REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Wyniki Halowych Mistrzostw Powiatu w Lekkiej Atletyce - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2019-03-18

Ponad 275 uczniów wystartowało w Otwartych Halowych Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce. Najlepszą szkołą podstawową okazała się Dwójka, wśród szkół ponadgimnazjalnych zwyciężył Zespół Szkół nr 1.

Reklama

 

15 marca w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Halowe Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. Młodzi sportowcy rywalizowali w konkurencjach: 40 m, skok w dal z miejsca, skok wzwyż, 5 okrążeń, rzut piłką lekarską, sztafeta szwedzka.

Najwięcej emocji wzbudzała oczywiście sztafeta, która składała się z 2 dziewcząt i 2 chłopców z danej szkoły, a każdy uczestnik musiał pokonać inny dystans.

Po podliczeniu punktów, najlepszą szkołą podstawową / gimnazjum okazała się Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie, a w kategorii szkół ponadgimnazjalnych - Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie.

Gratulujemy uczestnikom i dziękujemy nauczycielom za zaangażowanie oraz Starostwu Powiatowemu w Hrubieszowie za współpracę,

 

***

 

Halowe Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce

15.03.2019 r.

 

Punktacja drużynowa Szkoły Podstawowe + gimnazjum:

SP 2 Hrubieszów - 210 pkt

SP 3 Hrubieszów - 170 pkt

PSP Mircze - 151 pkt

SP 1 Hrubieszów - 150 pkt

ZS Horodło - 138 pkt

ZS Strzyżów - 65 pkt

SP Nieledew - 85 pkt


Punktacja drużynowa Szkoły Średnie:

ZS 1 Hrubieszów - 166 pkt

ZS Hrodło - 78 pkt

ZS 4 Hrubieszów - 70 pkt

ZS 3 Hrubieszów - 57 pkt

ZS 2 Hrubieszów - 21 pkt

 

***

 

Szkoły Podstawowe

 

40m  Chłopcy SP 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Świstowski Szymon

SP 1 Hrubieszów

2006

5,73

F

2

Głowacz Kacper

SP 1 Hrubieszów

2007

5,84

F

3

Karol Gnap

PSP Mircze

2006

5,97

F

4

Martyniuk Bartosz

SP Nieledew

2006

6,17

F

5

Bednarczuk Jarosław

ZS Horodło

2006

6,30

4

6

Kondratiuk Dawid

SP Nieledew

2007

6,31

3

7

Lickindorf Jan

ZS Horodło

2007

6,43

2

8

Kacper Kusiak

PSP Mircze

2007

6,67

1

9

Kosakowski Filip

SP 3 Hrubieszów

2007

6,97

1

10

Bogusz Jakub

SP 3 Hrubieszów

2007

7,10

1

FINAŁ

1

Świstowski Szymon

SP 1 Hrubieszów

2006

5,58

12

2

Karol Gnap

PSP Mircze

2006

6,22

9

3

Głowacz Kacper

SP 1 Hrubieszów

2007

6,44

7

4

Martyniuk Bartosz

SP Nieledew

2006

5,87

5

 

40m Dziewczęta SP 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Brudnowska Amelia

SP 2 Hrubieszów

2006

6,71

F

2

Kucy Patrycja

SP 2 Hrubieszów

2006

6,79

F

3

Kolenda  Martyna

SP 3 Hrubieszów

2007

6,81

F

4

Marmucka Zuzanna

SP 1 Hrubieszów

2006

6,98

F

5

Niedziela Weronika

ZS Strzyżów

2006

7,00

4

6

Nikola Flaga

PSP Mircze

2007

7,15

3

7

Litwińczuk Kamila                        

SP 1 Hrubieszów

2006

7,17

2

8

Maja Maciejewska

PSP Mircze

2006

7,23

1

9

Kapyś Nadia

ZS Strzyżów

2007

7,41

1

10

Wojciechowska Julia

ZS Horodło

2007

7,46

1

11

Skwarek Milena,

SP 3 Hrubieszów

2007

7,51

1

12

Malinowska Michalina

SP Nieledew

2008

7,69

1

13

Hawryluk Wiktoria

SP Nieledew

2007

7,79

1

14

Szymańska Klaudia

ZS Horodło

2007

8,10

1

 

