25 kwietnia 2024

Tym razem Staszic

Dziś udał się Staszicowi rewanż za wczorajszą porażkę chłopców z Kościuszką w piłce nożnej. Dziewczęta pokonały bowiem po zaciętej walce swe koleżanki z Ekonomika 24:20.

W hali HOSiR odbyła się powiatowa Licealiada dziewcząt w piłce koszykowej. Do rozgrywek stawiły się jedynie dwie drużyny – niezawodne: Staszic i Ekonomik.

Po dwóch kwartach było 14:8 dla Ekonomika i nic nie zwiastowało zwycięstwa Staszica. W drugiej połowie meczu dziewczęta z ZS nr 2 mobilizowały się jednak, odrobiły straty i wyszły na prowadzenie, którego nie oddały do końca.

Do następnego etapu przechodzi drużyna Staszica – gratulacje należą się jednak wszystkim zawodniczkom. Za zaangażowanie na boisku i walkę do ostatniego gwizdka.