LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Wykaz osób, które zajmowały pierwsze miejsca w historii powiatu hrubieszowskiego w biegu na 100 m 

Dodał: MAK

Data dodania: 2020-03-27

Rekordowe wyniki należą do Doroty Brzozowskiej wśród pań i Andrzeja Krzyżanowskiego oraz Przemysława Sidora u mężczyzn. Poniżej publikuję liderki i liderów sezonów, można sobie przypomnieć "byłam – byłem na czele", porównać wyniki. Dla trenujących mam nadzieję, że będzie okazja, aby lista nadal się wypełniała.

Reklama

 

KOBIETY - 100 METRÓW

 

Kolejno:

Rok; Nazwisko i imię; Szkoła/Klub; Wynik; Trener

 

1953; Panasiewicz Grażyna; Ogniwo Hrubieszów; 15,7; trener - I. Skrobiszewska

1954; Bondarewicz Barbara, Sowińska Lucyna; obie Ogniwo Hrubieszów 14.0; I. Skrobiszewska

1955; Sowińska Lucyna, Misian Lucyna; obie Sparta Hrubieszów; 13,6; I. Skrobiszewska

1956; Misian Laucyna; Sparta Hrubieszów; 14,2; I. Skrobiszewska

1957; - 1958 brak danych; ; ;

1959; Górak Maria; LO Hrubieszów; 14,0; D. Świech

 

1960; Łapka Elżbieta; LO Hrubieszów; 13,3; D. Świech

1961; Górak Maria; LO Hrubieszów; 13,2; D. Świech

1962; Górak Maria; LO Hrubieszów; 13,2; D. Świech

1963; Siwek Zenobia; ZSR Turkowice; 14,1; L. Wodziński

1964; Adugalska Urszula; LO Hrubieszów; 14,8; M. Jakubiak

1965; Niemirko Maria; LO Hrubieszów; 13,4; M. Jakubiak

1966; Bogowska Edwarda; LO Horodło; 13,5; A. Kulczyński

1967; Cieślicka Danuta; ZSR Turkowice; 13,0; L. Wodziński

1968; Kosiba Teresa; ZSR Turkowice; 13,5; A. Kulczyński

1969; Gabrylewicz Barbara; ZSR Turkowice; 13,8; L. Wodziński

 

1970; Zawadzka Danuta; LO Hrubieszów; 12,9; A. Kulczyński

1971; Bajurko Ewa ; LO Hrubieszów; 13,2; A. Kulczyński

1972; Zawadzka Danuta; LO Hrubieszów; 12,8; M. Kitliński

1973; Zawadzka Danuta; LO Hrubieszów; 13,0; M. Kitliński

1974; Szczepańska Anna; LO Hrubieszów; 12,5; M. Kitliński

1975; Szczepańska Anna; LO Hrubieszów; 12,2; M. Kitliński

1976; Marchewka Danuta; LO Hrubieszów; 12,3; M. Kitliński

1977; Szczepańska Anna; LO Hrubieszów; 12,0; H. Lebiedowicz

1978; Marchewka Danuta; LO Hrubieszów; 12,3; H. Lebiedowicz

1979; Marchewka Danuta; LO Hrubieszów; 12,5; H. Lebiedowicz

 

1980; Muzyczuk Małgorzata; LO Hrubieszów; 12,5; M. Kitliński

1981; Kotko Jolanta ; LO Hrubieszów; 12,6; M. Kitliński

1982; Giergiel Agnieszka; SP 2 Hrubieszów; 12,8; M. Kitliński

1983; Kotko Jolanta ; LO Hrubieszów; 12,8; M. Kitliński

1984; Muzyczuk Małgorzata ; LO Hrubieszów; 13,3; M. Kitliński

1985; Ziobro Lucyna; ZSE Hrubieszów; 13,4; M. Kitliński

1986; Brzozowska Dorota; ZSO Hrubieszów; 12,8; M. Kitliński

1987; Brzozowska Dorota; ZSO Hrubieszów; 12,55; M. Kitliński

1988; Brzozowska Dorota; ZSO Hrubieszów; 12,17; M. Kitliński

1989; Brzozowska Dorota; ZSO Hrubieszów; 12,19 ; M. Kitliński

 

1990; Pyc Edyta; LO Hrubieszów; 12,77; M. Kitliński

1991; Pyc Edyta; LO Hrubieszów; 12,56; M. Kitliński

1992; Pyc Edyta; LO Hrubieszów; 12,56; M. Kitliński

1993; Piekarska Anna; LO Hrubieszów; 12,62; M. Kitliński

1994; Piekarska Anna; LO Hrubieszów; 12,66; M. Kitliński

1995; Piekarska Anna; LO Hrubieszów; 12,87; M. Kitliński

1996; Piekarska Anna; LO Hrubieszów; 13,22; M. Kamień

1997; Lewenda Monika; ZSR Turkowice; 13,35; L. Wodziński

1998; Lewenda Monika; ZSR Turkowice; 12,8; L. Wodziński

1999; Paczała Ewa; ZSE Hrubieszów; 13,04; M. Muzyczuk

 

