SP 9 Zamośd 55,17 – 116p

2. ZS Janowiec 55,30 – 115 p

3. SP 9 Puławy 55,37 – 114 p

4. SP 7 Chełm 55,46 – 113 p

5. SP 9 Biała Podlaska 55,50 – 113 p

6. SP Cyców 56,11 – 108 p

7. SP 2 Kraśnik 56,72 – 105 p

8. SP 1 Biłgoraj 56,72 – 102 p

9. SP 2 Tomaszów Lub – 56,76 – 102 p

10. SP 16 Lublin 56,89 -101 p

11. SP 1 Łuków 57,12 – 99 p

12. SP 2 Lublin 60,76 – 71 p

 

W dal

1. Osipiuk Klaudia 5,35 – 149 p SP Wisznice

2. Wójcik Julia 4,84 – 116 p SP 2 Lublin

3. Bosak Zuzanna 4,71 – 108 p Pow Gim Biłgoraj

4. Marciniak Natalia 4,67 – 105 p SP 3 Lubartów

5. Zdunek Natalia 4,62 – 102 p SP 1 Łuków

6. Staszczuk Kinga 4,58 – 100 p SP 7 Zamośd

7. Górska Weronika 4,55 – 98 p ZS Janowiec

8. Piskała Natalia 4,54 – 98 p SP Wyrki

9. Lachowska Natalia 4,50 – 95 p SP 2 Tomaszów Lub

10. Matejuk Amelia 4,48 – 94 p SP Dołha

11. Branecka Kalina 4,42 – 90 p SP Cyców

12. Misiec Natalia 4,31 - 84 p SP 8 Chełm

13. Goluch Monika 4,30 -84 p SP 9 Puławy

14. Róg Oliwia 4,12 – 68 p Gim 1 Biłgoraj

15. Abram Agata 4,00 67 p SP Potoczek

16. Kowalczyk Wiktoria 3,55 -44 p SP 2 Lublin

 

Kula

1. Mitura Magdalena 10,22 – 119 p SP 9 Biała Pod

2. Stateczna Julia 10,02 – 116 p ZS Janowiec

3. Gajo Dominika 9,53 – 109 p SP 1 Łuków

4. Patyjewicz Iga 9,39 – 107 p ZS 2 Hrubieszów

5. Margiel Patrycja 8,96 - SP 2 Kraśnik

6. Wójcik Weronika 8,89 – 99 p SP 3 Parczew

7. Nosal Gabriela 8,62 – 95 p SP Stojeszyn

8. Bochen Weronika 8,62 – 95 p SP 5 Świdnik

9. Ksiądz Aleksandra 8,54- 94 p SP Księżpol

10. Rechul Joanna 8,34 – 91 p SP 2 Tomaszów Lub

11. Wójcik Natalia 8,27 – 90 p ZS Janowiec

12. Chołuj Wiktoria 7,82 – 84 p ZS Janowiec

13. Dwiklinska Emilia 7,22- 75 p SP 5 Świdnik

14. Brodacz Karolina 6,66 – 67 p SP 16 Lublin

 

Wzwyż

1. Mękal Aleksandra 145 – 123 p SP Okszów

2. Muszyoska Honorata 140 – 113 p SP Piszczyc

3. Pietrzela Oliwia 135 – 103 p Gim Sportowe Lubartów

4. Panasewicz Gabriela 135 – 103 p SP 2 Hrubieszów

5. Mocarska Aleksandra 135 – 103 p SP Okszów

6. Kmied Dominika 135 – 103 p SP 4 Zamośd

7. Czechowska Martyna 135 – 103 p SP 7 Chełm

8. Wlizło Patrycja 130 – 93 p SP Krzczonów

 

Oszczep

1. Krasowska Oliwia 28,22 – 100 p SP Tarnogród

2. Krysa Magdalena 23,18 – 78 p SP Wyrki

3. Kokowicz Wiktoria 22,45 – 76p SP Żyrzyn

4. Kaniowska Wiktoria 22,27 – 75 p SP 1 Tomaszów Lub

5. Starek Kornelia 21,58 – 72 p SP 9 Puławy

6. Mizak Lena 20,84 – 68 p SP Janowiec

7. Legeżyoska Wiktoria – 19,49 – 63 p SP 2 Tomaszów Lub

8. Kołodziej Laura 18,80 – 60 p SP Piszczyc

9. Makara Izabela 18,22- 58 p SP 8 Chełm

10. Mazurek Emilia 14,03 – 40 p SP 4 Zamośd

 

Chłopcy:

 

100 m

1. Wyrodek Paweł 11,68 – 152 p SP 9 Biała Pod

2. Szymanek Aleksy 12.03 – 136 p Gim Baranów

3. Pietruczuk Tomasz 12,07 – 134 p SP Rokitno

4. Mikusek Sebastian 12,14 – 131 p Gim 1 Kraśnik

5. Łasocha Szymon 12,14 – 131 p SP 2 Tomaszów Lub

6. Gałgan Karol 12,17 – 130 p SP 5 Świdnik

7. Luchowski Szymon 12,35 – 122 p SP 11 Chełm

8. Lisiecki Maciej 12,70 – 107 p SP 9 Biała Pod

9. Garbacz Mikołaj 12,83 – 102 p SP 2 Kraśnik

10. Corbo Antonio 12,93 – 98 p SP 9 Puławy

11. Dybalski Jan 13,04 - 94 p SP 9 Puławy

12. Żuk Krystian 13,13 – 91 p SP 5 Świdnik

 

300 m

1. Pionka Aleksander 37,34 – 159 p SP 9 Puławy

2. Żwirkowski Aleksander 37,40 -158 p SP 9 Biała Pod

3. Di Brita Nicola 38,26 – 147 p – SP Złojec

4. Jaśkowski Szymon 39,22 – 134 p ZS Janowiec

5. Krukow Albert 39,46 – 131 SP 2 Łuków

6. Oremczuk Mateusz 39,71 – 128 p SP 9 Biała Podl

7. Herda Michał 40,58 -118 p SP 1 Hrubieszów

8. Rybaczyoski Michał 40,95 SP 2 Tomaszów Lub

9. Owczarek Damian 41,10 – 112 p SP Rejowiec

10. Kowalski Kamil 41,48 – 108 p Gim 1 Kraśnik

11. Szymanek Bartosz 41,76 – 104 p Gim Baranów

12. Kowalczyk Miłosz 41,76 – 104 p SP 1 Chełm

13. Janczarek Marcin 42,00 – 102 Gim Wilkołaz

14. Sawicki Jakub 43,88 – 82 p SP 8 Chełm

 

1000 m

1. Krzyżanowski Mateusz 2,45,99 – 144 p SP Tarnawadka

2. Kucharz Wiktor 2,48,76 – 136 p SP 4 Zamośd

3. Łach Dawid 2,54,78 – 120 p Gim 1 Kraśnik

4. Berna s Damian 2,56,62 – 120 p Gim 1 Biłgoraj

5. Ogórek Jakub 2,57,09 – 115 p Gim Baranów

6. Cierech Filip 3.00.47 – 106 p SP 1 Hrubieszów

7. Biłgoraj Krzysztof 3.01.88 – 103 p SP 9 Puławy

8. Łobacz Patryk 3,04,44 – 97 p SP 9 Biała Pod

9. Czuhan Jakub 3,09,20 – 87 p SP 9 Biała Pod

10. Król Michał 3,09,94 – 85 p SP 5 Świdnik

11. Ryba Kacper 3,13,50 – 78 p Gim 1 Kraśnik

12. Tarasiewicz Patryk 3,21,97 – 63 p SP Rososz

 

W dal

1.Gryta Jacek 6,57 – 166 p SP Swory

2. Przymski Jacek 5,87 – 126 p SP2 Biała Podl

3. Sztojko Krystian 5,71 – 117 p SP 1 Hrubieszów

4. Maciejewski Filip 5,68 – 116p SP Rejowiec

5. Kosior Mikołaj 5,64 – 116 p ZS Skrobów

6. Błaziak Karol 5,44 – 102 p Gim Krzczonów

7.Nowakowski Wojciech 5,17 – 89 p ZS Janowiec

8. Maleoczuk Patryk -5,08 – 84 p Gim 3 Biała Podl

9. Buczek Jonatan 5,00 – 81 p. SP Majdan Sopocki

 

Wzwyż

1. Jaroszkiewicz Piotr 175 – 145 p SP 4 Biała Podl

2. Kowalik Mikołaj 170 – 136 p SP 2 Parczew

3. Sagan Damian 165- 127 p ZS Skrobów

4. Mazurek Mateusz 165 – 127 p SP 7 Chełm

5. Białek Hubert 165 – 127 p Gim Sportowe Lubartów

6. Kawalec Piotr 165 – 127 p. SP Aleksandrów

7. Sieoko Patryk 160 – 111 p SP 7 Chełm

8. Kita Daniel 140 – 86 p Gim 1 Biłgoraj

 

Kula

1. Chyrzyoski Karol 11,90 – 130 p Gim Józefów

2. Putkowski Rafał 11,46 - 124 p SP 2 Tomaszów Lub

3. Brodowski Mikołaj 10,96 – 117 p Gim Wólka Gościeradowska

4. Deryło Patryk 10,85 -116 p SP Lipiny Dolne

5. Zakrzewski Adam 10,80 – 115 p SP Wyrki

6. Granat Mateusz 10,73 – 114 p ZS Skrobów

7. Wegiera Kacper 10,57 – 112 p SP Wyrki

8. Kuraś Adam 10,46 – 110 p SP 1 Chełm

9. Dęga Kacper 10,35 – 109 p SP 2 Hrubieszów

10. Sidor Adrian 10,25 – 108 p SP Mircze

11. Czauderena Damian 9,43 – 97 p SP Rokitno

12. Wojda Jakub 9,36 – 96 p SP Huta Dąbrowa

 

Oszczep

1. Tylus Patryk 57,80 – 170 p Gim Janów Lub

2. Kapturkiewicz Oskar 39,00 – 108 p SP 2 Tomaszów Lub

3. Dziewulski Wojciech 35,58 – 97 p SP Piszczac

4. Sirko Jakub 33,10 – 89 p SP Okszów

5. Popielewicz Kacper 32,96 – 89 p Gim 3 Biała Podl

6. Tratkiericz Adrian 32,63 – 87 p SP Huta Dabrowa

7. Kołodziejczuk Jakub 32,08 – 86 p SP 4 Zamośd

8. Kowalik Jakub 29,15 – 76 p Żyrzyn

9. Andrzejuk Kacper 28,28 – 73 p SP Wyrki

 

4 x 100 m

1. SP 9 Biała Podlaska 47,44 – 159 p

2. SP 9 Puławy 47,57 – 157 p

3. SP 1 Tomaszów Lub 47,73 – 156 p

4. Gim 3 Biała Podlaska 48,06 – 153 p

5. SP 7 Chełm 48,78 – 146 p

6. Gim Janów Lubelski 48,90 – 145 p

7. ZS Janowiec 49,34 – 140 p

8. SP Rejowiec 50,50 – 130 p

 

W zawodach udział wzięło ogółem - 212 zawodników

- w tym z licencją w tej dyscyplinie - 12

- w innych dyscyplinach sportowych - 20

Zawody odbyły się bez kontuzji, z udziałem Prezesa LW SZS Mariana Sikorskiego, V-ce Burmistrza Biłgoraja Jarosław Bondyra I Dyr. OSiR w Biłgoraju Elizy Rafał

Gospodarz zawodów - Krzysztof Blicharz.



Opracował – mak

Foto – SP 1 Hrubieszów


Podziel się:
« wstecz

GALERIA: