REKLAMA

C3 Carmax 2

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

W męskiej piłce ręcznej rządzi również Kościuszko

Dodał: mac

Data dodania: 2013-01-17

Piłkarze ręczni Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie nie dali szans swoim przeciwnikom i gładko wygrali powiatowy turniej Licealiady SZS. Reprezentować będą nasz powiat na szczeblu rejonowym rozgrywek.

Reklama

Przewaga szczypiornistów Kościuszki w zawodach była bardzo wyraźna.

 

Kolejność drużyn w turnieju:

1. Zespół Szkół nr 3 (Kościuszko)

2. Zespół Szkół nr 2 (Staszic)

3. Zespół Szkół nr 1 (Mechaniczna)

4. Zespół Szkół nr 4 (Rolnicza)

 

KOMUNIKAT
Z POWIATOWEJ LICEALIADY SZS W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”,

Wyniki meczów:

ZS NR 2 - ZS NR 3 6 : 23
ZS NR 2 - ZS NR 1 8 : 4
ZS NR 4 - ZS NR 1 4 : 5
ZS NR 2 - ZS NR 4 14 : 11
ZS NR 3 - ZS NR 1 26 : 4
ZS NR 3 - ZS NR 4 24 : 6

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1. ZS NR 3
2. ZS NR 2
3. ZS NR 1
4. ZS NR 4

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 reprezentowało 16 zawodników:

1. Ważny Daniel
2. Korkosz Stanisław
3. Jarzyński Paweł
4. Sobieniak Dariusz
5. Bojczuk Mykoła
6. Drączkowski Marcin
7. Daciuk Damian
8. Wojciechowski Mateusz
9. Lisiczyński Piotr
10. Puzio Maciej
11. Górak Mateusz
12. Gomuła Hubert
13. Sanek Paweł
14. Skrzyński Karol (BR)
15. Mróz Kamil (BR)
16. Dynkiewicz Bartłomiej (BR)


ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 reprezentowało 12 zawodników:

1. Omielski Stefan
2. Dąbrowski Grzegorz
3. Czarnecki Grzegorz
4. Lubkowski Przemysław
5. Szeweńko Kacper
6. Łopocki Michał
7. Borsukiewicz Wojciech
8. Bronicki Maciej
9. Stefaniak Krystian
10. Jureczko Marcin
11. Kubik Bartosz
12. Stankiewicz Dawid


ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 reprezentowało 14 zawodników:

1. Łomejko Krystian (BR)
2. Zając Mateusz
3. Chachler Mateusz
4. Chachler Albert
5. Nowosad Kacper
6. Grzyb Bartłomiej
7. Naja Krzysztof
8. Kurzyński Jakub
9. Hunia Paweł
10. Jagiełło Michał
11. Sacharczuk Jakub
12. Klain Piotr
13. Kuczewski Kordian
14. Magdziak Konrad


ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 reprezentowało 8 zawodników:

1. Kłodziński Iwo
2. Kawarski Artur (BR)
3. Gorajek Michał
4. Kapkin Jarosław
5. Plicner Grzegorz
6. Szatan Patryk
7. Brzuzan Jan
8. Kościowski Eryk


Najlepsi strzelcy bramek:

1. Chachler Mateusz ZS NR 3 : 17 zdobytych bramek
2. Grzyb Bartłomiej : ZS NR 3 : 12 zdobytych bramek
3. Nowosad Kacper : ZS NR 3 : 11 zdobytych bramek

 

Komunikat opracował - Krystian Wiak

 

Organizatorem powiatowych zawodów Igrzysk Szkół Podstawowych, Gimnazjady i Licealiady jest Szkolny Związek Sportowy.

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: