Unia w końcu wygrywa !!!

Po pasjonującym pojedynku w Starym Zamościu, Unia wygrała po raz pierwszy od 16 października, kiedy to pokonała na wyjeździe Włodawiankę (3 : 1).

Unia znów wystąpiła osłabiona: bez Kamińskiego, Bodysa, Stadnickiego.

Pierwsza połowa nie układała się pomyślnie dla naszego zespołu, chociaż ciągle atakowaliśmy bramkę rywali, to oni objęli prowadzenie. Przed przerwą dołożyli jeszcze jedno trafienie i schodziliśmy do szatni z dwupunktową stratą.

Po przerwie mecz nabrał tempa – Unia coraz zacieklej atakowała i na efekty nie trzeba było długo czekać. Po prostopadłym podaniu z głębi pola Porowczuk przeszedł środkowego obrońcę i bez trudu pokonał bramkarza.

Druga bramka padła po zamieszaniu podbramkowym, kiedy to do piłki doszedł Kusiak i z najbliższej odległości pokonał bramkarza gospodarzy. Zwycięska bramka została ustrzelona przez Porowczuka, który ładnym uderzeniem z około 25 metrów przymierzył w „okienko”.

Gratulacje dla naszej drużyny ale oczekujemy kolejnych sukcesów!

Drużyna juniorów niestety przegrała swój mecz 0 : 5.

Następny mecz odbędzie się w Hrubieszowie 20 sierpnia (niedziela) o godz. 17:00 z Hetmanem II Zamość.