VIII Międzynarodowy Bieg Herbowy

Komunikat z VIII Międzynarodowego Biegu Herbowego
przeprowadzonego w dn. 21 .05. 2006 r. w Hrubieszowie. Organizator – Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie.

Reklamy

u>Bieg Główny

Kobiety
1. Olga Kalendarowa – Ukraina – 11,37 16
2. Olga Kotowska – Ukraina – 11,38 43
3. Swietłana Klimienko – Ukraina – 11,46 51
4. Sylwia Sołoducha – Agros Zamość – 12,33 86
5. Natalia Jakimowicz – Ukraina – 12,48 37
6. Danuta Zatorska – Krosno – 12,56 87
7. Małgorzata Żółkiewska – UREN Łaszczów – 13,09 61
8. Katerina Semirak – Ukraina – 14,01 75

Mężczyźni
1. Dariusz Kuzdra – Agros Zamość – 10,14.80
2. Aleksandr Łabziuk – Ukraina – 10,18 32
3. Artur Jabłoński – Unia Hrubieszów – 10,26 60
4. Przemysław Dąbkowski – AWF Biała Podlaska – 10,33 44
5. Andrzej Szewczuk – Ukraina – 10,35 16
6. Stanisław Marzec – Agro – Natura Nałęczów – 10,38 04
7. Kamil Kowalski – Start Lublin – 10,42 12
8. Siergiej Waszczuk – Ukraina – 10,54 66
9. Tomasz Nastałek – Tomaszów – 11,01 25
10. Ryszard Dryps – Hortex Leżejsk – 11,21 65
11. Piotr Kitliński – Nefryt Lubartów – 11,22 61
12. Andrzej Węcławik – Unia Hrubieszów – 11,29 44
13. Bogumił Podleśny – Chaeleey – 11,35 80
14. Marek Podlipny – Lubelski Węgiel – 11,44 11
15. Mariusz Grzybek – Unia Hrubieszów – 11,44 54
16. Piotr Mulawa – Agros Zamość – 11,44 93
17. Paweł Czyż – Nefryt Lubartów – 12,02 71
18. Andrzej Smyk – Stara Wieś – 12,30 81
19. Zbigniew Stelmach – Lubelski Węgiel – 12,38 83
20. Tomasz Chwedyna – KLS Milanów – 12,47 62
21. Eugeniusz Jankowski – OPEC Puławy – 12,57 87
22. Tomasz Jarmuszyński – – – 12,59 19
23. Andrzej Stepaniuk – Unia Hrubieszów – 13,17 01
24. Stanisław Sikorski – Lubelski Węgiel – 13,21 54
25. Henryk Stelmach – Lubelski Węgiel – 13,22 54
26. Marian Surowiec – LKS Milanów – 14,27 65
27. Ireneusz Policht – Maratończyk Łęczna – 14,49 49
28. Jan Bordzoł – Lubartów – 15,19 44
29. Zenon Traczuk – Hrubieszów – 17,30 02
30. Leszek Gajda – LKS Milanów – 22,39 58
31. Jan Mikołajczyk – Hrubieszów – 23,46 51
32. Robert Pawłowicz – Start Lublin – NIEPEŁNOSPRAWNY – 24,00 39

KATEGORIE WIEKOWE BIEGU GŁÓWNEGO

Kategoria 16 – 19 lat
1. Kowalski Kamil – Start Lublin
2. Czyż Paweł – Nefryt Lubartów

Kategoria 20 – 29 lat
1. Andrzej Węcławik – 79 – Unia Hrubieszów
2. Mariusz Grzybek – 86 – Unia Hrubieszów
3. – Piotr Mulawa – 86 – Agros Zamość

Kategoria 30 – 39 lat
1. Dariusz Kuzdra – Agros Zamość
2. Tomasz Nastałek – Tomaszów
3. Piotr Kitliński – Nefryt Lubartów
4. Bogumił Podleśny – Charleey
5. Marek Podlipny – Lubelski Węgiel
6. Tomasz Chwedyna – LKS Milanów

Kategoria 40 – 49 lat
1. Stanisław Marzec – Agro – Natura Nałęczów
2. Ryszard Dryps – Hortex Leżajsk
3. Andrzej Smyk – Stara Wieś
4. Zbigniew Stelmach – Lubelski Węgiel
5. Tomasz Jarmuszyński –
6. Andrzej Stepaniuk – Unia Hrubieszów
7. Stanisław Sikorski – Lubelski Węgiel
8. Henryk Stelmach – Dębica

Kategoria 50 – 59 lat
1. Eugeniusz Jankowski – OPEC Puławy
2. Marian Surowiec – LKS Milanów
3. Jan Bordzoł – Lubartów
4. Zenon Traczuk – Hrubieszów

Kategoria 60 lat i starsi
1. Ireneusz Policht – Maratończyk Łęczna
2. Leszek Gajda – LKS Milanów
3. Jan Mikołajczyk

Biegi przedszkolaka
1. Kacper Nastałek – – 6 lat
2. Adrian Żak – Hrubieszów Nr 3 – 6 lat
3. – Bartek Tomaszczuk – Hrubieszów SP nr 2 – 6 lat
4. Maciej Pokrywka – Hrubieszów Przedszkole nr 5 – 6 lat
5. – Michał Tarnowski – Hrubieszów SP nr 1 – 6 lat
6. – Paulina Rutkowska – Hrubieszów SP nr 3 – 6 lat
7. Sandra Gałecka – Hrubieszów – 5 lat
8. – Jakub Fornal – Hrubieszów Przedszkole nr 5 – 5 lat
9. Oliwia Cieśielczuk – Hrubieszów Przedszkole nr 2 – 5 lat
10. Julia Kamień – Hrubieszów – 3 lata
11. Tomasz Rutkowski – Hrubieszów – 4 lata
12. Wiktoria Kamień – Hrubieszów – 3 lata

Biegi młodzieżowe

Dziewczęta `95 i młodsze
1. Aleksandra Osmólska – SP Rejowiec Fabr.
2. Katarzyna Wiśniewski – SP nr 3 Hrubieszów
3. Urszula Załuska – SP Horodło
4. Magda Jakimiec – SP nr 3 Hrubieszów
5. Ewa Kania – Nr 3 Hrubieszów
6. Dominika Wrzos – SP Obrowiec
7. Jagoda Smyk – SP nr2 Hrubieszów
8. Magdalena Tużyńska – SP Obrowiec
9. Karolina Wiśniewska – SP nr 3
10. Angelika Łukiewicz – SP Turkowice
11. Eliza Serba – SP nr 2
12. Andżelika Furmanek – SP 3 Hrubieszów
13. Wiktoria Cieśielczuk – SP 3
14. Weronika Tomaszczuk – SP 2

Chłopcy ’95 i młodsi
1. Michał Kajzer – SP Nowodwór
2. Michał Stepaniuk – SP Obrowiec
3. Mateusz Prus – SP Podhordy
4. Piotra Jasina – SP Przewodów
5. Damian Chyzantemowicz – SP Horodło
6. Michał Koszałko – SP Hrubieszów 3
7. Damian Fiodor – SP Urszulin
8. Oskar Czupryński – SP Hrubieszów 3
9. Krystian Traczuk – SP Hrubieszów 3

Dziewczęta ’94 – ’93
1. Emilia Kosowska – SP 4 Lubartów
2. Karolina Kasprowicz – SP Hrubieszów 3
3. Dominika Dragon – SP Hrubieszów 1
4. Monika Kosz – SP Pawłów
5. Anita Hojda – SP Hrubieszów2
6. Monika Stężyńska – SP Nowodwór
7. Zuzanna Bekier – ZSP Grabowiec
8. Angelika Pakos – SP Hrubieszów 3
9. Magdalena Zebzda – SP Horodło
10. Agnieszka Tulej – SP Hrubieszów 3
10. Natalia Nastałek – SP 3 Tomaszów Lub.
11. Ewelina Korona – SP Urszulin
12. Maria Prus – G Hrubieszów 2
13. Małgorzata Dziewiczkiewicz – SP Obrowiec
14. Angelika Kołodziej – SP Obrowiec
15. Angelika Wiśniewska – SP Hrubieszów 3
16. Aleksandra Podgórska – SP Hrubieszów 1
17. Karolina Głowacka – SP 3 Hrubieszów

Chłopcy ’94 – ’93
1. Mateusz Bieńkowski – SP Turkowice
2. Paweł Kloc – SP Urszulin
3. Łukasz Radko – SP Urszulin
4. Przemysław Werner – SP Urszulin
5. Kamil Załuski – SP Horodło
6. Tomasz Kryszczuk – SP Turkowice
7. Wojciech Jabłoński – ZSP Grabowiec
8. Kamil Kleban – ZSP Grabowiec
9. Arkadiusz Pakuła – SP Przewodów
10. Marek Szczygieł – SP Nowodwór
11. Sylwester Kosior – SP Nowodwór
12. Marcin Marcych – SP nr 2
13. Sylwester Pawłowski – SP Urszulin
14. Piotr Żarski – SP Przewodów
15. Dariusz Stankiewicz – SP Obrowiec
16. Patryk Syty – SP Przewodów
17. Patryk Raczyński – SP Nieledew

