LubieHrubie.pl » Sport

A A A

W IV lidze lubelskiej Unia wygrała z Kłosem, Kryształ przegrał z Tomasovią

Dodał: may

Data dodania: 2019-08-19

W 2. kolejce IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów pokonała na wyjeździe Kłos Chełm 3:2, a Kryształ przegrał na własnym stadionie z Tomasovią 1:3.

Reklama

 

Kłos Chełm – Unia Hrubieszów 2:3 (1:3)

Bramki: Damian Kamola 16′, Paweł Fornal 48′ – Arkadiusz Drapsa 10′, Mariusz Podgórski 24′, Jewgienij Grui 38′

Kłos: Wikło (46′ Skuczyński) – Huk, E. Poznański (25′ Wyrostek), Kowalski, Stepaniuk – Flis, Kamola, Rak (46′ Żwirbla), Bereda (52′ Grądz), Fornal – Bala (72′ Gierczak).

Unia: Wyłupek – Blicharz, Pietrusiewicz, Alokhin, Wiejak – M. Oleszczuk, Podgórski, Kamiński, Grui – Drapsa (90′ Zając), Greniuk (89′ Steciuk).

Żółte kartki: Damian Flis – Łukasz Kamiński, Filip Pietrusiewicz

 

Wypowiedzi pomeczowe:

https://lubsport.pl/iv-liga-pilka-nozna/katastrofalna-pierwsza-polowa-klosa-przesadzila-o-zwyciestwie-unii

 

***

 

Kryształ Werbkowice - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3 (0:1)

Bramki: Patryk Nieradko 90+1′ (rzut karny) – Wojciech Gęborys 5′, Michał Towbin 51′, Jakub Szuta 85′

Kryształ: Filipczuk (58′ Stachyra) – Omański, Alokhin, Śmiałko, Luterek – Reszczyński (75′ Łappo), Sas, Denkiewicz, Rybka (85′ Borys), Pilipczuk (60′ Dec) – A. Wołoch (60′ Nieradko).

Tomasovia: Waśkiewicz – Pleskacz, D. Szuta, Smoła, Łeń – Towbin (85′ Krosman), Turewicz, Żerucha (75′ J. Szuta), Gęborys (62′ Baran), Stożek (90+2′ Piatnoczka) – Rataj.

Żółte kartki: Michał Luterek – Damian Rataj, Damian Szuta, Bartłomiej Pleskacz

 

Wypowiedzi pomeczowe:

https://lubsport.pl/iv-liga-pilka-nozna/konkrety-byly-po-stronie-tomasovii-krysztal-ponownie-nieskuteczny

 

Pozostałe wyniki:

Victoria Żmudź - Lewart Lubartów 1:3

Łada 1945 Biłgoraj - Górnik II Łęczna 0:3

Sparta Rejowiec Fabryczny - Orlęta Łuków 1:1

Włodawianka Włodawa - Huczwa Tyszowce 8:3

Granit Bychawa - Lublinianka Lublin 3:0

Huragan Międzyrzec Podlaski - Powiślak Końskowola 3:0

 

Tabela:

1

Huragan Międzyrzec Podl.

2

6

7-0

2

Lewart Lubartów

2

6

6-2

3

Granit Bychawa

2

6

5-1

4

Tomasovia Tomaszów L.

2

6

5-2

5

Orlęta Łuków

2

4

5-3

6

Włodawianka Włodawa

2

3

10-7

7

Górnik II Łęczna

2

3

4-3

8

Victoria Żmudź

2

3

2-3

9

Powiślak Końskowola

2

3

2-4

10

Unia Hrubieszów

2

3

3-6

11

Sparta Rejowiec Fabrycz.

2

1

2-3

12

Kryształ Werbkowice

2

1

1-3

13

Lublinianka Lublin

2

1

0-2

14

Kłos Chełm

2

0

3-5

15

Łada Biłgoraj

2

0

0-4

16

Huczwa Tyszowce

2

0

4-11

 

(składy - źródło: lubsport.pl)


Podziel się:
« wstecz