LubieHrubie.pl » Sport

A A A

VI Spartakiada Dzieci i Młodzieży - Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej - FOTO

Dodał: mac

Data dodania: 2017-04-18

11 kwietnia 2017 r. na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji Tomasovia w Tomaszowie Lubelskim odbyła się VI Spartakiada Dzieci i Młodzieży - Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej pod Honorowym Patronatem Posła Sławomira Zawiślaka.

Reklama

 

Spartakiada rozpoczęła się uroczystą ceremonią otwarcia, którą poprowadził Mirosław Fus. Uczestniczyli w niej zawodnicy, przedstawiciele szkół oraz:

  • pomysłodawca, główny organizator Spartakiady Dzieci i Młodzieży Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej – Sławomir Zawiślak – Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polski;
  • Wojciech Żukowski – Burmistrz Tomaszowa Lubelskiego;
  • Andrzej Skiba – Prezes LHS – główny sponsor;
  • Sebastian Paul – przedstawiciel Wojewody Lubelskiego;
  • Stanisław Pryciuk – Dyrektor OSiR TOMASOVIA – gospodarz obiektu;
  • Tomasz Zieliński – Radny Powiatu Tomaszów Lubelski – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej;
  • Witold Pitura – Radny Rady Powiatu Tomaszów Lubelski;
  • Daniel Tereszczuk – Radny Rady Miasta Tomaszów Lubelski;
  • Dariusz Krech – Dyrektor Tomaszowskiego Domu Kultury
  • Jan Fila – Dyrektor Rejonu Energetycznego Tomaszów Lubelski;
  • Jarosław Korzeń –Dyrektor SP Nr 2, współorganizator.

 

PROGRAM MINUTOWY SPARTAKIADY:

9:00 – Uroczyste otwarcie : stadion Miejski Ośrodka Sportu i Rekreacji „TOMASOVIA”                   Tomaszów Lubelski ul. Aleja Sportowa 8

9:20 – Złożenie wieńców przy pomniku „Golgota Wschodu” przedstawicieli uczestników spartakiady oraz zaproszonych gości  – cmentarz Parafialny (stary)

9:30 – Rozpoczęcie turniejów - piłki nożnej (stadion Miejski OSiR „TOMASOVIA”); piłki ręcznej (hala sportowa ZS Nr 1); piłki siatkowej (hala sportowa ZS Nr 2); szachy (hala sportowa Gimnazjum Nr 2);

11:45 – Uroczyste otwarcie biegów przełajowych (stadion Miejski OSiR „TOMASOVIA”)

14:20 – Uroczyste podsumowanie Spartakiady, wręczenie medali, dyplomów, pucharów oraz nagród rzeczowych (stadion Miejski OSiR „TOMASOVIA”)

 

W ramach Spartakiady uczestnicy rywalizowali między sobą w 5 konkurencjach:

1) biegi przełajowe (na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji „TOMASOVIA”);

2) piłka nożna (na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji „TOMASOVIA”);

3) piłka siatkowa (hala Zespół Szkół Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim);

4)piłka ręczna (hala Zespołu Szkół Nr1w Tomaszowie Lubelskim);

5)turniej szachowy (na obiekcie Gimnazjum Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim).

 

Na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji Tomasovia w Tomaszowie Lubelskim przeprowadzono 14 konkurencji biegowych, tj.:

·         Bieg I – SP Klasa I-III dziewczęta (ilość zawodników biorąca udział w konkurencji: 2);
  • Bieg II – SP Klasa I-III chłopcy (ilość zawodników biorąca udział w konkurencji: 9);
  • Bieg III – SP Klasa IV dziewczęta(ilość zawodników biorąca udział w konkurencji: 48);
  • Bieg IV – SP Klasa IVchłopcy (ilość zawodników biorąca udział w konkurencji: 56);
  • Bieg V – SP Klasa V-VI dziewczęta (ilość zawodników biorąca udział w konkurencji: 48);
  • Bieg VI – SP Klasa V-VI chłopcy (ilość zawodników biorąca udział w konkurencji: 58);
  • Bieg VII – GIMNAZJUM Klasa I dziewczęta (ilość zawodników biorąca udział w konkurencji : 22);
  • Bieg VIII – GIMNAZJUM Klasa I chłopcy (ilość zawodników biorąca udział w konkurencji:38);
  • Bieg IX – GIMNAZJUM Klasa II-III dziewczęta (ilość zawodników biorąca udział w konkurencji: 53);
  • Bieg X – GIMNAZJUM Klasa II- III chłopcy (ilość zawodników biorąca udział w konkurencji:72);
  • Bieg XI – SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE Klasa I-III dziewczęta (ilość zawodników biorąca udział w konkurencji:18);
  • Bieg XII – SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE Klasa I-III chłopcy (ilość zawodników biorąca udział w konkurencji:28);
  • Bieg XII – I-  SENIORZY (ilość zawodników biorąca udział w konkurencji: 1);
  • Bieg XIV – II- SENIORKI (ilość zawodników biorąca udział w konkurencji: 0).

