LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Wykaz imprez sportowych SZS w Hrubieszowie - wiosna 2017

Dodał: mac

Data dodania: 2017-01-04

Wykaz imprez sportowych Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Hrubieszowie, które odbędą się wiosną 2017 roku.

Reklama

 

IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiatowe

1-2

Tenis stołowy drużynowy      dz. i chł. klasy IV i młodsi

22.02.2017

Kocudza

Hrubieszów

16.02.17

31.01.17

(ZSM nr 1)

3-4

Tenis stołowy drużynowy      dz. i chł. klasy VI i młodsi

22.02.2017

Kocudza

Hrubieszów

16.02.17

31.01.17

(ZSM nr 1)

5

Mini koszykówka dz.

15.03.2017

Chełm

Zamość

22.02.17

14.02.17

(ZSM nr 3)

6

Mini koszykówka  chł.

16.03.2017

Chełm

Zamość

28.02.17

14.02.17

(ZSM nr 3)

7

Mini siatkówka  „3”  dz. i chł

23.03. 2017**

Świdnik

Tomaszów*

13.03.2017

06.03.17***

(ZSM nr 2)

8

Mini siatkówka  „4” dz. i chł.

24.03.2017**

Świdnik

Tomaszów*

14.03.2017

07.03.17***

(ZSM nr 2)

9

Mini piłka ręczna dziewcząt

05.04.2017

Łuków

Zamość

21.03.17

10.03.17

(ZSM nr 2)

10

Mini piłka ręczna chłopców

06.04.2017

Zamość

Zamość

23.03.17

15.03.17

(ZSM nr 2)

11

Czwórbój la dz. i chł.

23.05.2017

Zamość

Zamość

10.05.17

27.04.17

(HOSiR)

12

Mini piłka nożna dziewcząt

30.05.2017

ParczewMilanów

Zamość

17.05.17

09.05.17 (Orlik ZSM nr 3)

13

Mini piłka nożna  chłopców

06.06.2017

Łęczna

Hrubieszów

26.05.17

18.05.17 (Orlik ZSM nr 3)

 

Przed zawodami warto sprawdzić dokładnie jeszcze raz terminy rejonów i województw w mini siatkówce dziewcząt i chłopców „3” i „4”

*Mini siatkówka zawody rejonowe w Tomaszowie Lubelskim: „3” i „4” dziewczęta w dniu 13.03.2017 r. zaś w dniu 14.03.2017 r. „3”i „4” chłopcy (podaję na podstawie kalendarza PSZS Tomaszów Lubelski)

**Mini siatkówka zawody wojewódzkie w Świdniku: „3” dziewczęta i chłopcy  w dniu 13.03.2017 r. zaś w dniu 14.03.2017 r. „4” dziewczęta i chłopcy (podaję na podstawie Systemu Rejestracji Szkół (SRS) do zawodów)

*** Mini siatkówka w naszym  powiecie podobnie jak rejon jednego dnia grają „3” i „4” dziewczęta- 6.03.2017r.  a drugiego chłopcy – 7.03.2017r.

 

Zgłoszenia do zawodów poprzez system https://srs.szs.pl/system/

Zgłoszenia do gier zespołowych na tydzień przed zawodami.

Wszystkie zawody wojewódzkie rozgrywane będą od godz. 10.00.

 

***

 

GIMNAZJADA

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiatowe

1

Piłka siatkowa chłopców

23.03.2017

Chełm

16.03.17

Tomaszów

02.02.17

(ZSM nr 2)

2-3

Tenis stołowy drużynowy      dz. i chł.

21.02.2017

Kocudza

09.02.17

Szczebrzeszyn

06.02.17

(ZS nr 2)

4

Piłka siatkowa dziewcząt

22.03.2017

Piaski

14.03.2017*

Tomaszów

16.02.17

(ZSM nr 2)

5

Piłka ręczna dziewcząt

22.03.2017

Kraśnik

09.03.17

Zamość

20.02.17

(ZSM nr 2)

6

Piłka ręczna chłopców

23.03.2017

Zamość

16.03.17

Zamość

21.02.17

(ZSM nr 2)

7

Koszykówka dziewcząt

22.03.2017

Biała Podlaska

09.03.17

Krasnystaw

01.03.17

(ZS nr 2)

8

Koszykówka  chłopców

23.03.2017

Chełm

16.03.17

Hrubieszów

08.03.17

(ZSM nr 3)

9

Piłka nożna dziewcząt

11.05.2017

Parczew

25.04.17

Zamość

11.04.17 (Orlik Werbkowice)

10

Piłka nożna chłopców

09.05.2017

Świdnik

26.04.17

Zamość

13.04.17 (Orlik Werbkowice)

11

Indyw. Zawody LA dz. i chł.

30.05.2017

Zamość

18.05.17

Zamość

11.05.17

(HOSiR)

 

Zgłoszenia do zawodów poprzez system https://srs.szs.pl/system/

Zgłoszenia do gier zespołowych na tydzień przed zawodami.

Wszystkie zawody wojewódzkie rozgrywane będą od godz. 10.00.

*Termin pokrywa się z mini siatkówką dziewcząt do zweryfikowania w Tomaszowie

 

***

 

LICEALIADA 

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

Powiatowe

1-2

Tenis stołowy drużynowy      dz. i chł.

23.02.2017

Kocudza

17.02.17

Hrubieszów

06.02.17

(ZS nr 2)

3

Piłka siatkowa dziewcząt

09.03.2017

Piaski

20.02.2017

Tomaszów

14.02.17

(ZS nr 3)

4

Piłka nożna halowa chłopców

28.02.2017

Łęczna

21.02.17

Hrubieszów

16.02.17

(ZS nr 3)

5

Piłka ręczna dziewcząt

21.03.2017

Zamość

28.02.17

Zamość

23.02.17

(ZS nr 3)

6

Piłka siatkowa chłopców

14.03.2017

Biała Podlaska

06.03.17

Hrubieszów

01.03.17

(ZS nr 3)

7

Koszykówka dziewcząt

05.04.2017

Biała Podlaska

29.03.17

Krasnystaw

22.03.17

(ZS nr 2)

 

8

Koszykówka  chłopców

06.04.2017

Hrubieszów

31.03.17

Hrubieszów

23.03.17

(ZS nr 2)

9

Piłka ręczna chłopców

28.03.2017

Puławy

22.03.17

Zamość

15.03.17

(ZS nr 3)

 

Zgłoszenia do zawodów poprzez system https://srs.szs.pl/system/

Zgłoszenia do gier zespołowych na tydzień przed zawodami.

Zawody Powiatowe, będą rozgrywane od godz. 10.00.

Wszystkie zawody wojewódzkie rozgrywane będą od godz. 10.00.

 

Jeżeli ktoś jeszcze ma zaległości podajemy numer rachunku bankowego:

35 2030 0045 1110 0000 0256 4640

Nazwa banku:

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Oddział w Hrubieszowie

 

 

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 0