FINAŁ

 

 

 

 

1

Brudnowska Amelia

SP 2 Hrubieszów

2006

6,73

12

2

Marmucka Zuzanna

SP 1 Hrubieszów

2006

7,02

9

3

Kucy Patrycja

SP 2 Hrubieszów

2006

7,05

7

4

Kolenda  Martyna

SP 3 Hrubieszów

2007

DNS

5

 

5 okrążeń Dziewczęta SP 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Puchalska Milena

SP Nieledew

2008

1:51,94

12

2

Haczkiewicz Magda

ZS Horodło

2006

1:53,44

9

3

Świgost Emilia

SP 2 Hrubieszów

2006

1:55,10

7

4

Jańczuk Karolina

ZS Horodło

2007

2:03,32

5

5

Siejko Anna

SP 3 Hrubieszów

2007

2:04,30

4

6

Nicola Jaworska

SP 1 Hrubieszów

2007

2:09,39

3

7

Gałkowska Klaudia

SP 3 Hrubieszów

2007

2:16,06

2

8

Pieczkowska Oliwia

SP 1 Hrubieszów

2006

2:17,38

1

9

Kuszmiruk Małgorzata

ZS Strzyżów

2007

2:20,25

1

10

Sobczuk Klaudia

ZS Strzyżów

 

DNF

-

 

5 okrążeń Chłopcy SP 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Pańko Kacper

ZS Horodło

2006

1:43,93

12

2

Pochylczuk Tomasz

ZS Horodło

2006

1:44,83

9

3

Laskowski Kacper

SP 2 Hrubieszów

2006

1:47,97

7

4

Stadnicki Oliwier

SP 1 Hrubieszów

2006

1:48,72

5

5

Koszałko Jakub

SP 1 Hrubieszów

2007

1:56,65

4

6

Duma Alan

SP 3 Hrubieszów

2007

2:00,98

3

7

Ciucki Krystian

SP Nieledew

2006

2:01,78

2

8

Mateusz Olszak

SP Nieledew

2006

2:02,64

1

9

Roman Kacper

SP 3 Hrubieszów

2007

2:42,55

1

10

Mielniczuk Michał

ZS Strzyżów

2009

2:45,47

1

11

Flis Jakub

ZS Strzyżów

 

DNF

-

 

Sztafeta

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

pkt

1

Pańko Kacper , Pochylczuk Tomasz ,Kaczyńska Laura , Wróbel Amelia

ZS Horodło

3:19,41

12

2

Kowalczuk W.,Kucy P. Kościowski

SP 2 Hrubieszów

3:26,35

9

3

Stadnicki Oliwier, Koszałko Jakub, Marmucka Zuzanna, Sułkowska Julia

SP 1 Hrubieszów

3:29,86

7

4

Dycha Natalia, Puchalska Milena, Mateusz Olszak, Ciucki Krystian

SP Nieledew

3:32,29

5

5

Oczyńska Emilia, Zubko Oliwia, Czerwiński Bartek, Gajewski Mateusz

SP 3 Hrubieszów

3:32,82

4

6

Wiktoria Strupieniuk – 2007, Milena Siewierska – 2007, Michał Sienicki -2006, Maciej Kluczek -2007

PSP Mircze

3:33,16

3

7

Mielniczuk Michał, Fus Jakub, Kuśmiruk Małgorzata, Sobczuk Klaudia

ZS Strzyżów

4:01,73

2

 

Pchnięcie p.lekarską Dziewcząt SP- 3kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Aleksandra Małyszek