               Łącznie we wszystkich konkurencjach biegowych startowało 453 osób.

 

Poseł Sławomir Zawiślak, jako Patron Honorowy Spartakiady, ufundował puchary i medale dla zwycięzców wszystkich konkurencji biegowych i turniejów.Zawodnicy za zajęcie I-III  miejsca na każdym dystansie otrzymali nagrody oraz okolicznościowe medale. Za zajęcie miejsca I-VI  zawodnicy otrzymali dyplomy.

 Ponadto wraz z głównym  sponsorem zawodów przygotował-zgodnie z regulaminami zawodów – nagrody rzeczowe dla zwycięzców konkurencji biegowych i szachowych oraz wyróżniających się zawodników w grach zespołowych. Dodatkowo, 100 zawodników, laureatów pozostałych miejsc, nagrodzono zestawami gadżetów sejmowych.

 

Stu dziesięciuzawodników wzięło udział w meczach piłki nożnej, którzyza zajęcie I-III miejscaotrzymali okolicznościowe medale, pucharyorazdyplomy. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za wzięcie udziału w Spartakiadzie. Wręczono również nagrody rzeczowe dla najlepszego zawodnika, bramkarza oraz strzelca turnieju.
W piłce siatkowej wzięło udział 40 dziewcząt i 30 chłopców (łącznie 70 osób). Zawodnicy za zajęcie I-III miejsca otrzymali okolicznościowe medale, puchary oraz dyplomy. Uczestnicy zajmujący miejsca IV  otrzymali dyplomy. Wręczono również nagrody rzeczowe dla najlepszego/j zawodnika/czkikażdej drużyny.
Piłka ręczna to kolejną dyscypliną, którą zgromadziła łącznie 93 uczestników (41 chłopców i 52 dziewcząt). Zawodnicy za zajęcie I-III miejsca otrzymali okolicznościowe medale, puchary oraz dyplomy. Uczestnicy zajmujący miejsca IV  otrzymali dyplomy. Wręczono również nagrody rzeczowe dla najlepszego/j zawodnika/czki, bramkarza/ki oraz strzelca turnieju.
 
Piątą dyscypliną Spartakiady były szachy, które zostały rozegrane w 6 kategoriach, tj.:
  • SP KL. I-III chłopcy(ilość zawodników biorąca udział w konkurencji: 48);
  • SP KL. I-III dziewczęta (ilość zawodników biorąca udział w konkurencji: 26);
  • SP KL. IV-VI chłopcy(ilość zawodników biorąca udział w konkurencji: 55);
  • SP KL. IV-VI dziewczęta (ilość zawodników biorąca udział w konkurencji: 18);
  • SZKOŁY GIMNAZJALNE KL. I-III chłopcy (ilość zawodników biorąca udział w konkurencji: 29;
  • SZKOŁY GIMNAZJALNE KL. I-III dziewczęta (ilość zawodników biorąca udział w konkurencji: 16).
                    We wszystkich konkurencjach szachowych startowało 192 osób. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymalimedale i nagrody rzeczowe. Zawodnicy za zajęcie miejsca I-VI zawodnicy otrzymali dyplomy. 
 

Łączniew VI Spartakiadzie-Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej udział wzięło  ponad 918 uczestników.