2000; Grzyb Edyta; SP 3 Hrubieszów; 12,78; W. Grzyb

2001; Dąbrowska Sylwia; G. 2 Hrubieszów; 12,4; M. Muzyczuk

2002; Dąbrowska Sylwia; G. 2 Hrubieszów; 12,37; M. Kitliński

2003; Dąbrowska Sylwia; ZS 3 Hrubieszów; 12,23; M. Kitliński

2004; Dąbrowska Sylwi; ZS 3 Hrubieszów; 12,21; M. Kitliński

2005; Teterycz Aneta; G. 3 Hrubieszów; 13,03; M. Muzyczuk

2006; Teterycz Aneta; G. 3 Hrubieszów; 12,94; A. Kulczyński

2007; Teterycz Aneta; ZS 1 Hrubieszów; 12,83; T. Magdziak

2008; Szczęk Aleksandra; G. 3 Hrubieszów; 12,71; T. Magdziak

2009; Teterycz Aneta; ZS 1 Hrubieszów; 12,66; T. Magdziak

2010; Dąbrowska Sylwi; G. 2 Hrubieszów; 13,24; M. Muzyczuk

 

2011; Stecko Dominika; G. 1 Hrubieszów; 13,31; T. Magdziak

2012; Hołdaś Aleksandra; G. 3 Hrubieszów; 13,73; Brak Danych

2013; Kudyk Julia ; ZSM2 G. Hrubieszów; 13,64; T. Magdziak

2014; Kudyk Julia ; ZSM2 G. Hrubieszów; 13,77; T. Magdziak

2015; Krotkiewicz Karina; ZS 2 G. Hrubieszów; 13,5*; T. Magdziak

2016; Gajewska Karolina ; ZS 2 G. Hrubieszów; 13,35; T. Magdziak

2017; Gajewska Karolina; ZS 2 G. Hrubieszów; 13,17; T. Magdziak

2018; Gajewska Karolina; ZS 2 LO Hrubieszów; 12,09* - El. 12,55; T. Magdziak

2019; Gajewska Karolina; ZS 2 LO Hrubieszów; 12,48; T. Magdziak

 

2020; ???

 

***

 

Mężczyźni

 

100 METRÓW


Kolejno:

Rok; Nazwisko i imię; Szkoła/Klub; Wynik; Trener

 

1948; Starykiewicz Michał; Grom Hrubieszów; 11,8; M. Starykiewicz

1949; Kościuszko Jerzy; LO Hrubieszów; 11,7; Brak danych

 

1950; Brak danych

1951; Starykiewicz Michał; Ogniwo Hrubieszów; 11,7; M. Starykiewicz

1952; Krzysztofowicz Jerzy, Starykiewicz Michał; obaj Ogniwo Hrubieszów 12,2; M. Starykiewicz

1953; Tokarski Tadeusz ; Ogniwo Hrubieszów; 12,8; Brak danych

1954; Sołtysiak Eugeniusz, Ogniwo Hrubieszów; Piwkowski Zbigniew; Gwardia Hrubieszów; 12,3; Brak danych

1955; Tokarski Tadeusz; Sparta Hrubieszów; 11,7; Brak danych

1956; Jurczuk Edward; LZS Hrubieszów; 12,2; Brak danych

1957; Brak danych

1958; Bielecki Zdzisław; LZS Hrubieszów; 12,1; Brak danych

1959; Korczak Leszek ; MKS Staszic Hrubieszów; 12,0; D. Świech

 

1960; Plicner Zdzisław; LO Hrubieszów; 12,0; D. Świech

1961; Karpowicz Józef ; LO Hrubieszów; 12,1; D. Świech

1962; Wodziński Leon LZS Strzyżów,  Stasiuk Wiktor; LO Hrubieszów; 12,6, Brak danych

1963; Kliszcz Zygmunt, Wnuk Ryszard; obaj PTR Turkowice 12,0; Brak danych

1964; Naja Witold; LZS Hrubieszów; 11,9; W. Naja

1965; Naja Witold; LZS Olimpia Strzyżów; 11,5; W. Naja

1966; Stasiuk Wiktor; LO Hrubieszów; 11,4; A. Weremko

1967; Troszczyński Bogdan ; LO Hrubieszów; 11,5; Brak danych

1968; Paczała Eugeniusz ; LO Hrubieszów; 11,4; E. Paczała

1969; Wróbel Józef ; ZSE Hrubieszów; 11,1; A. Kulczyński

 

1970; Wróbel Józef; ZSE Hrubieszów; 11,3; A. Kulczyński

1971; Bilski Andrzej; TE Hrubieszów; 11,5; A. Kulczyński

1972; Wróbel Józef; ZSE Hrubieszów; 11,5; A. Kulczyński

1973; Sagata Andrzej; LO Hrubieszów; 11,0; M. Kitliński

1974; Sagata Andrzej; LO Hrubieszów; 11,2 ; M. Kitliński

1975; Sagata Andrzej; LO Hrubieszów; 11,0 ; M. Kitliński

1976; Paczała Eugeniusz; Unia Hrubieszów; 11,4; E. Paczała

1977; Górak Piotr; Unia Hrubieszów; 11,4; H. Lebiedowicz

1978; Paczała Eugeniusz; Unia Hrubieszów; 11,2; E. Paczała

1979; Paczała Eugeniusz; Unia Hrubieszów; 11,1; E. Paczała

 

