Weź udział w Dniu Piłki Amatorskiej!

Sport

Reklamy

Jednym z naszych głównych zarzutów wobec PZPN jest jego bierność w kwestii promocji piłki nożnej, zwłaszcza piłki amatorskiej. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Z tym większą ochotą wraz z Playareną współorganizujemy akcję Wielki Dzień Naszej Piłki!

Chcemy na polskim podwórku przeprowadzić akcję, która okazała się ogromnym sukcesem w Anglii (Non League Day). Chcemy, żeby niedziela 10 października była dniem, w którym piłka i kibice wrócą do korzeni. Tego dnia zachęcamy Was wszystkich do przyjścia na mecze niższych lig rozgrywane w Waszej okolicy!!!

Nie gra wtedy Ekstraklasa ani ligi europejskie. Zobaczcie więc na własne oczy, co to znaczy kopać piłkę z pasji i dla własnej frajdy. Okręgówka, A, B czy C klasa, albo mecze amatorów z Playareny – możliwości jest mnóstwo, a emocje są wszędzie!!! Szczegóły znajdziecie na stronie akcji!

http://wielkidziennaszejpilki.pl/

A PZPN w tym czasie zafundował sobie kolejną wycieczkę przy okazji meczów kadry. Tym razem do USA poleciała m.in. połowa zarządu i… szef komisji rewizyjnej. Jak widać- zakulisowe gry przedzjazdowe już trwają. My nie odpuszczamy- ciągle pracujemy na rzecz zmian, a 26 listopada znowu będziemy pikietować pod Sheratonem! Liczymy na Wasz udział 🙂

Zapraszamy na KoniecPZPN.pl – znajdziecie tam jak zwykle newsy o polskiej piłce i ciekawe artykuły. Polecamy zwłaszcza felietony „Okiem Trenera” Jerzego Smolińskiego – trenera warszawskich drużyn, wychowawcy m.in. braci Żewłakowów.

***

Z piłkarskim pozdrowieniem
S.O.S. dla Polskiej Piłki