 

W WYNIKU SPORTOWEJ RYWALIZACJI ZWYCIĘŻCAMI 

 W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH ZOSTALI:
 
1) BIEGI PRZEŁAJOWE:
 
Bieg I – SP Klasa I-III dziewczęta
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
JACEK KATARZYNA
SP W PODHORCACH
2
GĘBORYS WIKTORIA
SP W PODHORCACH
 
 Ilość zawodników biorąca udział w biegu : 2                   
 
 
Bieg II – SP Klasa I-III chłopcy
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
TORBA JAKUB
SP W MAJDANIE WIELKIM
2
PISKOR MATEUSZ
SP W MAJDANIE WIELKIM
3
BOREK DAMIAN
SP W MAJDANIE WIELKIM
4
KISZCZ MICHAŁ
SP W TYSZOWCACH
5
DZIAŁA WIKTOR
SP W TYSZOWCACH
6
DZIURA MACIEJ
SP W MAJDANIE WIELKIM
•           Ilość zawodników biorąca udział wbiegu: 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bieg III – SP Klasa IV dziewczęta
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
FUS JOANNA
SP NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
2
KARWAN KONSTANCJA
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
3
ŁYSKO WIKTORIA
SP NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
4
SENDECKA ANNA
SP NR 1 W BIŁGORAJU
5
WRÓBEL JULIA
SP NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
6
HAWRYLUK OTYLIA
SP NR 3 W ZAMOŚCIU
•           Ilość zawodników biorąca udziałbiegu: 48
 
 
 
Bieg IV – SP Klasa IV chłopcy
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
MISZCZAKOWSKI BARTŁOMIEJ
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
2
PROKOPISZYN MIKOŁAJ
SP NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
3
LEPIONKA ADRIAN
SP NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
4
DZIURA JAKUB
SP W PODHORCACH
5
MATWIEJSZYN TOMSZ
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
6
KARDOSZ WIKTOR
SP 3 W SABAUDII
•           Ilość zawodników biorąca udział wbiegu: 56
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bieg V – SP Klasa V-VI dziewczęta
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
MAŁKA OLIVIA
SP NR 1 W BIŁGORAJU
2
BRODZIAK MALWINA
SP NR 1 W BIŁGORAJU
3
DUDEK MARTYNA
SP NR 1 W BIŁGORAJU
4
KAZNOWSKA MALWINA
SP NR 3 W ZAMOŚCIU
5
SIEBIELEC ALICJA
SP NR 1 W BIŁGORAJU
6
KUĆ KAROLINA
SP NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
•           Ilość zawodników biorąca udział wbiegu: 48
 
 
 
 
 
Bieg VI – SP Klasa V-VI chłopcy
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
MUCA SYLWESTER
SP NR1 W BIŁGORAJU
2
CIELNIAK DAWID
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM 
3
BĄK ALEX
SP W KRASNOBRODZIE
4
RACHAŃSKI ALBERT
SP W JARCZOWIE
5
SAGAN JAKUB
SP W TYSZOWCACH
6
PŁOCIOLNY DAWID
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
•           Ilość zawodników biorąca udział wbiegu: 58
 
 
 
 
 
 
 
 
Bieg VII – GIMNAZJUM Klasa I dziewczęta
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
PROBOLA KARINA
GIMNAZJUM NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
2
POLOWIEC WIKTORIA
GIMNAZJUM NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
3
PROC KARINA
GIMNAZJUM NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
4
PUŹNIAK ALICJA
GIMNAZJUM NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
5
DUDEK AGATA
GIMNAZJUM W STARYM ZAMOŚCIU
6
GITA ALEKSANDRA
GIMNAZJUM NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
•           Ilość zawodników biorąca udział wbiegu: 22
 
 
 
 
Bieg VIII – GIMNAZJUM Klasa I chłopcy
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
PODOLAK PIOTR
GIMNAZJUM W TYSZOWCACH
2
GAŁAN JAKUB
GIMNAZJUM W TYSZOWCACH
3
GÓRA JAKUB
GIMNAZJUM NR 1 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
4
CZUWARA JAKUB
GIMNAZJUM W KRASNOBRODZIE
5
GRAD PIOTR
GIMNAZJUM NR 1 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
6
SŁUBSKI ADRIAN
GIMNAZJUM W KRASNOBRODZIE
•           Ilość zawodników biorąca udział wbiegu: 38
 
 
 
 
 
 
 
 
Bieg IX – GIMNAZJUM Klasa II-III dziewczęta
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
MRÓZ MARLENA
GIMNAZJUM NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
2
SKAŁECKA KAMILA
SZS W JÓZEFOWIE
3
RACHAŃSKA WIKTORIA
GIMNAZJUM W JARCZOWIE
4
BEREZECKA ANETA
GIMNAZJUM NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
5
JASIŃSKA MAJA
GIMNAZJUM NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
6
PLIŻGA NATALIA
GIMNAZJUM NR 1 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
•           Ilość zawodników biorąca udział wbiegu: 53
 
 
 
 
Bieg X – GIMNAZJUM Klasa II- III chłopcy
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
KOŚCIOŁKO KAMIL
GIMNAZJUM W TYSZOWCACH
2
LUTY PATRYK
GIMNAZJUM NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
3
KRUPA PIOTR
GIMNAZJUM NR 1 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
4
SKALSKI MACIEJ
GIMNAZJUM NR 1 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
5
WĘGRZYN DAWID
GIMNAZJUM NR 1 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
6
BARAN JAROSŁAW
GIMNAZJUM W STARYM ZAMOŚCIU
•           Ilość zawodników biorąca udział wbiegu: 72
 
 
 
 
 
 
Bieg XI – SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE Klasa I-IIIdziewczęta
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
TETERYCZ ARKADIUSZ
LO CSM W ZAMOŚCIU 
2
PRZYSUCHA RADOSŁAW
I LO W ZAMOŚCIU
3
DOBOSZ PIOTR
LO CSM W ZAMOŚCIU
4
FLOR KAROL 
ZSCKR W SIENNICY RÓŻANEJ
5
DĄBSKI ADAM
ZSCKR W SIENNICY RÓŻANEJ
6
MIELNICZUK PAWEŁ
ZSCKR W SIENNICY RÓŻANEJ
•           Ilość zawodników biorąca udział wbiegu: 18
 
 
 
Bieg XII – SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE Klasa I-III chłopcy
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
MRÓZ PRZEMYSŁAW
ZS NR 1 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
2
SWATOWSKI ADRIAN
I LO W ZAMOŚCIU
3
ŻURAWSKI PAWEŁ
ZS NR 1 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
4
RADOWSKI PRZEMYSŁAW
ZSCKR W SIENNICY RÓŻANEJ
5
KNIAŹIUK MATEUSZ
ZSCKR W SIENNICY RÓŻANEJ
6
SAWA DANIEL
ZSCKR W SIENNICY RÓŻANEJ
•           Ilość zawodników biorąca udział wbiegu: 28
 
 
Bieg XIII – I- SENIORZY
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
KOPROWSKI RYSZARD
-
•           Ilość zawodników biorąca udział wbiegu: 1
 
 
 
 
 
Zawodnicy za zajęcie I-III  miejsca na każdym dystansie otrzymaLI nagrody oraz okolicznościowe medale. Za zajęcie miejsca I-VI  zawodnicy otrzymLI dyplomy.
 
2) PIŁKA NOŻNA – rocznik 2003 i młodsi
 
 
MIEJSCE
DRUŻYNA
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W ZAMOŚCIU
3
SZKOŁA PODSTAWOWA W BIŁGORAJU
4
SZKOŁA PODSTAWOWA W WERBKOWICACH
             
WYRÓŻNIENIE
ZAWODNIK
SZKOŁA
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU
MACIEJ ORZECHOWSKI
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
NAJLPESZY STRZELEC TURNIEJU
WIKTOR KURZĘPA
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
NAJLEPSZY BARMKARZ TURNIEJU
GRZEGORZ WSZOŁA
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W ZAMOŚCIU
 
Lp.
1 MIEJSCE – SKŁAD DRUŻYNY
1
BEŃKO MICHAŁ
2
TRZEŚNIOWSKI JAKUB
3
ORZECHOWSKI MACIEJ
4
TETERYCZ MACIEJ
5
LOMBER DANIEL
6
SIKORA PAWEŁ
7
KURZĘPA WIKTOR
8
KUROWSKI BARTOSZ
9
FRĄC PATRYK
10
BEDNARCZYK TOMASZ
11
WITKOWSKI MATEUSZ
TRENER
BEŃKO ARTUR
•           Ilość zawodników biorąca udział w turnieju: 110
 
 
 
Zawodnicy za zajęcie I-III MIEJSCA OTRZYMALI okolicznościowe medale, PUCHARY ORAZ DYPLOMY. POZOSTALI UCZESTNICY OTRZYMALI DYPLOMY ZA WZIĘCIE UDZIAŁU W SPARTAKIADZIE.
WRĘCZONO RÓWNIEŻ NAGRODY RZECZOWE DLA NAJLESZEGO ZAWODNIKA, BRAMKARZA ORAZ STRZELCA TURNIEJU.
 
