LubieHrubie.pl » Sport

A A A

VIII Międzynarodowy Bieg Herbowy

Dodał: Muniu

Data dodania: 2006-05-22

Komunikat z VIII Międzynarodowego Biegu Herbowego
przeprowadzonego w dn. 21 .05. 2006 r. w Hrubieszowie. Organizator - Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie.

Reklama

u>Bieg Główny

Kobiety
1. Olga Kalendarowa - Ukraina - 11,37 16
2. Olga Kotowska - Ukraina - 11,38 43
3. Swietłana Klimienko - Ukraina - 11,46 51
4. Sylwia Sołoducha - Agros Zamość - 12,33 86
5. Natalia Jakimowicz - Ukraina - 12,48 37
6. Danuta Zatorska - Krosno - 12,56 87
7. Małgorzata Żółkiewska - UREN Łaszczów - 13,09 61
8. Katerina Semirak - Ukraina - 14,01 75


Mężczyźni
1. Dariusz Kuzdra - Agros Zamość - 10,14.80
2. Aleksandr Łabziuk - Ukraina - 10,18 32
3. Artur Jabłoński - Unia Hrubieszów - 10,26 60
4. Przemysław Dąbkowski - AWF Biała Podlaska - 10,33 44
5. Andrzej Szewczuk - Ukraina - 10,35 16
6. Stanisław Marzec - Agro - Natura Nałęczów - 10,38 04
7. Kamil Kowalski - Start Lublin - 10,42 12
8. Siergiej Waszczuk - Ukraina - 10,54 66
9. Tomasz Nastałek - Tomaszów - 11,01 25
10. Ryszard Dryps - Hortex Leżejsk - 11,21 65
11. Piotr Kitliński - Nefryt Lubartów - 11,22 61
12. Andrzej Węcławik - Unia Hrubieszów - 11,29 44
13. Bogumił Podleśny - Chaeleey - 11,35 80
14. Marek Podlipny - Lubelski Węgiel - 11,44 11
15. Mariusz Grzybek - Unia Hrubieszów - 11,44 54
16. Piotr Mulawa - Agros Zamość - 11,44 93
17. Paweł Czyż - Nefryt Lubartów - 12,02 71
18. Andrzej Smyk - Stara Wieś - 12,30 81
19. Zbigniew Stelmach - Lubelski Węgiel - 12,38 83
20. Tomasz Chwedyna - KLS Milanów - 12,47 62
21. Eugeniusz Jankowski - OPEC Puławy - 12,57 87
22. Tomasz Jarmuszyński - - - 12,59 19
23. Andrzej Stepaniuk - Unia Hrubieszów - 13,17 01
24. Stanisław Sikorski - Lubelski Węgiel - 13,21 54
25. Henryk Stelmach - Lubelski Węgiel - 13,22 54
26. Marian Surowiec - LKS Milanów - 14,27 65
27. Ireneusz Policht - Maratończyk Łęczna - 14,49 49
28. Jan Bordzoł - Lubartów - 15,19 44
29. Zenon Traczuk - Hrubieszów - 17,30 02
30. Leszek Gajda - LKS Milanów - 22,39 58
31. Jan Mikołajczyk - Hrubieszów - 23,46 51
32. Robert Pawłowicz - Start Lublin - NIEPEŁNOSPRAWNY - 24,00 39

KATEGORIE WIEKOWE BIEGU GŁÓWNEGO

Kategoria 16 - 19 lat
1. Kowalski Kamil - Start Lublin
2. Czyż Paweł - Nefryt Lubartów

Kategoria 20 - 29 lat
1. Andrzej Węcławik - 79 - Unia Hrubieszów
2. Mariusz Grzybek - 86 - Unia Hrubieszów
3. - Piotr Mulawa - 86 - Agros Zamość

Kategoria 30 - 39 lat
1. Dariusz Kuzdra - Agros Zamość
2. Tomasz Nastałek - Tomaszów
3. Piotr Kitliński - Nefryt Lubartów
4. Bogumił Podleśny - Charleey
5. Marek Podlipny - Lubelski Węgiel
6. Tomasz Chwedyna - LKS Milanów

Kategoria 40 - 49 lat
1. Stanisław Marzec - Agro - Natura Nałęczów
2. Ryszard Dryps - Hortex Leżajsk
3. Andrzej Smyk - Stara Wieś
4. Zbigniew Stelmach - Lubelski Węgiel
5. Tomasz Jarmuszyński - 
6. Andrzej Stepaniuk - Unia Hrubieszów
7. Stanisław Sikorski - Lubelski Węgiel
8. Henryk Stelmach - Dębica

Kategoria 50 - 59 lat
1. Eugeniusz Jankowski - OPEC Puławy
2. Marian Surowiec - LKS Milanów
3. Jan Bordzoł - Lubartów
4. Zenon Traczuk - Hrubieszów

