Unia Hrubieszów: Porażki w meczach wyjazdowych trampkarzy i juniorów oraz 3 miejsce orlików

Trzy piłkarskie zespoły młodzieżowe Unii rozegrały dzisiaj swoje mecze. Niestety trampkarze i juniorzy swoich występów do udanych raczej zaliczyć nie mogą.

Juniorzy w meczu o mistrzostwo II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych przegrali w Izbicy 2:3 z juniorami miejscowego Ruchu, tracąc 2 bramki w rzutach karnych już w pierwszych minutach meczu.

Od 3 minuty meczu nasz zespół grał w dziesiątkę po usunięciu przez sędziego z boiska Pawła Stepaniuka za faul na przeciwniku.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli Damian Hosin i Tomasz Smoła.

Trampkarze w meczu o mistrzostwo Ligi Okręgowej Trampkarzy Starszych ulegli w Mirczu trampkarzom Andorii 1:2.

Honorową bramkę dla zespołu Unii zdobył Mateusz Oleszczuk.

Orlicy w rozegranym w Szczebrzeszynie Turnieju Orlików Młodszych zajęli 3 miejsce, plasując się za orlikami Tomasovi i Hetmana.

źródło: mksuniahrubieszow.pl