 
3) PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT
 
MIEJSCE
SZKOŁA
1
GIMNAZJUM NR 1 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
2
GIMNAZJUM NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
3
GIMNAZJUM NR 3 W ZAMOŚCIU
4
GIMNAZJUM W KRASNOBRODZIE
 
 
 
 
Lp.
1 MIEJSCE – SKŁAD DRUŻYNY
1
GODZIŃSKA WERONIKA
2
BARTOSZEK MAGDALENA
3
SIELEWICZ MARTYNA
4
MAJDAŃSKA GABRIELA
5
ZATORSKA ANGELIKA
6
JABŁOŃSKA ALICJA
7
ŻOŁĄDEK ALEKSANDRA
8
WOŁOSZYN WERONIKA
9
POLAK PATRYCJA
10
ORLUK GABRIELA
TRENER
STANISŁAW KANIEWSKI
 
 
NAJLEPSZY ZAWODNIK DRUŻYNY 
SZKOŁA
PAULINA BEBA
GIMNAZJUM NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
AGNIESZKA KOWALCZUK
GIMNAZJUM W KRASNOBRODZIE
WERONIKA GODZIŃSKA
GIMNAZJUM NR 1 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
KAROLINA STANIEC
GIMNAZJUM NR 3 W ZAMOŚCIU
•           Ilość zawodników biorąca udział w turnieju: 40
 
 
Zawodnicy za zajęcie I-III MIEJSCA OTRZYMALI okolicznościowe medale ORAZ PUCHARY ORAZ DYPLOMY. POZOSTALI UCZESTNICY OTRZYMALI DYPLOMY ZA WZIĘCIE UDZIAŁU W SPARTAKIADZIE.
WRĘCZONO RÓWNIEŻ NAGRODY RZECZOWE DLA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW DRUŻYN.
 
PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW
 
MIEJSCE
SZKOŁA
1
GIMNAZJUM W KRASNOBRODZIE
2
GIMNAZJUM NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
3
GIMNAZJUM NR 1 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
 
Lp.
1 MIEJSCE – SKŁAD DRUŻYNY
1
FILIPOWSKI BARTOSZ 
2
KURANTOWICZ BARTŁOMIEJ
3
PRZYTUŁA MATEUSZ
4
KARDAS ADRIAN
5
ZUB DAWID
6
KONOPKA JAKUB
7
KURANTOWICZ HUBERT
8
LALIK KACPER
9
UJMA KRZYSZTOF
TRENER
GÓRNIK JOANNA
 
NAJLEPSZA ZAWODNICZKA DRUŻYNY 
SZKOŁA
GUMIENIAK MICHAŁ
GIMNAZJUM NR 1 
W TOMASZOWIE LUBELSKIM
KRAWCZYK PRZEMYSŁAW
GIMNAZJUM NR 2 
W TOMASZOWIE LUBELSKIM
FILIPOWSKI BARTOSZ
GIMNAZJUM W KRASNOBRODZIE
•           Ilość zawodników biorąca udział w turnieju: 30
 
 
 
 
 
 
ZawodnicZKI za zajęcie I-III MIEJSCA OTRZYMAŁY okolicznościowe medale, PUCHARY ORAZ DYPLOMY. POZOSTAŁE UCZESTNICZKI OTRZYMAŁY DYPLOMY ZA WZIĘCIE UDZIAŁU W SPARTAKIADZIE.
WRĘCZONO RÓWNIEŻ NAGRODY RZECZOWE DLA NAJLEPSZYCH ZAWODNICZEK DRUŻYNOWYCH.
 
4) PIŁKARĘCZNA CHŁOPCÓW
 
MIEJSCE
SZKOŁA
1
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAMOŚCIU
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W ZAMOŚCIU
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
4
SZKOŁA PODSTAWOWA W TYSZOWCACH
 
 
 
Lp.
1 MIEJSCE – SKŁAD DRUŻYNY
1
ABRASZEK JAKUB
2
DUDEK MATEUSZ
3
GADAJ JULIAN
4
OWSIK TOMASZ
5
SEMCZUK MARCIN
6
WACH WIKTOR
7
WOJCIECHOWSKI JAN
TRENER
SZPONAR JACEK
 
 
 
WYRÓŻNIENIE
ZAWODNIK
SZKOŁA
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU
CZERWONKA MATEUSZ
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W ZAMOŚCIU
NAJLPESZY STRZELEC TURNIEJU
WACH WIKTOR
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAMOŚCIU
NAJLEPSZY BARMKARZ TURNIEJU
BEKAS JAKUB
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W ZAMOŚCIU
•           Ilość zawodników biorąca udział w turnieju: 41
 
 
 
Zawodnicy za zajęcie I-III MIEJSCA OTRZYMALI okolicznościowe medale, PUCHARY ORAZ DYPLOMY. POZOSTALI UCZESTNICY OTRZYMALI DYPLOMY ZA WZIĘCIE UDZIAŁU W SPARTAKIADZIE.
WRĘCZONO RÓWNIEŻ NAGRODY RZECZOWE DLA NAJLESZEGO ZAWODNIKA, BRAMKARZA ORAZ STRZELCA TURNIEJU.
 
PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
 
MIEJSCE
SZKOŁA
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
2
SZKOŁA PODSTAWOWA W TYSZOWCACH
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
4
SZKOŁA PODSTAWOWA W BEŁŻCU
5
SZKOŁA PODSTAWOWA W KACZÓRKACH
 
Lp.
1 MIEJSCE – SKŁAD DRUŻYNY
1
LACHOWSKA NATALIA
2
TRYNDOCH AMELIA
3
RECHUL JOANNA
4
MAŁKA KINGA
5
DĄBROWSKA MARTYNA
6
BUCZKOWSKA ANNA
7
JAKUBUS ZUZANNA
8
KUBKA PAULINA
9
KOBIELARZ KAROLINA
10
MISIUDA JULIA
TRENER
WOLANIN-BUKAŁA EWA
 
WYRÓŻNIENIE
ZAWODNICZKA
SZKOŁA
NAJLEPSZA ZAWODNICZKA TURNIEJU
SZCZYGIELSKA ALEKSANDRA
SZKOŁA PODSTAWOWA W TYSZOWCACH
NAJLPESZY STRZELEC TURNIEJU
RECHUL JOANNA
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
NAJLEPSZA BARMKARKA TURNIEJU
MISIUDA JULIA
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
•           Ilość zawodników biorąca udział w turnieju: 52
ZawodnicZKI za zajęcie I-III MIEJSCA OTRZYMAŁY okolicznościowe medale, PUCHARY ORAZ DYPLOMY. POZOSTAŁE UCZESTNICZKI OTRZYMAŁY DYPLOMY ZA WZIĘCIE UDZIAŁU W SPARTAKIADZIE.
WRĘCZONO RÓWNIEŻ NAGRODY RZECZOWE DLA NAJLESZEJ ZAWODNICZKI, BRAMKARKI ORAZ STRZELCA TURNIEJU.
 
5) SZACHY CHŁOPCÓW
 
SZACHY – SP KL. I-III dziewczęta
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
NIEDORYS KAROLINA
SP W ŁASZCZOWIE
2
KIJKO JULIA
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
3
WALENTYN ZUZANNA
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
4
WĘGRZYN OTYLIA
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
5
TYCHLOWIEC ZUZANNA
SP W MICHALOWIE
6
GORZKIEWICZ GABRIELA
SP NR 2 W ZAMOŚCIU
•           Ilość zawodników biorąca udział w turnieju: 26
 
SZACHY – SP KL. I-III chłopcy
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
KOPERWAS KAMIL
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
2
GROMEK PAWEŁ
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
3
KRUPA JAN
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
4
KOT STANISŁAW
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
5
KIEŁBASA MIŁOSZ
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
6
KURZĘPA MICHAŁ
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
•           Ilość zawodników biorąca udział w turnieju: 48
 