PSP Mircze

2006

6,50

12

2

Oliwia Siewierska

PSP Mircze

2006

6,10

9

3

Nowak Oliwia

SP 2 Hrubieszów

2006

5,60

7

4

Girgiel Oliwia

SP Nieledew

2007

5,20

5

5

Gancarz Nikola

ZS Strzyżów

2007

5,20

4

6

Czajkowska Agata                 

SP 1 Hrubieszów

2006

5,10

3

7

Jasina Patrycja

SP Nieledew

2008

4,00

2

8

Burda Marta

SP 1 Hrubieszów

2006

4,00

1

9

Hojda Zofia,

SP 3 Hrubieszów

2007

4,00

1

10

Wojczuk Karolina    

SP 1 Hrubieszów

2006

4,90

PK

11

Puchalska Róża

SP 2 Hrubieszów

2006

-

-

12

Repeć Dagmara

SP 3 Hrubieszów

2007

-

-

 

Pchnięcie p.lekarską Chłopców SP-4kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Kościowski Krystian

SP 2 Hrubieszów

2006

8,00

12

2

Mateusz Wróbel

PSP Mircze

2007

7,60

9

3

Niedźwiedź Patryk

ZS Strzyżów

2007

7,50

7

4

Adamus Jan

SP 1 Hrubieszów

2006

7,20

5

5

Lenard Szymon,

SP 3 Hrubieszów

2007

6,80

4

6

Dziewiczkiewicz Szymon

SP Nieledew

2006

6,60

3

7

Wysocki Adrian

SP 2 Hrubieszów

2006

6,30

2

8

Mochnaczewski Jarosław

ZS Horodło

2007

6,30

1

9

Szymański Oskar

SP Nieledew

2007

5,80

1

10

Szumski Kamil

ZS Strzyżów

2006

5,50

1

11

Płaszczewski Adam

SP 2 Hrubieszów

2006

6,00

PK

12

Dżygało Marcin

SP 1 Hrubieszów

2006

-

-

 

Skok w dal z miejsca dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Sułkowska Julia

SP 1 Hrubieszów

2006

170cm

12

2

Kaczyńska Laura

ZS Horodło

 

170cm

9

3

Suchecka Antonina

SP 1 Hrubieszów

2006

170cm

7

4

Wróbel Amelia

ZS Horodło

 

170cm

5

5

Misiak Weronika

SP 3 Hrubieszów

2007

145cm

4

6

Block Julia

SP 3 Hrubieszów

2007

140cm

3

7

Niedziela Paulina

ZS Strzyżów

2009

135cm

2

8

Grylak Zofia

SP Nieledew

2008

120cm

1

9

Tysowiecka Dominika  

SP 1 Hrubieszów

2006

160cm

PK

10

Aleksandra Bednarczuk

PSP Mircze

2007

-

-

11

Karolina Baj

PSP Mircze

2007

-

-

12

Kucy Patrycja

SP 2 Hrubieszów

2006

-

-

 

Skok w dal z miejsca chłopców 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Czerwiński Bartek

SP 3 Hrubieszów

2007

190cm

12

2

Matrundola Francesco

ZS Strzyżów

 

185cm

9

3

Patkowski Maciej

SP 1 Hrubieszów

2006

180cm

7

4

Mucha Oliwer

SP Nieledew

2008

180cm

5

5

Marcin Sitarz

PSP Mircze

2007

180cm

4

6

Gajewski Mateusz

SP 3 Hrubieszów

2007

180cm

3

7

Hukowski Maciej

SP 2 Hrubieszów

2006

175cm

2

8

Wysocki Kacper

SP Nieledew

2008

170cm

1

9

Winiarski Krzysztof

SP 2 Hrubieszów

2006

160cm

1

 