Kategoria 60 lat i starsi
1. Ireneusz Policht - Maratończyk Łęczna
2. Leszek Gajda - LKS Milanów
3. Jan Mikołajczyk

Biegi przedszkolaka
1. Kacper Nastałek - - 6 lat
2. Adrian Żak - Hrubieszów Nr 3 - 6 lat
3. - Bartek Tomaszczuk - Hrubieszów SP nr 2 - 6 lat
4. Maciej Pokrywka - Hrubieszów Przedszkole nr 5 - 6 lat
5. - Michał Tarnowski - Hrubieszów SP nr 1 - 6 lat
6. - Paulina Rutkowska - Hrubieszów SP nr 3 - 6 lat
7. Sandra Gałecka - Hrubieszów - 5 lat
8. - Jakub Fornal - Hrubieszów Przedszkole nr 5 - 5 lat
9. Oliwia Cieśielczuk - Hrubieszów Przedszkole nr 2 - 5 lat
10. Julia Kamień - Hrubieszów - 3 lata
11. Tomasz Rutkowski - Hrubieszów - 4 lata
12. Wiktoria Kamień - Hrubieszów - 3 lata


Biegi młodzieżowe

Dziewczęta `95 i młodsze
1. Aleksandra Osmólska - SP Rejowiec Fabr.
2. Katarzyna Wiśniewski - SP nr 3 Hrubieszów
3. Urszula Załuska - SP Horodło
4. Magda Jakimiec - SP nr 3 Hrubieszów
5. Ewa Kania - Nr 3 Hrubieszów
6. Dominika Wrzos - SP Obrowiec
7. Jagoda Smyk - SP nr2 Hrubieszów
8. Magdalena Tużyńska - SP Obrowiec
9. Karolina Wiśniewska - SP nr 3
10. Angelika Łukiewicz - SP Turkowice
11. Eliza Serba - SP nr 2
12. Andżelika Furmanek - SP 3 Hrubieszów
13. Wiktoria Cieśielczuk - SP 3
14. Weronika Tomaszczuk - SP 2

Chłopcy '95 i młodsi
1. Michał Kajzer - SP Nowodwór
2. Michał Stepaniuk - SP Obrowiec
3. Mateusz Prus - SP Podhordy
4. Piotra Jasina - SP Przewodów
5. Damian Chyzantemowicz - SP Horodło
6. Michał Koszałko - SP Hrubieszów 3
7. Damian Fiodor - SP Urszulin
8. Oskar Czupryński - SP Hrubieszów 3
9. Krystian Traczuk - SP Hrubieszów 3

Dziewczęta '94 - '93
1. Emilia Kosowska - SP 4 Lubartów
2. Karolina Kasprowicz - SP Hrubieszów 3
3. Dominika Dragon - SP Hrubieszów 1
4. Monika Kosz - SP Pawłów
5. Anita Hojda - SP Hrubieszów2
6. Monika Stężyńska - SP Nowodwór
7. Zuzanna Bekier - ZSP Grabowiec
8. Angelika Pakos - SP Hrubieszów 3 
9. Magdalena Zebzda - SP Horodło
10. Agnieszka Tulej - SP Hrubieszów 3
10. Natalia Nastałek - SP 3 Tomaszów Lub.
11. Ewelina Korona - SP Urszulin
12. Maria Prus - G Hrubieszów 2
13. Małgorzata Dziewiczkiewicz - SP Obrowiec
14. Angelika Kołodziej - SP Obrowiec
15. Angelika Wiśniewska - SP Hrubieszów 3 
16. Aleksandra Podgórska - SP Hrubieszów 1
17. Karolina Głowacka - SP 3 Hrubieszów

Chłopcy '94 - '93
1. Mateusz Bieńkowski - SP Turkowice
2. Paweł Kloc - SP Urszulin
3. Łukasz Radko - SP Urszulin
4. Przemysław Werner - SP Urszulin
5. Kamil Załuski - SP Horodło
6. Tomasz Kryszczuk - SP Turkowice
7. Wojciech Jabłoński - ZSP Grabowiec
8. Kamil Kleban - ZSP Grabowiec
9. Arkadiusz Pakuła - SP Przewodów
10. Marek Szczygieł - SP Nowodwór
11. Sylwester Kosior - SP Nowodwór
12. Marcin Marcych - SP nr 2
13. Sylwester Pawłowski - SP Urszulin
14. Piotr Żarski - SP Przewodów
15. Dariusz Stankiewicz - SP Obrowiec
16. Patryk Syty - SP Przewodów
17. Patryk Raczyński - SP Nieledew