Dziewczęta ’92 – ’91
1. Katarzyna Koszałko – G Hrubieszów 3
2. Anna Łatka – G Hrubieszów 2
3. Karolina Drewnik – ZS Hrubieszów 2
4. Karolina Korona – G Urszulin
5. Paulina Skorupska – ZS Hrubieszów 2
6. Mariola Grabarczuk – ZSP Grabowiec
7. Karolina Bartyga – ZS Turkowice
8. Paulina Bojarczuk – G ZS Hrubieszów 2
9. Monika Pakułą – G Przewodów
10. Monika Kubińska – G Przewodów
11. Marta Kloc – G Urszulin
12. Justyna Gajewska – ZS Hrubieszów 2
13. Daria Zdun – G ZS Hrubieszów 2
14. Kamila Syta – G Przewodów
15. Marianna Ulicka – GZS Hrubieszów 2
16. Anna Jańczuk – G ZS Hrubieszów 2
17. Magdalena Koluch – G Przewodów
18. Angelika Urbaniak – ZS Hrubieszów 2
19. Anna Bąk – G Hrubieszów 2
20. Natalia Wysocka – ZS Hrubieszów 2
21. Patrycja Werner – G Urszulin
22. Magdalena Tor – ZSG Hrubieszów2
23. Honorata Hukowska – ZSG Hrubieszów 2
24. Anna Dąbrowska – ZS Hrubieszów 2
25. Agnieszka Otręba – ZS Hrubieszów 2
26. Paulina Panasiewicz – ZS Hrubieszów 2
27. Jga Barańska – ZS Hrubieszów 2

Chłopcy `92 – `91
1. Krzysztof Cegłowski – G Urszulin
2. Mateusz Szostakiewicz – ZSP Grabowiec
3. Mateusz Tołubiński – G Lubartów
4. Dariusz Nowacki – G Lubartów
5. Mateusz Nastałek – G Tomaszów Lub.
6. Mateusz Zob – G Przewodów
7. Piotr Blacha – ZS Hrubieszów 2
8. Damian Syty – G Przewodów
9. Grzegorz Pawłowski – G Urszulin
10. Łukasz Kopiec – ZS Turkowice
11. Kamil Kozielewicz – G Hrubieszów 2
12. Mateusz Sołtysiak – G Hrubieszów 2
13. Rafał Woś – G Hrubieszów 2
14. Bartek Harpeniuk – ZS Hrubieszów 2
15. Kacper Dobrowlski – ZS Hrubieszów 2
16. Artur Metelski – ZS Hrubieszów 2
17. Hubert Nowicki – G Hrubieszów 2

Dziewczęta ’90 – ’89
1. Barbara Szpaowska – LO Siedliszcze
2. Ilona Steciuk – LO Horodło
3. Diana Kuszowska – G Przewodów
4. Joanna Paszczuk – G Hrubieszów 2
5. Edyta Korona – G Urszulin
6. Magdalena Szczepaniuk – G Urszulin
7. Magdalena Kwaśnik – ZS Hrubieszów 2
8. Sylwia Bielak – ZS Hrubieszów 2
9. Dorota Stefaniak – ZS Hrubieszów 2
10. Aleksandra Dańczuk – ZS Hrubieszów 2
11. Magdalena Pawlak – ZS Hrubieszów 2
12. Pamela Zawadzka – ZS Hrubieszów 2
13. Paulina Sawicka – ZS Hrubieszów 2
14. Anna Szwczuk – G Hrubieszów 2

Chłopcy ’90 – ’89
1. Michał Rogala – ZSP nr 5 Zamość
2. Konrad Kosowski – G Lubartów
3. Łukasz Krakowiak – ZS nr 3
4. Kamil Pawezka – G Przewodów
5. Jakub Kulpa – ZS Hrubieszów2
6. Paweł Kuropatwa – ZS Hrubieszów 2
7. Mateusz Harpeniuk – ZS Hrubieszów 2

Dziewczęta `88 – `87
1. Anna Zduńczuk – LO Siedliszcze
2. Anna Kościokko – ZS Turkowice
3. Barbara Podolak – ZS Turkowice

Chłopcy ’88 – ’87
1. Mateusz Markiewicz – LO Horodło
2. Marek Wilkos – ZSZ nr 1
3. Łukasz Ciężar – Start Lublin
4. Radosław Kramarczuk – ZS Turkowice
5. Krzysztof Kusiak – UKS Grześ

Starostwo Powiatowe w Hrbieszowie dziękuje za pomoc przy organizacji VIII Biegu Herbowego:
Hrubieszowskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Komendzie Powiatowej Policji w Hrubieszowie, Straży Miejskiej w Hrubieszowie, SP ZOZ w Hrubieszowie oraz Bursie Międzyszkolnej w Hrubieszowie.