Skok wzwyż dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Wołowiec Alicja

SP 2 Hrubieszów

2006

120cm

12

2

Wiktoria Strupieniuk

PSP Mircze

2007

118cm

9

3

Zubko Oliwia

SP 3 Hrubieszów

2007

110cm

6

4

Oczyńska Emilia

SP 3 Hrubieszów

2007

110cm

6

5

Siewierska Milena

PSP Mircze

2007

100cm

4

6

Brudnowska Amelia

SP 2 Hrubieszów

2006

-

PK

 

Skok wzwyż chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Kasprzak Oliwier

SP 2 Hrubieszów

2006

145cm

12

2

Sawicki Wojciech

SP 3 Hrubieszów

2007

125cm

9

3

Jóźwiak Maciej

SP 2 Hrubieszów

2006

125cm

7

4

Pawełek Krzysztof

SP 3 Hrubieszów

2007

120cm

5

5

Siennicki Michał

PSP Mircze

2006

120cm

4

6

Szkałuba Krzysztof

PSP Mircze

2006

115cm

3

7

Pawelec Mateusz

SP 2 Hrubieszów

2007

125cm

PK

 

***

 

Szkoły Gimnazjalne + klasy 7,8 SP

 

40m Dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Oliwia Czerw

SP 3 Hrubieszów

 

6,20

F

2

Natalia Górniak

PSP Mircze

2003

6,36

F

3

Mielniczuk Karolina

SP 2 Hrubieszów

2004

6,37

F

4

Majewska Malwina

SP 2 Hrubieszów

2003

6,39

F

5

Dominika Głuch

PSP Mircze

2003

6,65

4

6

Juźwiak Oliwia

ZS Horodło

 

6,69

3

7

Oliwia Roman

SP 3 Hrubieszów

2005

6,98

2

8

Wojciechowska Karolina

ZS Horodło

 

7,11

1

9

Jachimczuk Andżelika

SP Nieledew

2005

7,58

1

10

Weronika Stadnik

SP 3 Hrubieszów

2004

6,46

PK

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ

 

 

 

 

1

Natalia Górniak

PSP Mircze

2003

6,06

12

2

Oliwia Czerw

SP 3 Hrubieszów

 

6,34

9

3

Majewska Malwina

SP 2 Hrubieszów

2003

6,65

7

4

Mielniczuk Karolina

SP 2 Hrubieszów

2004

6,66

5

 

40m  Chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Bartnik Marcel

SP 1 Hrubieszów

2003

5,11

F

2

Krasucki Kacper

SP 2 Hrubieszów

2003

5,41

F

3

Kacper Sobuś

PSP Mircze

2004

5,50

F

4

Jeżyna Michał

ZS Horodło

2003

5,51

F

5

Rutkowski Jakub

SP 3 Hrubieszów

2003

5,59

4

6

Chochliński Michał

ZS Horodło

2003

5,61

3

7

Wiązanka Łukasz

SP Nieledew

2004

5,68

2

8

Długosz Konrad                              

SP 1 Hrubieszów

2003

5,82

1

9

Kopeć Kacper

ZS Strzyżów

2003

5,87

1

10

Łatka Marcin

SP Nieledew

2005

6,04

1

11

Rapa Łukasz

ZS Strzyżów

2003

6,30

1

12

Szymon Szawarski

PSP Mircze

2004

6,31

1

13

Igor Krawczyński

SP 3 Hrubieszów

2004

6,56

1

14

Herda Michał

SP 1 Hrubieszów

2003

5,40

PK

15

Flis Konrad

SP 3 Hrubieszów

2004

5,65

PK

16

Pachciński Maciej

ZS Strzyżów

 

6,04

PK

17

Nowosad Igor

SP 1 Hrubieszów

2005

6,50

PK

 

FINAŁ

 

 

 

 

1

Bartnik Marcel

SP 1 Hrubieszów

2003

5,15

12

2

Krasucki Kacper

SP 2 Hrubieszów

2003

5,46

9

3

Jeżyna Michał

ZS Horodło

2003

6,00

7

4

Kacper Sobuś

PSP Mircze

2004

6,17

5

 