1980; Sidor Przemysław; ZSMR Hrubieszów; 10,8; H. Lebiedowicz

1981; Sidor Przemysław; ZSMR Hrubieszów; 11,3; H. Lebiedowicz

1982; Dąbrowski Mirosław; LO Hrubieszów; 11,2; M. Kitliński

1983; Dąbrowski Mirosław; Unia Hrubieszów; 11,2; M. Kitliński

1984; Lubawski Radosław; ZSMR Hrubieszów; 11,6; M. Kitliński

1985; Lubawski Radosław; ZSMR Hrubieszów; 11,56; M. Kitliński

1986; Naja Tomasz; LO Hrubieszów; 11,40; M. Kitliński

1987; Naja Tomasz; LO Hrubieszów; 11,25; M. Kitliński

1988; Naja Tomasz; LO Hrubieszów; 11,34; M. Kitliński

1989; Kamień Andrzej; ZSE Hrubieszów; 11,68; M. Kitliński

 

1990; Kamień Andrzej; ZSE Hrubieszów; 11,22; M. Kitliński

1991; Krzyżanowska Andrzej; LO Hrubieszów; 11,20; M. Kitliński

1992; Krzyżanowski Andrzej; LO Hrubieszów; 11,28; M. Kitliński

1993; Krzyżanowski Andrzej; LO Hrubieszów; 11,08; M. Kitliński

1994; Zawiślak Sebastian; ZSR Turkowice; 11,60; L. Wodziński

1995; Kudyk Marek; ZSMR Hrubieszów; 11,38; M. Kitliński

1996; Szymanik Tomasz; Unia Hrubieszów; 11,65; H. Wybranowski

1997; Śliwiński Michał; LO Hrubieszów; 11,31; M. Kitliński

1998; Stajszczyk Dominik; LO Hrubieszów; 11,19; M. Kitliński

1999; Magdziak Tomasz; ZSMR Hrubieszów; 11,35; M. Kitliński

 

2000; Magdziak Tomasz; ZSMR Hrubieszów; 11,31; M. Kitliński

2001; Magdziak Tomasz; ZSMR Hrubieszów; 11,33; M. Kitliński

2002; Magdziak Tomasz; ZSMR Hrubieszów; 11,14; M. Kitliński

2003; Magdziak Tomasz; Unia Hrubieszów; 11,30; S. Kędra

2004; Wawryszyn Przemysław; G. 1 Hrubieszów; 11,39; Brak danych

2005; Wawryszyn Przemysław; ZS 2 Hrubieszów; 11,41*; Brak danych

2006; Wawryszyn Przemysław; ZS 2 Hrubieszów; 11,85; Brak danych

2007; Guzina Paweł; G. 3 Hrubieszów; 12,11; T. Magdziak

2008; Kupiec Kamil; ZS 1 Hrubieszów; 12,14; T. Magdziak

2009; Wyżyn Daniel; G. 3 Hrubieszów; 11,64; Brak danych

 

2010; Nowicki Kamil; ZS 1 Hrubieszów; 11,41; T. Magdziak

2011; Sobczuk Konrad; G. Mircze; 11,94; Brak danych

2012; Krakowiak Łukasz; Unia Hrubieszów; 11,30; Brak danych

2013; Łopocki Michał; ZS 2 Hrubieszów; 11,23; T. Magdziak

2014; Łopocki Michał ; ZS 2 Hrubieszów; 11,06*; T. Magdziak

2015; Stepaniuk Marcin; ZS 2 LO Hrubieszów; 11,65; Brak danych

2016; Jóźwiak Damian; ZS 2 LO Hrubieszów; 11,41*; Brak danych

2017; Sarzyński Dawid; ZS G. Horodło; 11,41*; M. Kamień

2018; Pakuła Eryk ; ZS 2 LO Hrubieszów; 11,70; Brak danych

2019; Sarzyński Dawid ; ZS 3 Hrubieszów; 11,82*; Brak danych

 

2020; - ???

 

* czasy mierzone do 0,1 sek. to czasy mierzone ręcznie.

** pomiar ręczny

*** czasy mierzone do 0,01 sek. to czasy mierzone elektronicznie.

Różnica między tymi pomiarami 0,24 sek. na korzyść pomiaru ręcznego.

 

Opracował – Marek Ambroży Kitliński

Foto – archiwum maka

 


 

Zobacz też:

SPORT - Lekkoatletyczne tabele powiatowe sezonu letniego 2019 r. - Mężczyźni

SPORT - Lekkoatletyczne tabele powiatowe sezonu letniego 2019 r. - Kobiety

Podziel się:
« wstecz