 
 
SZACHY – SP KL. IV-VI dziewczęta
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
GROMEK ALEKSANDRA
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
2
WOJTOWICZ ROZALIA
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
3
KRZACZKOWSKA ANNA
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
4
BUCZEK MALWINA
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
5
WAWRYSZCZUK MALWINA
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
6
DRACZKA WIKTORIA
SP W KABUNIE
•           Ilość zawodników biorąca udział w turnieju: 18
 
SZACHY – SP KL. IV-VI chłopcy
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
BOREK PAWEŁ
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
2
BUKAŁA NORBERT
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
3
SAŁAPAT MICHAŁ
SP NR 6 W ZAMOŚCIU
4
MICHALSKI ADRIAN
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
5
ZUBIAK MATEUSZ
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
6
CHUDY MIKOŁAJ
SP NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
•           Ilość zawodników biorąca udział w turnieju: 55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SZACHY – SZKOŁY GIMNAZJALNE KL. I-III dziewczęta
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
BOREK DOMINIKA
GIMNAZJUM NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
2
KUKASIEWICZ JUSTYNA
GIMNAZJUM NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
3
KAMIŃSKA ANNA
GIMNAZJUM NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
4
PALAK SARA
GIMNAZJUM NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
5
NIEDORYS GABRIELA
GIMNAZJUM W ŁASZCZOWIE
6
SZACHNOWSKA KAROLINA
GIMNAZJUM TYSZOWCE
•           Ilość zawodników biorąca udział w turnieju: 16
 
SZACHY – SZKOŁY GIMNAZJALNE KL. I-III chłopcy
Miejsce
Nazwisko i imię
Szkoła
1
MUCHA KONRAD
GIMNAZJUM NR 3 W BIŁGORAJU
2
CISEK KAMIL 
GIMNAZJUM NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
3
PISKLAK BARTŁOMIEJ
GIMNAZJUM W ALEKSANDROWIE
4
MICHALSKI BARTOSZ
GIMNAZJUM NR 1 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
5
TKACZYK MATEUSZ
GIMNAZJUM W KRASNOBRODZIE
6
TYRKA DOMINIK
GIMNAZJUM W KRASNOBRODZIE
•           Ilość zawodników biorąca udział w turnieju: 29
 

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymLI MEDALE i nagrody rzeczowe.Za zajęcie miejsca I-VI zawodnicy otrzymaLI dyplomy.

 

 

 

          
 
 
          Komitet Organizacyjny zawodów tworzyli: Sławomir Zawiślak  Poseł na Sejm RP, Przemysław Czarnek Wojewoda Lubelski, Wojciech Żukowski Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej, Forum Młodych Prawa i SprawiedliwościPowiatu Zamojskiego i Tomaszowskiego, Klub Gazety Polskiej w  Tomaszowie Lubelskim, Ośrodek Sportu i Rekreacji TOMASOVIA w Tomaszowie Lubelskim, UKS GIM DWÓJKA przy Gimnazjum Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, LUKS TOMASOVIA przy Gimnazjum Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim.

 

Poseł składa serdeczne podziękowania m.in za społeczną pracę współorganizatorom Spartakiady, prowadzącym zawody, sędziom, którzy zabezpieczyli sprawne i bezpieczne przeprowadzenie zawodów sportowych; dyrekcjom, oraz nauczycielom szkół uczestniczących w zawodach za przyjęcie naszego zaproszenia i opiekę nad zawodnikami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom VI Spartakiady Dzieci i Młodzieży- Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej: dzieciom i  młodzieży za piękną sportową rywalizację.

            Serdeczne wyrazy wdzięczności dla instytucji i osób, które wsparły organizację tegorocznej Spartakiady, tj. m.in.PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa sp. z o.o.

Mediom dziękujemy za życzliwe i profesjonalne przekazywanie opinii publicznej informacji o w/w zawodach sportowych.

 W załączeniu przesyłamy zdjęcia ze Spartakiady ze zgodą na ich publikację.

Już teraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznej - VII Zamojskiej Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży- Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.

 

 

 

(-) Komitet Organizacyjny

VI Spartakiady Dzieci i Młodzieży - Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej

 
Podziel się:
« wstecz

GALERIA:


SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 0