5 okrążeń Dziewczęta

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Jankowska Natalia

SP 1 Hrubieszów

2003

1:49,02

12

2

Sandra Bęsiuk

SP 3 Hrubieszów

2004

1:50,50

9

3

Czerwińska Kinga

ZS Horodło

2005

1:57,13

7

4

Kowalczuk Oliwia

SP 2 Hrubieszów

2005

1:57,39

5

5

Aleksandra Paluch

PSP Mircze

2005

2:05,70

4

6

Pirogowicz Paula

SP 3 Hrubieszów

2005

2:09,80

3

7

Sułkowska Wiktoria

ZS Horodło

2003

2:10,75

2

8

Stasiak Milena

SP 1 Hrubieszów

2005

2:11,89

1

9

Borkowska Natalia

SP Nieledew

2005

2:15,96

1

10

Niedziela Katarzyna

ZS Strzyżów

 

2:19,48

1

 

5 okrążeń Chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Pawlos Krystian 

SP 3 Hrubieszów

2003

1:32,56

12

2

Łukasiuk Adrian

SP 2 Hrubieszów

2004

1:34,35

9

3

Herda Michał

SP 1 Hrubieszów

2003

1:34,96

7

4

Brzezicki Jakub

ZS Horodło

2003

1:39,33

5

5

Giacomo Esposito

PSP Mircze

2005

1:39,93

4

6

Mateusz Marciniuk

PSP Mircze

2005

1:39,98

3

7

Juszczuk Kamil

ZS Strzyżów

2004

1:40,45

2

8

Śmietanka Jan

SP 3 Hrubieszów

 

1:41,63

1

9

Cierech Filip

SP 1 Hrubieszów

2004

1:44,06

1

10

Rorat Bartosz                                

SP Nieledew

2005

1:44,52

1

11

Mazur Tomasz

SP 2 Hrubieszów

2003

1:45,40

1

12

Smolej Przemysław

ZS Strzyżów

2004

1:47,76

1

13

Jarosz Dawid

ZS Horodło

2005

1:50,85

1

14

Gardias Przemysław                      

SP Nieledew

2004

2:00,54

1

 

Pchnięcie p.lekarską Dziewczęta 3kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Prystupa Marta

SP Nieledew

2005

7,10

12

2

Durakiewicz Anna

SP 2 Hrubieszów

2004

6,80

9

3

 Sylwia Bartosiewicz

SP 3 Hrubieszów

2004

6,60

7

4

Wójcik Aleksandra

SP 1 Hrubieszów

2004

6,50

5

5

Szawierszenko Klaudia

SP Nieledew

2005

6,30

4

6

Jagoda Maj

PSP Mircze

2003

6,10

3

7

Bucior Martyna

SP 1 Hrubieszów

2004

6,00

2

8

Julia Ptak

SP 3 Hrubieszów

2005

6,00

1

9

Natalia Smoleń

PSP Mircze

2005

6,00

1

10

Muzyczuk Kinga

SP 2 Hrubieszów

2003

5,80

1

11

Simbiga Aleksandra

ZS Horodło

2005

5,70

1

12

Wójcik Paulina

ZS Horodło

2005

5,00

1

13

Jankowska Natalia

SP 1 Hrubieszów

2003

6,80

PK

14

Oliwia Wiśniewska     

SP 3 Hrubieszów

2005

5,80

PK

15

Koman Wiktoria

SP 2 Hrubieszów

2004

5,30

PK

 

Pchnięcie p.lekarską Chłopcy  5kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Dęga Kacper

