REKLAMA

C3 Carmax 1

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Unia - Podlasie 1:1

Dodał: mac

Data dodania: 2005-11-07

Widowisko było średniej urody. Przynajmniej na boisku, bo na trybunach było o wiele lepiej.

Reklama

Unia wystąpiła w składzie: Suchodolski, Flisiak, Sala, Szwiec, Hałucha, Błaszczyński, Fulara, Porowczuk, Kamiński, Kalaciński(w drugiej połowie zastąpił go Onkiewicz), Oleszczuk.
Ławkę rezerwowych stanowili: Jakubczak, Maciejewski, Janeczko, Bodys, Onkiewicz, Bednarz.

Unia w pierwszej połowie wyraźnie przeważała. Szczególnie, że z boiska za czerwoną kartkę wyleciał jeden z zawodników gości. Niestety przewagi żadną miarą nie udawało się naszym piłkarzom wykorzystać. W końcowych minutach dopuścili nawet do kilku groźnych sytuacji pod własną bramką, czym przyprawili niektórych widzów o palpitację serca.

W drugiej połowie, mimo osłabienia, goście doprowadzili do bardziej wyrównanej gry i akcje dość chaotycznie przenosiły się z jednej połowy na drugą. W końcu, po faulu w polu karnym, sędzia podyktował dla Naszych rzut karny. Cóż z tego, skoro bramkarz go wyłapał, a że niewykorzystane sytuacje się mszczą, wkrótce, po zamieszaniu pod bramką Unii, goście strzelili bramkę.

W zasadzie kibice byli skłonni pogodzić się już z porażką, niespodziewanie jednak, po dośrodkowaniu z prawej strony do piłki doszedł Oleszczuk i skierował ją głową do bramki przeciwnika. Wydawało się, że Unia rzuci się jeszcze do szaleńczych ataków, ale wyraźnie brakło sił i mecz zakończył się remisem.

Nie sądzę jednak, żeby nasi zawodnicy mogli sobie przypiąć liść do wieńca chwały za ten jeden punkt. To raczej grający w osłabieniu rywal wywieziony od nas remis może uznać za swój sukces.

Dużo barwniej było jednak na trybunach. Klub Kibica Unii, zasilony przez zaprzyjaźnionych Zamościan, przedstawił spektakl Pt. "Światło i Dźwięk". Światło stanowiły race, świetlne pochodnie i dym, dźwięk - petardy i głośny doping. W dzisiejszym dniu, nad zwyczaj zresztą kulturalny.

Padające od czasu do czasu mięcho, swe źródło miało tym razem w innych sektorach.

zobacz fotki >>

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: