Uroczyste podsumowanie Biegu Herbowego

Hrubieszów

W czwartek 24.06,2010 r. w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego podczas Sesji Rady Powiatu odbyło się podsumowanie XII Biegu Herbowego rozegranego na ulicach Hrubieszowa 30. 05. br. Nagrody sportowe otrzymali przedstawiciele szkół, które uplasowały się na pierwszych trzech miejscach oraz niżej podpisany.

Reklamy

Wyróżnione szkoły:

PUNKTACJA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH CHŁOPCÓW
1 Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów 378
2 Szkoła Podstawowa nr 3 Hrubieszów 167
3 Szkoła Podstawowa Dołhobyczów 123

PUNKTACJA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH CHŁOPCÓW
1 Gimnazjum Dołhobyczów 94
2 Gimnazjum nr 3 Hrubieszów 29

PUNKTACJA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH CHŁOPCÓW
1 Zespół Szkół nr 1 Hrubieszów 367
2 Zespół Szkół nr 2 Hrubieszów 67
2 Zespół Szkół nr 3 Hrubieszów 67

PUNKTACJA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT
1 Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów 264
2 Szkoła Podstawowa nr 3 Hrubieszów 159
3 Szkoła Podstawowa Urszulin 83

PUNKTACJA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH DZIEWCZĄT
1 Gimnazjum Publiczne ZS 2 Hrubieszów 124
2 Gimnazjum Urszulin 108
3 Gimnazjum nr 3 Hrubieszów 32

PUNKTACJA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH DZIEWCZĄT
1 Zespół Szkół 2 Hrubieszów 216
2 Zespół Szkół 1 Hrubieszów 208
3 Zespół Szkół 4 Hrubieszów 73

Czołowe miejsca w biegach indywidualnych:

BIEG GŁÓWNY

Kobiety
1 Kotovska Olga ’83 Ukraina SK Kovel 14:21,44 –
2 Jakimowcz Natalia ’68 Ukraina SK Kovel 14:27,56 –
3 Żókiewka Małgorzata ’72 LW Bogdanka 16:04,58 35
4 Hojda Maja ’93 Unia Hrubieszów 16:52,67 32
5 Turosz Zofia ’38 Leżajsk 21:25,19 29
6/7Muzyczuk Małgorzata ’62 ZS 4 Hrubieszów 25:31,84 27
6/7 Polska Justyna ’77 Unia Hrubieszów 25:31,84 26

Mężczyźni
1 Kern Artur ’80 Unia Hrubieszów 13:26,22 35
2 Mielniczuk Adrian ’90 Unia Hrubieszów 13:29,52 32
3 Szostak Paweł ’93 Unia Hrubieszów 13:40,80 29
10 Grzybek Mariusz ’86 Unia Hrubieszów 14:53,39 21
14 Kaszyński Artur ’90 Kryłów 17:29,68 17
16 Mikołajczyk Jan ’42 Hrubieszów 27:51,08 15

Biegi dzieci i młodzieży

Przedszkolaki – dziewczęta i chłopcy ur. 2003 i młodsi – 100 m
1 Kociach Emilia 03SP 2 Hrubieszów/przedszkole
2 Masny Dawid 03Miejskie Przedszkole nr 3
3 Jaworski Bartłomiej 04Przedszkole nr 5

Dziewczęta ur. 1999 i młodsze – 600 m
1 Smyk Dominika 99SP 2 Hrubieszów 02:03:25 35
2 Popławska Paulina 99SP 2 Hrubieszów 02:07:84 32
3 Kiecana Kamila 99SP Urszulin 02:10:98 29

Chłopcy ur. 1999 i młodsi – 600 m
1 Bedłuszak Piotr 99 SP Urszulin 01:55, 43 35
2 Brzozowiec Karol 99 SP Urszulin 02:03,96 32
3 Kasprzak Hubert 99 SP 2 Hrubieszów 02:04,39 29

Dziewczęta ur. w 1997/1998 r. – 800 m
1 Soja Wiktoria97SP 3 Hrubieszów 02:47,49 35
2 Marcińczak Stella98Sp Urszulin02:52:17 32
3 Lecko Justyna97SP 2 Hrubieszów02:58:71 29

Chłopcy ur. 1997/1998 r. – 800 m
1 Stepaniuk Marcin97SP 2 Hrubieszów2:35,34 35
2 Fedorowicz Kacper97SP 2 Hrubieszów2:39,13 32
3 Niemczyk Igor97SP 2 Hrubieszów2:40,07 29

Dziewczęta ur. 1995/1996 r. – 800 m
1 Zielińska Aleksandra96Gimnazjum Urszulin 02:48:14 35
2 Soja Aleksandra95G 3 Hrubieszów02:49:58 32
3 Podgurska Natalia95G 2 Hrubieszów02:54:32 29

Chłopcy ur. 1995/1996 r. – 1400 m
1 Szczyrek Marcin95Gimnazjum Dołhobyczów04:51,47 35
2 Bucior Łukasz95Gimnazjum Dołhobyczów04:57,81 32
3 Malowany Krystian95G 3 Hrubieszów 05:04,55 29

Chłopcy ur. 1993/1994 r. – 1400 m
1 Zacharczuk Albin93Unia04:33:91 35
2 Wójtowicz Mateusz94Unia04:38,92 32
3 Kawaler Marcin93ZS 1 Hrubieszów05:06,90 29

Dziewczęta ur. 1993/1994 – 1400 m
1 Kasprowicz Karolina93ZS 2 Hrubieszów 05:48,99 35
2 Lizut Anna93ZS 4 Hrubieszów05:53,94 32
3 Wójcik Ewelina93ZS 2 Hrubieszów05:58,69 29

Chłopcy ur. 1991/1992 – 1400 m
1 Raczyński Mikołaj92ZS 2 Hrubieszów Hrubieszów04:30,69 35
2 Zamościński Krzysztof92ZS 2 Hrubieszów Hrubieszów05:11,50 32
3 Jaros Dominik92ZS 1 Hrubieszów 05:14,64 29

Dziewczęta ur. 1991/1992 – 1400 m
1 Kicun Agata92ZS 2 Hrubieszów 06:24:89 35
2 Staroń Ada91ZS 1 Hrubieszów06:30,87 32
3 Kluczkowska Anna91ZS 4 Hrubieszów06:37,73 29

Opracował – mak
Na zdjęciu – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie p. H. Kowalczuk odbiera za 1. miejsce trofea sportowe.

zobacz zdjęcia »