SP 2 Hrubieszów

2003

9,60

12

2

Prystupa Adam

ZS Strzyżów

2004

9,40

9

3

Jarosz Michał

ZS Horodło

2004

9,00

7

4

Szymon Wlaź

PSP Mircze

2003

8,00

5

5

Bartosz Dziuba

PSP Mircze

2005

8,00

4

6

Kędzierski Grzegorz

SP 3 Hrubieszów

2004

8,00

3

7

Bogucki Miłosz

ZS Horodło

2004

7,70

2

8

Niedziela Łukasz

ZS Strzyżów

2003

7,40

1

9

Kozar Bartosz

SP 3 Hrubieszów

2005

7,00

1

10

Kowalski Patryk

SP Nieledew

2005

7,00

1

11

Konopno Karol

SP 1 Hrubieszów

2005

6,20

1

12

Wasilewski Wiktor

SP 2 Hrubieszów

2003

8,10

PK

13

Zubko Hubert

SP 2 Hrubieszów

2003

8,00

PK

14

Kidyba Krzysztof         

SP 3 Hrubieszów

2003

7,20

PK

15

Krawczyński Igor       

SP 3 Hrubieszów

2004

6,50

 

16

Block Krzysztof

SP 1 Hrubieszów

2003

-

 

17

Margol Ernest

SP Nieledew

2004

-

 

18

Ślepko Mateusz

PSP Mircze

2004

-

PK

 

Sztafeta

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

pkt

1

Roman O, Kudelski D, Bęsiuk S, Watras M

SP 3 Hrubieszów

3;05,51

12

2

Martyna Panasiewicz, Natalia Jankowska, Herda Michał, Bartnik Marcel

SP 1 Hrubieszów

3:06,37

9

3

Weronika Siewierska -2003, Oliwia Matysiak – 2003, Daniel Czop – 2003, Mateusz Marciniuk - 2005

 

PSP Mircze

3:09,92

7

4

Krasucki, Jóźwiak,Mielniczuk, Sacharczuk

SP 2 Hrubieszów

3:13,92

5

5

Rorat Bartosz

Borkowska Natalia

Dziewiczkiewicz Adrianna

SP Nieledew

3:23,18

4

6

Juźwiak Oliwia ,Jeżyna Michał

Chochliński Michał ,Czerwińska Kinga

ZS Horodło

3:25,18

3

7

BD.

ZS Strzyżów

3:28,26

2

 

Skok wzwyż dziewcząt 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Panasiewicz Gabriela

SP 2 Hrubieszów

2003

143cm

12

2

Matylda Bień

SP 3 Hrubieszów

2004

135cm

9

3

Oliwia Matysek

PSP Mircze

2003

120cm

7

4

Weronika Siewierska

PSP Mircze

 

120cm

5

5

Patrycja Darmochwał

SP 3 Hrubieszów

 

115cm

4

 

Skok wzwyż chłopców 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Krystian Kulas

PSP Mircze

2004

165cm

12

2

Jóźwiak Michał

SP 2 Hrubieszów

2004

160cm

9

3

Watras Mateusz

SP 3 Hrubieszów

2003

155cm

7

4

Flis Konrad

SP 3 Hrubieszów

2003

155cm

5

5

Podkowa Jakub

SP 2 Hrubieszów

2004

150cm

4

6

Barszczewski Gabriel

SP 1 Hrubieszów

2004

130cm

3

7

Guberuk Artem

SP 1 Hrubieszów

2005

120cm

2

 

Skok w dal z miejsca dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Jowdiuk Oliwia

SP 2 Hrubieszów

2004

220cm

12

2

Mochnaczewska Małgorzata

ZS Horodło

 

210cm

9

3

Stopyra Olga

SP Nieledew

 

200cm

7

4

Nowaczewska Daria

ZS Horodło

 

200cm

5

5

Stecko Oliwia

SP 2 Hrubieszów

2005

200cm

4

6

Julia Kopczyńska

SP 3 Hrubieszów

 

185cm

3

7

Panasiewicz Martyna

SP 1 Hrubieszów

2005

180cm

2

8

Wiktoria Mońka

SP 3 Hrubieszów

 

