A A A

Unia - Huczwa 4 : 1, Unia - Roztocze 5:0

Dodał: mac

Data dodania: 2006-10-15

W rozegranym dziś pojedynku piłkarskim o mistrzostwo Klasy Okręgowej Unia po dobrym, szczególnie w drugiej połowie meczu, zwyciężyła Huczwę Tyszowce 4:1.

Do przerwy rezultat wynosił 0:0.

W drugiej połowie Unia uzyskała jednak zdecydowaną przewagę i wysoko pokonała rywali. Na szczególną uwagę zasłużyła przepiękna bramka, którą z dystansu strzelił Porowczuk.

Unia Hrubieszów - Huczwa Tyszowce 4:1

Bramki:
Unia - Onkiewicz, Porowczuk, Maciejewski, Wierzbicki
Huczwa - Kozyra

Przed meczem seniorów spotkanie z Roztoczem Szczebrzeszyn stoczyli trampkarze starsi Unii.
Podobnie, jak w dotychczasowych meczach, tak i w tym pojedynku nasi chłopcy nie mieli problemów i wygrali dość gładko 5:0.

Bramki dla Unii:
Oleszczuk - 3
Ziółkowski
Karwan

Na uwagę zasługuje fakt, że w dotychczasowych 8 spotkaniach ligi Oleszczuk strzelił 32 bramki. Unia z 24 punktami zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, a stosunek strzelonych i straconych bramek wynosi 76:5 (!!!).