Dziewczęta '92 - '91
1. Katarzyna Koszałko - G Hrubieszów 3
2. Anna Łatka - G Hrubieszów 2
3. Karolina Drewnik - ZS Hrubieszów 2
4. Karolina Korona - G Urszulin
5. Paulina Skorupska - ZS Hrubieszów 2
6. Mariola Grabarczuk - ZSP Grabowiec
7. Karolina Bartyga - ZS Turkowice
8. Paulina Bojarczuk - G ZS Hrubieszów 2
9. Monika Pakułą - G Przewodów
10. Monika Kubińska - G Przewodów
11. Marta Kloc - G Urszulin
12. Justyna Gajewska - ZS Hrubieszów 2
13. Daria Zdun - G ZS Hrubieszów 2
14. Kamila Syta - G Przewodów
15. Marianna Ulicka - GZS Hrubieszów 2 
16. Anna Jańczuk - G ZS Hrubieszów 2
17. Magdalena Koluch - G Przewodów
18. Angelika Urbaniak - ZS Hrubieszów 2
19. Anna Bąk - G Hrubieszów 2
20. Natalia Wysocka - ZS Hrubieszów 2
21. Patrycja Werner - G Urszulin
22. Magdalena Tor - ZSG Hrubieszów2
23. Honorata Hukowska - ZSG Hrubieszów 2
24. Anna Dąbrowska - ZS Hrubieszów 2
25. Agnieszka Otręba - ZS Hrubieszów 2
26. Paulina Panasiewicz - ZS Hrubieszów 2
27. Jga Barańska - ZS Hrubieszów 2

Chłopcy `92 - `91
1. Krzysztof Cegłowski - G Urszulin
2. Mateusz Szostakiewicz - ZSP Grabowiec
3. Mateusz Tołubiński - G Lubartów
4. Dariusz Nowacki - G Lubartów
5. Mateusz Nastałek - G Tomaszów Lub.
6. Mateusz Zob - G Przewodów
7. Piotr Blacha - ZS Hrubieszów 2
8. Damian Syty - G Przewodów
9. Grzegorz Pawłowski - G Urszulin
10. Łukasz Kopiec - ZS Turkowice
11. Kamil Kozielewicz - G Hrubieszów 2
12. Mateusz Sołtysiak - G Hrubieszów 2
13. Rafał Woś - G Hrubieszów 2
14. Bartek Harpeniuk - ZS Hrubieszów 2
15. Kacper Dobrowlski - ZS Hrubieszów 2
16. Artur Metelski - ZS Hrubieszów 2
17. Hubert Nowicki - G Hrubieszów 2

Dziewczęta '90 - '89
1. Barbara Szpaowska - LO Siedliszcze
2. Ilona Steciuk - LO Horodło
3. Diana Kuszowska - G Przewodów
4. Joanna Paszczuk - G Hrubieszów 2
5. Edyta Korona - G Urszulin
6. Magdalena Szczepaniuk - G Urszulin
7. Magdalena Kwaśnik - ZS Hrubieszów 2
8. Sylwia Bielak - ZS Hrubieszów 2 
9. Dorota Stefaniak - ZS Hrubieszów 2
10. Aleksandra Dańczuk - ZS Hrubieszów 2
11. Magdalena Pawlak - ZS Hrubieszów 2
12. Pamela Zawadzka - ZS Hrubieszów 2
13. Paulina Sawicka - ZS Hrubieszów 2
14. Anna Szwczuk - G Hrubieszów 2

Chłopcy '90 - '89
1. Michał Rogala - ZSP nr 5 Zamość
2. Konrad Kosowski - G Lubartów
3. Łukasz Krakowiak - ZS nr 3
4. Kamil Pawezka - G Przewodów
5. Jakub Kulpa - ZS Hrubieszów2
6. Paweł Kuropatwa - ZS Hrubieszów 2
7. Mateusz Harpeniuk - ZS Hrubieszów 2

Dziewczęta `88 - `87
1. Anna Zduńczuk - LO Siedliszcze
2. Anna Kościokko - ZS Turkowice
3. Barbara Podolak - ZS Turkowice

Chłopcy '88 - '87
1. Mateusz Markiewicz - LO Horodło
2. Marek Wilkos - ZSZ nr 1
3. Łukasz Ciężar - Start Lublin
4. Radosław Kramarczuk - ZS Turkowice
5. Krzysztof Kusiak - UKS Grześ


Starostwo Powiatowe w Hrbieszowie dziękuje za pomoc przy organizacji VIII Biegu Herbowego:
Hrubieszowskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Komendzie Powiatowej Policji w Hrubieszowie, Straży Miejskiej w Hrubieszowie, SP ZOZ w Hrubieszowie oraz Bursie Międzyszkolnej w Hrubieszowie.

Podziel się:
« wstecz