170cm

1

9

Angelika Głuch

PSP Mircze

2003

170cm

1

10

Klaudia Wiśniewska

PSP Mircze

2003

165cm

1

11

Kokoć Klaudia

SP Nieledew

 

145cm

1

12

Jankowska Natalia

SP 1 Hrubieszów

2003

170cm

PK

 

Skok w dal z miejsca chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Żaroffe Patryk

ZS Strzyżów

 

240cm

12

2

Magierka Adrian

SP 2 Hrubieszów

2003

230cm

9

3

Chmielewski Kacper

ZS Horodło

 

220cm

7

4

Sztojko Krystian

SP 1 Hrubieszów

2003

220cm

5

5

Sułkowski Jakub

ZS Horodło

 

220cm

4

6

Piróg Jakub

ZS Strzyżów

 

220cm

3

7

Karczmarek Kacper

SP 1 Hrubieszów

2004

215cm

2

8

Kudelski Dawid

SP 3 Hrubieszów

2004

215cm

1

9

Mateusz Ślepko

PSP Mircze

2005

210cm

1

10

Steć Michał

SP Nieledew

 

210cm

1

11

Kozik Jakub

SP 3 Hrubieszów

2003

185cm

1

12

Łuszczczuk Piotr

SP 2 Hrubieszów

2004

-

1

13

Jóźwiak Michał

SP 2 Hrubieszów

2004

230cm

PK

 

***

 

Szkoły Średnie

 

40m Dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Frąckiewicz Natalia

ZS 1 Hrubieszów

2000

6,21

12

2

Traczuk Agnieszka

ZS 2 Hrubieszów

2001

6,50

9

3

Nowak Justyna

ZS Horodło

2001

6,81

7

4

Gogół Anna

ZS 1 Hrubieszów

2002

7,07

5

 

40 m  Chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Sarzyński Dawid

ZS 3 Hrubieszów

2001

4,99

F

2

Jarosz Jakub

ZS 3 Hrubieszów

2002

5,24

F

3

Oleszczuk Robert

ZS 1 Hrubieszów

2001

5,38

F

4

Gołąb Kacper

ZS Horodło

2000

5,50

F

5

Kasperkiewicz Kamil

ZS 4 Hrubieszów

2000

5,71

4

6

Zinkiewicz Przemysław

ZS 1 Hrubieszów

2001

6,00

3

7

Świątek Oktawian

ZS 4 Hrubieszów

2000

6,17

2

8

Gajewski Bartłomiej

ZS 3 Hrubieszów

2000

5,47

PK

Finał

1

Jarosz Jakub

ZS 3 Hrubieszów

2002

4,94

12

2

Sarzyński Dawid

ZS 3 Hrubieszów

2001

5,20

9

3

Gołąb Kacper

ZS Horodło

2000

5,52

7

4

Oleszczuk Robert

ZS 1 Hrubieszów

2001

5,62

5

 

5 okrążeń Dziewczęta

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Oleszczuk Patrycja

ZS 1 Hrubieszów

2002

1:59,35

12

2

Lemińska Wiktoria

ZS Horodło

2002

2:00,17

9

3

Kaczyńska Agata

ZS Horodło

2002

2:00,68

7

4

Starga Karolina

ZS 1 Hrubieszów

2002

2:06,42

5

5

Ipnar Oktawia

ZS 1 Hrubieszów

2002

2:04,52

PK

 

5 okrążeń Chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

Wynik

pkt

1

Mróz Michał

ZS Horodło

2002

1:33,74

12

2

Gajewski Bartłomiej

ZS 3 Hrubieszów

2000

1:36,20

9

3

Daciuk Dominik

ZS 1 Hrubieszów

2001

1:36,93

7

4

Petrycki Piotr 

ZS 1 Hrubieszów

2002

1:38,30

5

5

Makowski Piotr

ZS 4 Hrubieszów

2000

1:40,41

4

6

Wojciechowski Paweł

ZS 4 Hrubieszów

2000

1:45,25

3

7

Miazga Bartosz

ZS Horodło

2002

2:19,25

2

 

Pchnięcie p.lekarską Dziewczęta -4kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Ryczko Karolina

ZS 1 Hrubieszów

2000

7,00

12

2

Pożoga Monika

ZS 1 Hrubieszów

1999

6,80

9

3

Pakuła Joanna

ZS 4 Hrubieszów

2001

6,30

7

4

Pawelec Angelika

ZS 4 Hrubieszów

2000

5,00

5

5

Różańska Sandra

ZS 1 Hrubieszów

2001

6,50

PK

6

Frączek Agnieszka

ZS Horodło

 

-

-

 

Pchnięcie p.lekarską Chłopcy -5kg

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Klimowicz Michał

ZS 1 Hrubieszów

2000

11,50

12

2

Dziaduszek Damian

ZS 4 Hrubieszów

2000

10,60

9

3

Dziadosz Kamil

ZS 1 Hrubieszów

2002

9,80

7

4

Kasperski Daniel

ZS 4 Hrubieszów

2001

9,60

5

5

Chmielewski Arkadiusz

ZS Horodło

2001

9,20

4

6

Kujawski Michał

ZS 3 Hrubieszów

2001

9,20

3

7

Gruszka Michał

ZS Horodło

2002

8,70

2

 

Skok w dal z miejsca dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Mochnaczewska Katarzyna

ZS Horodło

2001

200cm

12

2

Matysek Beata

ZS 1 Hrubieszów

 

195cm

9

3

Kowalczuk Edyta

ZS 1 Hrubieszów

 

190cm

7

4

Czepiel Aleksandra

ZS 4 Hrubieszów

 

150cm

5

 

Skok w dal z miejsca chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Krupski Krystian

ZS 4 Hrubieszów

2000

280cm

12

2

Gołąb Michał

ZS Horodło

 

260cm

9

3

Germański Jakub

ZS 1 Hrubieszów

2000

250cm

7

4

Popek Dawid

ZS 1 Hrubieszów

2000

 

5

5

Muzyczka Jakub

ZS 4 Hrubieszów

2001

200cm

4

 

Sztafeta

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

pkt

1

Kujawska Ł, Kowalczyk K, Sarzyński D, Dziaduszek D

ZS 3 Hrubieszów

3:04,15

12

2

Petrycki P,Daciuk D, Gogół A,Frąckiewicz N.

ZS 1 Hrubieszów

3:05,39

9

3

Nowak Justyna ,Mróz Michał

Kaczyńska Agata ,Gołąb Michał

ZS Horodło

3:10,62

7

 

Dziadoszek, Czepiela A, Pawelec A, Krupski D

ZS 4 Hrubieszów

3:21,80

5

 

Skok wzwyż dziewcząt 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Skorupa Łucja

ZS 2 Hrubieszów

2000

135cm

12

2

Kozdrój Oliwia

ZS 1 Hrubieszów

2001

125cm

9

3

Tomaszewska Oliwia

ZS 1 Hrubieszów

2000

120cm

7

4

Litwin Alicja

ZS 4 Hrubieszów

2000

115cm

5

 

Skok wzwyż chłopców 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rok Ur.

wynik

pkt

1

Chmielewski Marek

ZS 1 Hrubieszów

2000

168cm

12

1

Panasiewicz Jakub

ZS 3 Hrubieszów

2000

168cm

12

3

Szlachta Mateusz

ZS 1 Hrubieszów

2000

160cm

7

4

Tkaczyk Błażej

ZS Horodło

 

-

-

 

Opracował: Tomasz Magdziak

Fot. HOSiR

Podziel się:
« wstecz

ZOBACZ TAKŻE:

GALERIA: